FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu žurnāls PRECOS Nr.25 - PAVASARIS / VASARA 2025

.

Kur iegādāties kāzu žurnālu?

1) Pērc žurnālu ar piegādi uz pakomātiem.

2) Preses tirdzniecības vietās visā Latvijā.

2) Lasi žurnāla e-versiju BEZ MAKSAS (no 20.06.2024).

Par reklāmu 2024. gada rudens numurā sazinieties ar reklāmas projektu vadītāju Kristīni.

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - PAVASARIS / VASARA 2025

Lielākā kāzu izstāde Baltijā RIGA WEDDING EXPO 2024 – plašākais kāzu pakalpojumu klāsts vienuviet, iedvesmojošs kāzu modes šovs, kāzu plānošanas semināri. Uzzini, kādēļ vērts apmeklēt kāzu izstādi. 

2024. gada aktuālākās tendences un jaunumi – kas dominē ziedu, dekorāciju, kūku un kāzu papīrlietu modē? Par jaunumiem kāzu papīrlietu dizainā konsultē Monta Ignatoviča / Miilu Papery, ieteikumos par to, kādi toņi šajā sezonā dominē kāzu dekorācijās, dalās Zane Seisuma / Būšu mākslinieks, par aktuālākajiem ziediem līgavas pušķos un kompozīcijās vēsta Ieva Amoliņa / Amie ziedi, par šogad populārākajām kāzu kūku garšām, krāsām, formām un tekstūrām informē Natrada Rienthong / Kapok? Cakery.

Kā nepārtērēt kāzām ieplānoto budžetu? Vai uzskats, ka organizēt visu pašiem būs izdevīgāk, nekā nolīgt kāzu nozares profesionāļus, ir patiess? Kuras ir tās lietas, par ko pāri pat neiedomājas, bet gala rezultātā pamatīgi pārmaksā? Kāzu rīkotājas Ingas Bērziņas / BANNTÉ EVENTS ieteikumi. 11 triki, kā stingri turēties budžeta rāmjos un veikli ietaupīt, nezaudējot pasākuma jēgu un kvalitāti.

Labākais pirkums kāzām – 5 pāri dalās pieredzē par viņu labākajiem pirkumiem kāzām. Kuras ir tās lietas, par kurām nav žēl iztērēto līdzekļu no kāzu budžeta un par kuru iegādi prieks nemazinās arī tad, kad kāzas jau nosvinētas.

Kāzu tehniskās aizkulises – kas ietilpst kāzu tehniskajā izpildījumā un kas par to jāzina, kad visu aizvest, un kurš to dara, kādām tehniskām niansēm ir jāpievērš vislielākā vērība? Komentē kāzu rīkotāja Zane Rūdele-Krave. 
 
Plāns B kā sirdsmiera garants – kādos gadījumos noteikti nepieciešams rezerves plāns un kas jāņem vērā, veidojot rezerves plānu kāzām? Ieteikumos dalās kāzu rīkotāja Inga Bērziņa / BANNTÉ EVENTS un kāzu fotogrāfs Klaids Lielbiksis. 

Kā pārsteigt kāzu viesus? Kādēļ ir svarīgi padomāt par viesiem? 10 idejas viesu pārteigšanai no ielūguma līdz vakara ballei. 

Viesu grāmata audio un video formātā – jaunās sezonas aktualitāte. Kas jāņem vērā, izvēloties viesu grāmatu, un kādi viesu grāmatas veidi, vēl bez klasiskā varianta, šobrīd tiek piedāvāti. 

Kāzas pilsētā – 6 labi iemesli, kāpēc kāzas pilsētā ir lieliska ideja un ko ņemt vērā, izvēloties kāzas pilsētā? Kāzu svinību vietu Rīgā ceļvedis. Ieteikumos dalās kāzu rīkotāja Zane Rūdele-Krave un kāzu fotogrāfs Klaids Lielbiksis. 

Vaļasprieku iekļaušana kāzās – idejas, kā organiski un gaumīgi atspoguļot savas aizraušanās kāzu dienā. Pāra Sigitas Vāces-Vecvagares un Matīsa Vecvagara pieredzes stāsts, izvēloties kāzām skriešanas tēmu, kas ir abu kopīga sirdslieta.

Kāzas, kas nekad neizies no modes – ieteikumi klasiska stila kāzu organizēšanai  no īstās svinību vietas līdz grimam un frizūrai. 

Mūzikālais pavadījums laulību ceremonijai – kā izvēlēties muzikālo pavadījumu savai laulību ceremonijai, kas ir biežāk dzirdamie mūzikas instrumenti kāzās un kā atrast īsto melodiju kāzu ceremonijai?

Ceremonija saullēktā vai saulrietā – kas jāņem vērā plānojot ceremoniju saullēktā vai saulrietā? Padomus sniedz kāzu fotogrāfe Linda Lorberga un skaistumkopšanas meistare Anna Šmite.

Kāzas pēc ilgas kopdzīves – kad pienāk īstais brīdis teikt jāvārdu un kādi ir būtiskākie ieguvumi laulībām pēc ilgāka laika kopā. Pieredzē dalās Harijs un Monta, kas kāzas svinēja pēc 10 kopdzīves gadiem, kā arī Liene un Ģirts, kas  apprecējās pēc 20 gadu kopdzīves. 

Mīlestības vēstule, ko glabāt mūžam – vai un kāpēc kāzu dienā mīļotajam veltīt vēstuli un kad, kur un kā nodot otram savu mīlestības vēstuli? Padomi vēstules rakstīšanai.

Lietu otrā dzīve pēc kāzām – kuras ir tās lietas, ko pēc kāzām vērts saglabāt tikai sev, un kuras ir tās, kam vērts dot otro dzīvi? 

Intervija ar harizmātisko uzņēmuma OX Drive līdzīpašnieci Egiju Gailumu, kas iemieso atziņu, ka ne viss ir zvaigznēs ierakstīts un ka savu likteni varam ietekmēt mēs paši ar savām izvēlēm un aktīvu līdzdalību. Saruna par to, kā neapstāties jaunu izaicinājumu priekšā, par veiksmīgu attiecību pamata pīlāriem, par kaislību pret automašīnām un ātrumu, par Teslu un elektroauto kā mūsdienīgu alternatīvu kāzu dienai.

IEDVESMAI – zvaigznāju, horoskopu un debess juma tematika kāzās. Viss, kas jāzina par astroloģiju un ĪSTO kāzu datumu. Konsultē astrologs Andris Račs. Žurnāla PRECOS redakcijas debesu tematikas iedvesmoti atradumi. 
 
Zīda maigums un elegance kāzu dienā – zīda ieguve un vēsture, Zīda auduma veidi un īpašības. Informācijā dalās Sabīne Kalēja-Šmulāne / Kaleja Silks. 
  
Buduāra fotosesija pirms kāzām – dāvana sev un līgavainim īpašajā dienā. Kas ir buduāra fotosesija, kādēļ būtu vērts apsvērt domu par šādu piedzīvojumu un kā sagatavoties fotosesijai. Komentē fotogrāfe Liliāna Legzdiņa

Minimoon jeb mazais atpūtas brīdis pēc kāzām. Minimoon koncepts un ar ko tas atšķiras no īsta medusmēneša? Padomi lieliskam minimoon. 

ŽURNĀLA STILA LAPĀS – vīzija par debesu plašuma iedvesmotām kāzām. Veroties mierpilnās vasaras nakts debesīs, kas piekaisītas neskaitāmu zvaigžņu tūkstošiem, varam savilkt paralēles ar savu dzīvi, kas pilna ar gaišiem, cerību apvītiem nākotnes sapņiem un nebaidzamām iespējām tos realizēt. Mūza - uzņēmēja Egija Gailuma. 

Atzīšanās mīlestībā krāsām – fotoprojekts, kas tā vien mudina iekļaut spilgtus toņus un oriģinālus krāsu salikumus savā kāzu krāsu paletē. Kāda ir jūsu mīlestības krāsa? Varbūt tie ir dzīvespriecīgie rozā un dzeltenā toņi, kas tā vien aicina svinēt dzīvi fiestas ritmos. 

KĀZU PIEREDZES STĀSTI – pieci pāri dalās pieredzē un emocijās par savu kāzu plānošanu un svinēšanu. Paldies Alisei&Tomam, Megijai&Andrim, Egijai&Dainim, Anetei&Artūram un Rūtai&Tomam par iedvesmojošajiem stāstiem!

Pērc žurnālu šeit >>

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - RUDENS / ZIEMA 2024

 • Kāzu tērpu tendences 2024.gadam 
 • Kā svinēsim kāzas 2024.gadā – iedvesmojamies no pasaules vēsmām un pētām aktualitātes pie mums
 • Cik maksā kāzu kleita? Kam pievērst uzmanību, izvēloties kāzu kleitu un kādas ir alternatīvas kāzu kleitu pasaulē
 • Intervija ar tērpu dizaineri Annu Gulbi. “Manos tērpos sieviete var gan laulāties, gan plūst pa lauku mājas pļavu.”
 • Krāsām kāzās – JĀ! Par 2024.gada krāsu trendiem un kā nepieļaut nevajadzīgas kļūdas
 • Svinību teltis – šarmantas kāzas dabas skavās
 • Kāzu dienas datuma izvēle – kam pievērst uzmanību? 
 • Noderīgi. “Dari pats” un kāzas. Cik daudz drīkstam darīt paši?
 • Iedvesmai – perfektā saderība – ar sapni par Portugāli | Ar disko noskaņojumu | Ar svinību vietu
 • Es atradu savu īsto! Jeb kā neapjukt kāzu svinību vietu izvēlē
 • Jaunā pāra un kāzu viesu 5 kāzu etiķetes zelta likumi. Konsultē etiķetes eksperte Aija Strautmane 
 • Kāzas bez mobilā telefona. Plusi un mīnusi, ja kāzās telefonus izlemsiet nolikt malā
 • Kāzu jubileju rokasgrāmata – iedvesmai radoši risinājumi un dāvanu idejas
 • Intervija ar Latvijas kāzu aprindās par ekstrēmāko dēvēto kāzu fotogrāfu Juri Zīģeli
 • Individualitāte – saredzēt sevi, atspoguļojot savu patieso es. Kādus pašmāju zīmolus vērts izpētīt, dodoties pirmskāzu šopingā
 • Rotaslietas – akcents tavai īpašajai dienai. Ieteikumi, kā nepazust plašajā rotaslietu klāstā un kā atrast sev vispiemērotākās
 • Viss, ko tu vēl nezini par zeltu – interesanti fakti un padomi, kā rūpēties par zeltlietām
 • Kāzu pieredze: Bildinājumu tendences pasaulē un svarīgākais saderināšanās gredzena izvēlē | WOW! Momenti kāzās – fotogrāfi par pieredzēto šajā sezonā
 • Piecu pāru kāzu pieredzes stāsti
 • Kāzu pakalpojumu sniedzēju aktuālākie piedāvājumi

Pērc žurnālu šeit >>

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - PAVASARIS / VASARA 2023

 • Ceļojums kāzu tērpu pasaulē – kāzu kleitu un vakartērpu modes šovs 2023.
 • Kāzu frizūru ABC. Nemainīgās aktualitātes un jaunākās tendences 2023. gadā.
 • Saulrieta deja jeb maģiskā zelta stunda. Par to, kāpēc šis brīdis ir maģisks kāzu fotogrāfijā stāsta kāzu fotogrāfe Krista Bumbiere un Kāzu fotogrāfs Klaids Lielbiksis. Uzzini, kādēļ vērts savā kāzu dienā iekļaut zelta stundas fotosesiju, kas jāņem vērā, kādu vidi izvēlēties, kāds ir labākais laiks maģiskajai zelta stundai un citus vērtīgus ieteikumus.
 • Izaicinājumi, ar ko saskaras laulātie un kā kopīgi ar tiem tikt galā. Konsultē ģimenes psihoterapeite Aina Poiša.
 • Kāzas – visu vai neko? Alternatīvu kāzu idejas, kas būs pa kabatai arī krīzes laikā.
 • Laulību arka – platforma jaunam sākumam. Ieskats laulību ceremoniju arkās, kas mūsdienās pārtapušas laikmetīgā, nenosakāmas formas un veidola mākslas darbā.
 • Intervija ar brāļiem Kozlovskiem. Paralēli pasākumu, tai skaitā kāzu, vadīšanai asprātīgais četrinieks šogad realizējis savu sen loloto sapni par šovu Četri brāļi. Sarunā šķetinām, kā brāļi nonākuši vienā darbības lauciņā, kas ir viņu mūžīgais dzinējs un enerģijas lādiņš un kas jāņem vērā, lai izdotos lieliskas kāzas.
 • Ja par jūsu kāzām maksā vecāki – kā rīkoties, lai saglabātu savas vēlmes, bet neaizvainotu savus mīļos; kā mazināt samilzušu spriedzi, kā runāt ar vecākiem, un kā rīkoties, ja izceļas konflikts?
 • Precos ar ārzemnieku! Kas jāņem vērā, plānojot kāzas ar ārzemnieku, un kādas formalitātes jānokārto?
 • Kā plānot otrās laulības? Ceļvedis tiem, kas plāno precēties otrreiz. Padomi, etiķete un jomas ekspertu ieteikumi.
 • Kāzas kā garšas piedzīvojums – svinības restorānā. Kāda ir restorānu loma kāzu svinētāju izvēlē, kā radīt īstu piedzīvojumu un par novērojumiem kāzās restorānā 21. gadsimtā.
 • Familymoon – kāzu ceļojums kopā ar bērniem. Vai arī Latvijā tas kļuvis par trendu un kādi ir šāda ceļojuma plusi?
 • IEDVESMAI – Pērles Latvijas kabatā. Ieskats par PRECOS top 20 skaistākajām vietām Latvijā, kas uzrunā šajā pavasarī.
 • Medusmēneša saldais piedzīvojums tepat Latvijā. Vai medusmēneša ceļojumu var uzskatīt par izdevušos tikai tad, ja tas ir bijis ārpus Latvijas robežām un ar iespaidīgu budžetu? Noteikti ne!
 • KĀZU STILS. Pavasaris mostas. Mīlestība plaukst. Sapņi iemirdzas. Mārtiņš Strods un Katrīna Kreile. | Naksnīgās debess bezgalīgais skaistums Katya Katya London / Galaxy collection.
 • Līgavainis – 6 lietas, kas ļaus justies pārliecinātam un stilīgam kāzu dienā.
 • Iekāpt kāzu kurpēs – ielūkojamies aizkulisēs un skaidrojam, kā atrast savas sapņu kurpes un kuri apavi var būt gan piemēroti un komfortabli, gan glīti un gaumīgi.
 • Ziedi bez zaļumiem – vai jaunais trends? Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties šādu floristikas stilu?
 • Tēva un meitas kāzu dienas deja. Vai kāzu dienā veltīt īpašu brīdi dejai ar tēti, kā tai sagatavoties un kādu dziesmu izvēlēties?
 • Noderīgi. Precos ar ārzemnieku – Mona un Džeimijs | Ying un Andrei kāzas Latvijā | Bildinājums Ņujorkā | Kāzu dienas rīts kopā – jā vai nē? Pieredzē dalās Santa un Reinis | Kāzu budžets – par svarīgākajām kāzu plānošanas pozīcijām un to budžetu pieredzē dalās pieci pāri.
 • Kāzu pieredzes stāsti – pieci pāri dalās pieredzē un emocijās par savu kāzu plānošanu un svinēšanu.
 • Kāzu pakalpojumu sniedzēju aktuālākie piedāvājumi.

Pērc žurnālu šeit >>

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - RUDENS / ZIEMA 2022

 • Kāzu tērpu modes TOP 10 modes tendences 2023. gadam.
 • Ko ņemt vērā, lai kāzu dienā valdītu tik svarīgā jautrība un dzīvīgums, kas mijas ar nepiespiestu gaisotni un īstām emocijām.
 • Kāzas kā pašizziņas, pašizpausmes un pašcieņas manifests – kā, plānojot kāzas, palikt uzticīgiem savām vēlmēm un saglabāt imunitāti pret visiem, kuri “zina labāk”.
 • Kāzas pa kluso – apprecēties vai noorganizēt kāzas slepeni –, kādi ir šāda koncepta lielākie plusi un mīnusi.
 • Kāzu fotogrāfiju stili. Iepazīstam populārākos stilus un skaidrojam, kāpēc, meklējot savu kāzu fotogrāfu, ar šo ir jāiepazīstas, ko ņemt vērā, izvēloties savu kāzu fotogrāfu un, kas, pavisam noteikti kāzu foto kontekstā ir izgājis no modes.
 • Intervija ar kāzu fotogrāfu Eināru Freimani. Par fotogrāfa identitātes veidošanu, empātiju, profesionālo inteliģenci, par izjūtām un spēju daudzu gadu garumā turpināt iedegties par to, ko dari, neinscenētām bildēm un to, kas slēpjas zem piespraudes profesionāls.
 • Kāzu mood board – trends vai nepieciešamība kāzu plānošanā? Kas īsti slēpjas zem šī mood board, kas jāņem vērā tā izveidē un, vai tas nepieciešams visiem?
 • Pirmo reizi uz kāzām! Ceļvedis tiem, kas pirmo reizi dodas uz kāzām – ko vilkt, kā uzvesties, ko dāvināt un citi etiķetes padomi.
 • IEDVESMAI – Minikleita. Ministress. Minifotosesija.
 • STILA LAPĀS jāvārds modei, dumpinieciskumam un rokenrolam – Rock`n`roll romance
 • Tradīcijas, kas nenoveco – šķetinām kāzu tradīcijas, to tendences un lūkojam, kuras iekļaut kāzās, bet kuras atstāt pagātnē.
 • Kāzu pieturvietas – kāpēc tādas ir nepieciešamas, kā izvēlēties īstās un ko tajās darīt.
 • Kāzu dienasgrāmata – kā svinēt ar vērienu un bez izšķērdības? Pāra pieredze soli pa solim.
 • 350 kāzas, un kāpēc. Intervija ar aģentūras BANNTÉ EVENTS vadītāju Ingu Bērziņu. Par 10 gadu laikā iegūto pieredzes un zināšanu kalnu, kas spēj iedrošināt, palīdzēt rast risinājumus, kliedēt neziņu un atbalstīt pārus, lai iesoļošana laulības pusē būtu pārdomāta un iecerēm atbilstoša.
 • Bildinājums – kur, kad un kā darīt, lai tas izdotos? Ieteikumi un idejas, kā bildinājumu padarīt neaizmirstamu.
 • Kāzas grūtniecības laikā vai ar mazuli uz rokas – uzzini, kas jāņem vērā un iepazīsti līgavu pieredzi šāda tipa kāzās.
 • Kāzas dzīves pilnbriedā. Vai kāzu un laulības kvalitāte samazinās, vai tieši otrādi – kļūst vēl kvalitatīvāka? Plusi, mīnusi, idejas un profesionāļa viedoklis.
 • Jauns uzvārds. Par un ap uzvārda maiņu pēc laulībām.
 • 25 lietas, par kurām pāri mēdz aizmirst kāzu dienā. Uzzini un piefiksē, lai savā kāzu dienā varētu tikai baudīt!
 • Dzīvā mūzika kāzās – kāpēc dzīvā mūzika kāzās ir tik būtiska un vēlama. Pieredzes stāsti un profesionāļu viedoklis.
 • Kāzu pieredzes stāsti – pieci pāri dalās pieredzē un emocijās par savu kāzu plānošanu un svinēšanu.
 • Mana kāzu kleita – piecu līgavu pieredzes stāsti, kas atklāj, ka mūsdienās kāzu tērps līdzi nes pārsteigumu; tas ir atsevišķa stāsta cienīgs elements.
 • Kāzu pakalpojumu sniedzēju aktuālākie piedāvājumi.

Pērc žurnālu šeit: https://bit.ly/precos-nr-22.


KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - VASARA / PAVASARIS 2022

 • 2022. gada aktualitātes ziedu, kūku un kāzu papīrlietu modē – nozares profesionāļu radošais skatījums.
 • Sezonalitāte – elements, kas caurvij ikvienas kāzas. Par būtiskāko, kas jāņem vērā, plānojot sezonālas kāzas.
 • Kāzu dienas smalkumiem pa pēdām – kā nepazust detaļu jūrā un saglabāt samērību, kā atrast īstās detaļas savām kāzām. 
 • Vārdi un citāti – noskaņas radītāji un dizaina elementi kāzās. Domās par vārda nozīmi un tā ietekmi kāzās dalās pašmāju mākslinieces, – tekstu feja Ieva Cipruse un kaligrāfijas meistare zīmola "Papīrs un tinte" sirds un dvēsele Kaiva Narbute.
 • Intervija ar dizaina papīrlietu zīmola Cloudberry radītāju Lindu Krūzi – par to, kā būt brīvai savās izjūtās un sapņos, par biznesa mērķiem, sasniegumiem, ģimeni, dzīves skrējienu, radošumu un savu kāzu noorganizēšanu Lasvegasā pusotras nedēļas laikā.
 • Stila lapās – muižnieku dzīvesstils, smalkiem diegiem šūti tērpi, attiecību līkloči un īstas mīlestības magnētiskais spēks. Galvenās varones tēlā – Grēta Grantiņa.
 • Elpojot mīlestību – intervija ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Raimondu Celmu un viņa līgavu Paulu Pērkoni. Kā Liepāja ir ieaudusies viņu dzīvē, kĮūstot par romantiskāko pilsētu, par to, kā abi raugās uz gatavošanos kāzām un laulāšanos Dieva priekšā; ko teātris dāvā un ko pieprasa pretī no aktiera, par ikdienas rūpēm un pieskārieniem, par vīrieša un sievietes iekšējās pasaules Įaušanos otra pasaulei.
 • IEDVESMAI Mazu kāzu lielā privilēģija un Kāzas kā pirmizrāde – 70.gadu kāzu svinēšana un videi draudzīga mode.
 • Elopement stila fotosesija un divatne zem kokosriekstu palmām – Līva un Matīss. Ieteikumi tiem, kas plāno elopement stila kāzas vai fotosesiju ārzemēs.
 • Ikoniskais kāzu elements – līgavas kleita. Piecu līgavu pieredzes stāsti, kā veiksmīgi atrast savu īsto kāzu kleitu, raugoties caur savas personības prizmu.
 • Par un ap kāzu galdu – no pasniegšanas veida un tendencēm līdz veiksmīgai ēdinātāju izvēlei – viss, kas jāzina par ēdināšanu kāzās.
 • Karaliskais kāzu dzēriens – šampanietis. Dzīves uzvaru svinēšanai.
 • Noma kāzās – videi un kāzu budžetam draudzīgi. Kāpēc nomāt, ko ņemt vērā, izvēloties nomu, ko iespējams nomāt, kādi ir mīti un vai tie ir patiesi.
 • Uzvalks kā piedzīvojums – šķetinot vīles līgavaiņa uzvalka darināšanas procesam, individuāli šūta uzvalka priekšrocībām un līgavaiņu un drēbnieku pieredzei.
 • Kāzas līgavaiņa acīm – kāds ir mūsdienu līgavainis, – joprojām atturīgs, vai tomēr gatavs mesties kāzu plānošanā? Četri līgavaiņu tipi.
 • Kāzu pieredzes stāsti – pieci pāri dalās pieredzē un emocijās par savu kāzu plānošanu un svinēšanu.
 • Kāzu pieredze līgavaiņu acīm – piecu līgavaiņu ieteikumi topošajiem un esošajiem līgavaiņiem.
 • Pieci soļi izcilas pirmskāzu ballītes sarīkošanai.
 • Dāvanas kāzās – ko dāvināt jaunajam pārim un kāzu viesiem. Ieteikumi vēlamo kāzu dāvanu saraksta veidošanā un praktiski padomi dāvanu sarūpēšanai kāzu viesiem.
 • Kāzu spēļu ceļvedis – kā ar spēļu palīdzību saliedēt viesus un likt kāzām kļūt par neaizmirstami jautru notikumu.
 • Ieskats LKFVA organizētajā kāzu fotokonkursā un atzinību guvušajās, labākajās 2021. gada kāzu fotogrāfijās.
 • Kāzu pakalpojumu sniedzēju aktuālākie piedāvājumi.

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - RUDENS / ZIEMA 2022

 • Kāzu svinēšanas tendences 2022.gadam - mazas kāzas, vienas dienas kāzas, kāzas darbdienā, virtuālās kāzas, kāzas divās daļās, pagalma kāzas, viss vienuviet koncepts.
 • 10 spilgtākās tendences kāzu kleitu modē nākamajā sezonā - mini kāzu kleitas un citas aktualitātes no pasaules kāzu modes iecienītākajiem podiumiem.
 • Virtuālās kāzas - kā sarīkot neaizmirstamas virtuālas kāzas, kādas ir šādu kāzu priekšrocības un kā tiek nodrošināti tehniskie risinājumi.
 • Izsmalcinātais minimālisms - kāzu trends, kas spēj dot vieglumu, kuru īpaši novērtē tie pāri, kas mīl kvalitāti, nevis kvantitāti.
 • Kā satikt savu īsto kāzu kleitu? Padomi, kā atrast kleitu, kas papildinās kāzu dienu un tavu būtību, vienlaikus izbaudot meklēšanas procesu. Ceļvedis audumu pasaulē. 
 • Līgavas portrets - ieteikumi, kāpēc kāzu dienā būtu vērts pievērst īpašu uzmanību līgavas portreta foto un kā to pārvērst mākslas darbā ar īpašu nozīmi.
 • Kā izvēlēties savus īstos kāzu pakalpojumu sniedzējus? Soli pa solim: kā organizēt kāzas pašiem un kā atrast savām prasībām visatbilstošākos pakalpojumu sniedzējus.
 • Vedēju izvēle - vadlīnijas visiem pāriem, kuri ir pārdomās, kurus cilvēkus izvēlēties par saviem vedējiem. Pāru pieredzes stāsti. 
 • Pirmskāzu fotosesija - kāpēc ir vērts izvēlēties pirmskāzu fotosesiju un kā tai vislabāk sagatavoties. Stilistes un fotogrāfes praktiski padomi. 
 • Viesi, kurus neaizmirst, plānojot kāzas - veģetārieši, vegāni, daudzbērnu ģimenes, cilvēki ar četrkājainajiem draugiem, seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām; kā panākt to, lai visi ielūgtie viesi kāzās justos ērti.
 • Pašu rakstīti laulību solījumi - padomi, kā panākt, lai laulību solījums ietver un pauž to, kas jums patiesi svarīgs.
 • Iemesli, kāpēc svinēt kāzas Latvijas muižās - kad noslīpēta kvalitāte un dižciltīga atmosfēra iet roku rokā ar dažādiem mūsdienīgiem svinību risinājumiem. Profesionālu kāzu rīkotāju ieteikumi. 23 Latvijas muižas iedvesmai.
 • Kāzu stila lapās - Bride 007. Vīzija par spēcīgu, pašpietiekamu un mūsdienīgu līgavu. Mūzas lomā spilgta personība - dziedātāja un dziesmu autore Patrisha.
 • Intervija ar jauno un azartisko videogrāfu, kas Latvijas kāzu video filmu kvalitāti ir pacēlis augstākā līmenī un vēlas to turpināt attīstīt arī pasaules mērogā Jāni Upmali / Riverside Films
 • IEDVESMAI – Touch of flowers – spilgts līgavas tēls, kas neļaujas ierobežojumiem. Luxury Of Simplicity – elegants un nemainīgi modē esošs kāzu noformējums. Iaconic elegance of Rūmene manor – mūsdienīgas un izteiksmīgas kāzas sapņu muižā.
 • Intervija ar jogas entuziasti un pasniedzēju Sindiju Tebernieci par to, kā sevī rast mieru un ielaist harmoniju, kā izbaudīt kāzu plānošanu relaksēti.
 • Kad viena fotogrāfija ir solījums veselam stāstam - 10 dažādu pāru fotogrāfiju stāsti. 
 • Kāzas darbdienā - 5 pāru pieredzes stāsti, precoties kādā no darbdienām
 • Mūsu veiksmīgākais darījums, organizējot kāzas - 5 pāru atklāsmes par īpaši veiksmīgu darījumu vai pirkumu, kas radījis praktisku ietaupījumu vai iekšēju gandarījumu.
 • Kāzu stāsti – pieci pāri dalās pieredzē un emocijās par savu kāzu plānošanu un svinēšanu.
 • Kāzu pakalpojumu sniedzēju aktuālākie piedāvājumi.

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - RUDENS / ZIEMA 2021

 • Spilgtākās kāzu kleitu modes tendences 2021. gadā – audumu faktūras, krāsu paletes, tērpu silueti.
 • Mazformāta kāzas – gada negaidītais trends. Ko ņemt vērā, plānojot mazformāta kāzas, kādi ir šāda kāzu koncepta plusi.
 • Kāzu tortes aktualitātes – svaigākās tendences un garšīgākie salikumi.
 • Ja kāzās piedalās mājas mīluļi vai citi zvēri – idejas un ieteikumi, ko ņemt vērā, lai skaisto ideju nenomāktu nepatīkami pārsteigumi.
 • Kāzu fotogrāfiju tendences izpleš spārnus. Kāzas no putna lidojuma jeb kāpēc izvēlēties drona fotogrāfijas? To plusi un mīnusi.
 • Intervija ar pasaules līmeņa Latvijas izcelsmes modeli, pašmāju kāzu kleitu zīmola Katya Katya London reklāmas seju Nastyu Choo. Par modi, Parīzi, džemperiem, mīlestību un to, kā ir būt mūzai.
 • IEDVESMAI – Very Wild Boho – minimālisms un siltu krāsu palete. Sweet Melancholy – liela nozīme detaļām un personībai. Lands of Lost Borders – noķert ārzemniecisko izjūtu tepat Latvijā.
 • Intervija ar vienu no pazīstamākajām vides, kāzu un pasākumu dekoratorēm Latvijā – Baibu Prinduli-Renci. Kā noformēšanā apvienot estētismu ar racionālismu, kā atrast savu kāzu stilu, par 2021. gada kāzu dekorāciju tendencēm un to, vai kāzas jāsvin stilīgi.
 • Kāzu budžets – tipiskākās kļūdas, un kā tās novērst. Ieteikumi, kā izvairīties no negaidītiem pārsteigumiem kāzu budžetā un ierosinājumi tiem, kuru mērķis ir ietaupīt.
 • Nākamais solis – ielūguma saturs. Ko ielūgumā rakstīt, pie kādas uzrunas pieturēties, kādu informāciju iekļaut – ielūgumu meistaru ieteikumi un pieredze.
 • Ievalkāt kurpes pirms kāzām jeb lietas, ko vērts izmēģināt vēl pirms kāzu dienas.
 • Kā izvēlēties tērpu kāzām? Sešu līgavu pieredzes stāsti.
 • Kāzu stila lapās – POETRY OF LOVE. Mīlas dzeja, ko atklāj līgavas šarmantums kāzu dienā.
 • Labākais lēmums, gatavojoties kāzās. Kāzu plānošanas pieredzē dalās seši pāri.
 • Kāzu stāsti – pieci pāri dalās pieredzē un emocijās par savu kāzu plānošanu un svinēšanu.
 • Viršu palagos – Arlitas un Rolanda kāzu dienas retrospekcija.

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - PAVASARIS 2020

 • Ziedu, līgavu pušķu un dekorāciju tendences 2020. gadam – kādus ziedus izvēlēties, kā pareizi tos izmantot, uzburot vajadzīgo maģiju.
 • Līgavainis, uz kuru atskatīties – klasiskās tendences un aktuālie trendi līgavaiņu modē. No frizūras līdz uzvalkiem un to aksesuāriem.
 • Satikšanās brīdis jeb first look – varianti, idejas, iemesli, kāpēc kāzu dienā to ieplānot.
 • Skaistumkopšanas programma līgavai pirms kāzām – kas un kurā brīdī jādara līgavai, lai kāzu dienā izskatītos un justos perfekti.
 • Es esmu tev, un tu esi man. Intervija ar pieredzes un zināšanu bagāto Lancôme oficiālo meikapa mākslinieci Baltijas valstīs, nu arī līgavu – Ditu Graudu.
 • IEDVESMAI – īpaši izraudzīta laulību ceremonijas vieta un kāzas pilsētas vidē – oriģināli risinājumi un daudzveidīgas iespējas.
 • Ieskats LKFA organizētajā kāzu fotokonkursā un atzinību guvušajās, labākajās 2019. gada kāzu fotogrāfijās.
 • Par skaistiem nestandartiem – atklāta, dzirkstoša un brīva sarunā par modi un kāzu kleitām – stiliste, modes redaktore, apģērbu zīmola Salt un portāla Morethansize izveidotāja Indra Salceviča.
 • Nelabvēlīgi laikapstākļi kāzās – idejas un jomas speciālistu ieteikumi laikapstākļu plānam B.
 • Intervija ar pasaules atzinību guvušu modeļu pāri Margrietu un Miku Lasmaņiem – par tuvību, attiecībām, dzīvi Ņujorkā un Latvijā, laulību un saviem nākotnes plāniem.
 • Ballīte ar savām tuvākajām meičām un labākajiem džekiem – 5 pirmskāzu ballīšu stāsti. Idejas oriģinālām vecmeitu ballīšu detaļām.
 • Kāzu gadadienas svētki – 3 pāru kāzu jubileju stāsti.
 • Aizraujošs un vienreizējs – tavs kāzu ceļojums! Četru pāru pieredzes stāsti par to, kas piedzīvots kāzu ceļojuma laikā un cik laimes mirkļu sapelnīti.
 • Kāzu stila lapās – MĒS SKRĒJĀM PĀR DZĪVI. UN KĻUVĀM PAR BEZGALĪBU. Margrieta un Mikus Lasmaņi.
 • Kāzu stāsti – 5 pāri dalās pieredzē, kā plānojuši un svinējuši kāzas.
 • Atskats uz lielāko kāzu izstādi Baltijā RIGA WEDDING EXPO 2020.

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - RUDENS 2019

 • Kāzu kleitu modes, grima un aksesuāru tendences 2020. gadam – svaigākie jaunumi no kāzu modes pasaules aizkulisēm.
 • Ceļvedis videi draudzīgu kāzu organizēšanā – idejas, kā noorganizēt kāzas, aiz sevis atstājot iespējami mazāku ekoloģisko pēdu.
 • Aktualitātes kāzu galda noformējumā – dabai draudzīgi un zero waste atbilstoši.
 • Kāzu mielasts kā piedzīvojums – kā pārsteigt viesus ar neierastiem risinājumiem.
 • Kā izvēlēties galvas un matu aksesuārus kāzu dienai – intervija ar cepuru un citu galvassegu meistari, aksesuāru dizaineri Kseniju Daņilovu.
 • Galamērķa kāzas – kas tās ir, un kāpēc pārus sajūsmina šāds kāzu formāts? 5 pāru pieredzes stāsti un kāzu rīkotājas Alises Kolosovas ieteikumi kāzu organizēšanai ārpus Latvijas.
 • Kāpēc vajag parasti, ja var neparasti? 5 pāru pieredzes stāsti par NEPARASTO viņu kāzās.
 • Cauri vēlmju un šaubu labirintiem –  5 līgavu pieredzes stāsti īstā kāzu tērpa izvēlē.
 • Abgunstes muiža – no vientuļa vēstures pieminekļa līdz Radošuma mekai – intervija ar mūsdienu muižniekiem Jāni un Asnāti.
 • Jūsu kāzas vēlreiz jeb Laulības solījuma atjaunošana. Mācītāja viedoklis, juveliera redzējums un Diānas un Andreja pieredzes stāsts.
 • Kā tikt pie skaistām kāzu dienas fotogrāfijām? Veiksmes formulu šķetina fotogrāfs Mārtiņš Plūme.
 • Kāzu stāsti – 5 pāri dalās pieredzē, kā plānojuši un svinējuši kāzas.
 • Kāzu stila lapās – LA FEMME SIRÈNE un Gleznot Viņu. Jaucot krāsas un mīlestību.

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - PAVASARIS 2019

 • Karstākās kāzu kleitu modes tendences 2019.gadā - vadošo nozares dizaineru un profesionāļu ieteikumi.
 • Skaistuma standarti nestandarta līgavām - praktiski padomi, kā neatkarīgi no auguma aprisēm atrast kāroto kāzu kleitu.
 • MILKSILK kāzu tērpu stāsts - intervija ar šī zīmola radītāju Alīnu Matvejevu.
 • Kāzu papīrlietu dizains un tendences - par aktualitātēm materiālos, toņos, tehnikās stāsta pieredzējušas kāzu grafiskās dizaineres.
 • Ziedošais aksesuārs – līgavas pušķis. Formas un krāsas iedvesmai.
 • Aktualitātes šī gada kāzu fotogrāfijā - 10 Latvijas kāzu fotogrāfu viedokļi par to, kas šobrīd aktuāls kāzu fotogrāfijā.
 • Kad mīlestība ceļ gaisā - Rīgas jumti un jumta terases kāzu fotosesijai un svinībām. 
 • Latvijas garša un smarža kāzu dienā - ēdienu blogeres Karlīnas Latsones atradumi un ieteikumi, ko iekļaut kāzu dienas mielastā.
 • Kāzu rīkotājas ieteikumi, kā laiku un aktivitātes kāzu dienā plānot saprātīgi.
 • Kā cauraust kāzas ar savas personības pavedieniem? Ieteikumi individuālu kāzu veidošanā.
 • 10 pāri. 10 iedrošinoši pieredzes stāsti par īpašo, oriģinālo un unikālo viņu kāzu dienā.
 • Garais starpbrīdis. Ieteikumi laika pavadīšanai starp ceremoniju un ballīti.
 • Kā iepriecināt vienam otru kāzu dienā un kā pateikties vecākiem un vecvecākiem – idejas, padomi un pieredze.
 • Pusnakts laiks kāzās - idejas un ieteikumi neaizmirstamai pusnakts sagaidīšanai.
 • Vecmeitu ballītes! Pieredzes stāsti un 25 idejas aizraujošām vecmeitu ballīšu meistarklasēm.
 • Kāzu stāsti - 5 pāri dalās pieredzē, kā plānojuši un svinējuši kāzas.
 • Stila lapās – malkojam pavasara bohēmu

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - RUDENS 2018

 • Kā izvēlēties sev piemērotāko kāzu kleitas modeli - kleitu siluetu rokasgrāmata un vērtīgi padomi
 • Kāzu kleitu modes tendences 2019 - no mirdzoši balta silueta līdz metāliskam kičam
 • Kādas dekorācijas izvēlēties laulību ceremonijas vietai - 15 dažādi risinājumi iedvesmai
 • 18 idejas tavam kāzu mood board - lieliski un oriģināli piemēri, kas aizrauj un iedvesmo
 • Glempingošana un lampiņošana - 2 skaistumi, kas kāzām piešķir īpaši šarmu
 • Līgavas skaistuma kalendārs 12 mēnešiem - skaistumkopšanas ekspertu padomi
 • Iedvesma kāzu estētikai un noformējuma detaļām - 4 pieredzējušu Latvijas kāzu dekoratoru ieteikumi
 • Kāzu ģenerālmēģinājums - 3 pāri, 3 vides, 3 iedvesmojošas fotosesijas
 • Kā mēs satikāmies? Es un mana kāzu kleita.  5 līgavu pieredzes stāsti.
 • Kāzu fotosesiju vietas - neparastas un oriģinālas vietas, uz kurām doties kāzu dienā
 • Tverot latvisko - kad precamies ar Latviju sirdī
 • Ko iesākt ar kāzu fotogrāfijām? Vērtīgas idejas, kā likt tās lietā gan praktiski, gan radoši.
 • Kāzu stāsti - 6 pāri dalās pieredzē par to, kā plānojuši un svinējuši kāzas
 • Kā turpināt svinēt mīlestību pēc kāzām? 1, 5, 10 gadu kāzu jubilejas stāsti - pilni skaistas kopā būšanas!

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - PAVASARIS 2018

 • PRECOS atradumi – no vizuālā baudījuma līdz garšas kārpiņām
 • Kāzu kleitu modes tendences 2018 – iesaka modes blogere Alina Keller
 • Latviskā – kā kāzās apvienot latvisko ar mūsdienīgo
 • Intervija ar kāzu fotogrāfi Diānu Veinbergu
 • Kāzu stila lapas – Līgavas piedzīvojumi brīnumzemē, Mīlestības pavasaris un Līgavas rīts
 • Latvijas labākās kāzu fotogrāfijas 2017
 • 7 līgavas. 7 stāsti par mīlestību un kleitu
 • Kāzu stāsti – 4 pāri, 4 atšķirīgas vides un stili
 • Gards un spēcinošs kā medus – tavs kāzu ceļojums. Pāru pieredzes stāsti
 • Laiks meitenēm. Līgavas svinēšana jeb vecmeitu ballīšu stāsti
 • Mēnesis un viena diena līdz kāzām – pēdējais gaidīšanas posms
 • Vieta kā bilde. Bilde kā konfekte. Fotogrāfi atklāj slepenās fotosesiju vietas
 • Īsais kurss vedējiem
 • Ceļvedis piemērotākā kāzu uzvalka izvēlē
 • PĒRC ŽURNĀLU un laimē KATYA KATYA vakarkleitu no kāzu salona 6.Septembris!

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - RUDENS 2017

 • 13 praktiski, noderīgi un eleganti PRECOS atradumi
 • Iedvesmas avots: līgavas pušķis, gredzenu turētājs
 • Kāzu pieturvieta – mirklis divatā
 • Intervijas: Helium idejas autore un vadītāja Laura Keršule, Lapsas Mājas gardumu mūza Liene Zemīte, kāzu fotogrāfs Jānis Krakops
 • Uz kāzām latviešu dizaineru darinātos tērpos
 • Stila lapas – uzdrīksties būt tu pati
 • Saldumu galds kāzās – šībrīža aktualitāte
 • Kāzu ģenerālmēģinājums – 3 pāri, 3 dažādas vides
 • Ziedi kāzās – pirmie svētku vēstneši
 • Kāzu pieredze. 5 pāru krāšņie kāzu stāsti
 • Kā izvēlēties savu īsto kāzu svinību vietu
 • Rūpēsimies par kāzu viesiem! Kā izklaidēt viesus kāzu dienā
 • 10 idejas romantiskam randiņam rudenī un ziemā
 • PĒRC ŽURNĀLU un laimē KATYA KATYA BRIDAL kāzu kleitu no kāzu salona 6.Septembris, kā arī citas vērtīgas balvas!

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS!" - PAVASARIS 2017

 • Izvēlies savai figūrai piemērotu kāzu kleitu
 • 2017.gada rudens un 2018.gada pavasara kāzu kleitu tendences
 • Līgavu make-up un frizūru tendences
 • Misters perfektais – kas jāzina vīrietim, gatavojieties kāzu dienai
 • Pikanta fotosesija – dāvana viņam pirms kāzām
 • Numura intervija ar dizaineri Katja Šehurinu 
 • Intervija ar 2016.gada labāko kāzu fotogrāfu Gintu Freimani
 • Stila lapas ar balerīnu Anniju Kopštāli
 • Plīvurs, kronis vai ziedu vainags – kā rotāties līgavai?
 • Kāzu ģenerālmēģinājums - 3 pāri, 3 atšķirīgi stili
 • Kāzu pieredze. 5 grezni un romantiski kāzu stāsti
 • Ideju špikeris lieliskai kāzu dāvanai
 • Padomi atmiņā paliekošai pirmskāzu ballītei
 • Kāzu dienā savā vislabākajā formā – sportam ir nozīme
 • Par pirmo deju - kāzu valsi
 • Kas vedējmātei somiņā?
 • PĒRC ŽURNĀLU un laimē kāzu kleitu no kāzu salona 6.Septembris un Mercedes-Benz E klases limuzīnu uz nedēļas nogali

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - ZIEMA 2017

 • Ierastais neierasti: interesanti risinājumi kāzu ballītēm
 • 2017. gada kāzu kleitu tendences
 • Kleinfeld Bridal - 2017.gada tendences
 • 2017.gada tendences kāzu noformējumā
 • No skices līdz tērpam - par kāzu kleitu tapšanu stāsta dizainere Ieva Janelsiņa
 • 4 izcili kāzu tērpu dizaineri - Oscar De La Renta, Vera Wang, Pierre Balmain, Cristobal Balensiaga
 • Stila lapas: Muižnieces sapnis sadarbībā ar stilisti Ivetu Vecmani un fotogrāfu Miku Užānu
 • Pielaiko sapni jeb piecas minūtes pirms: 4 pāri improvizētā kāzu fotosesijā
 • Intervijas: kāzu fotogrāfs Mārcis Baltskars, modes dizainers Aleksandrs Pavlovs, rotu un aksesuāru dizainere Ginta Sičeva
 • Kāzu stāsti: 8 jaunie pāri
 • Kāpēc nepieciešama pirmskāzu fotosesija? Stāsta kāzu fotogrāfs Einārs Freimanis
 • Latviešu kāzas ārzemnieku acīm
 • Lai kāzu diena būtu pilna bezrūpības
 • No bildinājuma līdz laulības apliecībai
 • No 1 līdz 50 jeb kāzu jubilejas 

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - VASARA 2016

 • 5 kāzu mobilās lietotnes, kurām noteikti jābūt tavā viedtālrunī
 • Plāno kāzas ar Precos.lv KĀZU PLĀNOŠANAS RĪKIEM
 • Jaunākās tendences kāzu dekorēšanā
 • Nozares profesionāļi par kāzu galdu – viedokļi un ieteikumi
 • Atskats uz KATYA KATYA SHEHURINA jauno kolekciju Riga Fashion Week ietvaros
 • Jaunumi kāzu kleitu tendencēs un plīvuru variācijas katras līgavas gaumei
 • Intervijas: fotogrāfe Liene Pētersone un pasākumu producente Gundega Skudriņa
 • Kāzu stāsti: 5 apburoši un iedvesmojoši jaunie pāri
 • Kāzu tradīcijas pasaulē
 • Sajūtu pasaule. Pēckāzu depresija
 • 13 padomi jaunlaulātajiem
 • Skaistākie medusmēneša galamērķi
 • Kāzu jubilejas svinību ieteikumi
 • Kā veidot jaunās ģimenes tradīcijas
 • Stila lapas “Rozes valdzinājums un romantika” sadarbībā ar stilisti un dizaineri Vitu Radziņu un fotogrāfi Lieni Pētersoni.

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - ZIEMA 2015

 • Aktualitātes kāzu sfērā – jaunpienācēji, kāzu izstādes Rīgā un ārpus tās
 • Kāzu kleitu tendences 2016. gadā
 • Unikāls kāzu stils katrā gadalaikā
 • Rubrika “Pielaiko sapni!” dabas notīs – ziemas, pavasara, vasaras un rudens līgava
 • Noformējums kāzās – ziedi un gaismas elementi
 • Kāzu auto. Dekorācijas un stils
 • Kāzu budžeta un scenārija izveides pamatprincipi
 • Kā precas kāzu rīkotāja – intervija ar Alisi Kolosovu
 • Intervija ar fotogrāfu Jāni Romanovski
 • Tradīcijas kāzās. Vedēji un amatu dalījums
 • Rubrika radošai iedvesmai – oriģinālas galda kartes kāzās
 • Kāzu pieredze. 5 dzirkstoši kāzu stāsti
 • Idejas romantiskiem brīžiem pirms kāzām
 • Sajūtu dienasgrāmata. Ilga un laimīga kopdzīve
 • Stila lapas sadarbībā ar stilisti Līgu Bangu – maģiski, valdzinoši, kaislīgi

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - PAVASARIS 2015

 • Kāzu tendences 2015. gada pavasara/vasaras sezonā
 • No lauku šarma līdz nobružātam šikam – kā atšķirt kāzu stilus?
 • 10 jaunas kāzu kleitu tendences
 • Mana unikālā kleita/uzvalks – pirkt, šūt vai nomāt?
 • Zīmola Amoralle radītāja par sievišķības kodu
 • Saruna ar Kanepes Films izveidotāju Aldi Kaņepi
 • 4 atšķirīgi kāzu stāsti – no košas meža pasakas līdz pārsteiguma kāzām
 • Ko vīrietim nozīmē kāzas?
 • Ieteikumi pašiem sava ideālā kāzu scenārija radīšanai
 • Skaistumkopšanas plāns - soli pa solim līdz perfektam rezultātam kāzu dienā
 • Veiksmīgas laulības noslēpumi
 • Lauku māju pārvērtības kāzu svinībām
 • Apprecēties iemīlēšanās galvaspilsētā Parīzē
 • Atlaižu kuponi izdevīgiem kāzu pirkumiem

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - RUDENS 2014

 • 2015.gada kāzu tendenču špikeris
 • Numura intervija ar kāzu salona Lovely Bridal Boutique īpašnieci
 • 7 pāri dalās savā kāzu pieredzē. Aizraujoši stāsti + FOTO
 • Rūpēsimies par viesu noskaņojumu! 15 idejas kāzu viesu izklaidēm
 • Laulāties kaut debesīs! Idejas laulību ceremonijas vietas izvēlei
 • Atkārtosim kopā! Kāzu tradīcijas un to simboliskā nozīme
 • Skaistā rakstīšanas māksla – kaligrāfija
 • Godinām mīlestības laikrādi! Leģendārais Laimas pulkstenis
 • Par kāzām un seksu. Atklātā intervijā Valdis Melderis.
 • Atraktīvi kāzu auto dekori un numurzīmes. Ko par to saka policija?
 • Kāds būs 2015.gads laulībām? Konsultē astroloģe Rita Riekstiņa
 • Atlaižu kuponi izdevīgiem kāzu pirkumiem

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - ZIEMA 2014

 • Kāzu kleitu tendences 2014. gadam!
 • Kā pēc iespējas izdevīgāk noorganizēt pašiem savas kāzas
 • Intervija ar kāzu kleitu dizaineri Ingrīdu Vaivadi
 • Numura intervija ar fotogrāfu Andreju Zavadski
 • Intervija un stila lapas ar modeli Māru Kampernovu
 • Veselīgs mielasts kāzās – tas ir iespējams!
 • „Pielaiko sapni!” jeb 4 topošo līgavu pārvērtības
 • Viens līgavainis, trīs dažādi stili. Šoreiz pārvēršam arī līgavaini!
 • Izvēlamies piemērotākos vīnus kāzām ziemas sezonā
 • „Dari pats” – līgavas pušķis ne no ziediem un īpašās kurpes
 • 7 laimīgo pāru kāzu fotostāsti
 • Populārāko kāzu blogu apskats
 • Iedvesmojies no lavandas, ceriņu un pujeņu smaržas savām kāzām!
 • Kāzu frizūru varianti īsiem un gariem matiem
 • Atlaižu kuponi un citi izdevīgi piedāvājumi kāzām

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - VASARA 2013

 • Numura intervija ar modes mākslinieku Bruno Birmani
 • Intervija un stila lapas ar Dagmāru Leganti-Celmiņu
 • Ekskluzīvi! Pirmskāzu ēdienkarte līgavai 7 dienām
 • „Pielaiko sapni!” – 4 topošo līgavu pārvērtības
 • Izvēlamies piemērotākos vīnus kāzām vasarā
 • „Dari pats” – kā pašiem pagatavot skaistas dāvaniņas kāzu viesiem
 • Uzzini, kādus transporta līdzekļus izvēlas jaunlaulātie
 • „Trash the dress” jeb ko darīt ar kāzu kleitu pēc kāzām
 • Kāzu fotostāsti – „shabby chic” un citi stili kāzās tepat, Latvijā
 • Mobilo aplikāciju iespējas kāzās
 • Kāzu grima tendences 2013. gada vasarai
 • Kāzu filmētāja Inese Hanlon par dzīvi un panākumiem ASV
 • 36 atlaižu kuponi izdevīgiem kāzu piedāvājumiem

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - ZIEMA 2013

 • Jaunumi kāzu izstādēs un kāzu kleitu skatēs Londonā, Parīzē, Rīgā
 • Nevainojamas idejas kāzu grimam un kāzu rotu noslēpumi
 • Kāzu kleitu modes tendences 2013.gadā
 • Numura intervijā „Narciss” modes māksliniece Alise Trautmane
 • Turpinām „pielaikot sapni” - 4 topošās līgavas pielaiko kāzu kleitas
 • Kāzu fotostāsti - pāri dalās atmiņās un emocijās par savu kāzu dienu
 • Izvēlamies un degustējam kāzām labāko dzirkstošo vīnu!
 • Santas Bindemanes-Mihelsones ideālās kāzas. Intervija.
 • Sezonas karalis – tirkīzzilais tonis un citas 2013.gada kāzu tendences
 • Kāzu tērpu, ielūgumu un dekorāciju idejas ziemas un vasaras kāzām
 • Kāzu jomas profesionāļi atbild uz līgavām aktuāliem jautājumiem
 • Kāzu fotogrāfes Evas dienasgrāmata par dzīvi Meksikā
 • 36 atlaižu kuponi izdevīgiem kāzu pirkumiem

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - VASARA 2012

 • Viss par kāzu galdu! Galdu izkārtojumi. Ēdienkarte. Vīna izvēle.
 • Numura intervijā iepazīstam kāzu kleitu dizaineri Katju Šehurinu
 • Jūtu ķīmija žurnāla stila lapās. Pārdroši & Pārliecinoši.
 • Dodamies kurpju un matu aksesuāru meklējumos
 • "Pielaiko sapni!" - 4 topošās līgavas pielaiko kāzu kleitas
 • 10 idejas tavām vasarīgajām kāzām
 • Diskusija. Vīramāte - vella māte vai labākā sabiedrotā?
 • Mīlēties vai nemīlēties kāzu naktī? Konsultē Gunta Andžāne.
 • Kāzu fotostāsti. Precētie pāri dalās pieredzē un emocijās.
 • Dari pati! Kopā gatavojam oriģinālus galda dekorus.
 • Kāzu dienas grims. Izvēlies sev vispiemērotāko!
 • Galvu reibinoši medusmēneša ceļojumi
 • Idejas kāzu dienas pieturvietām Pierīgā
 • Atlaižu kuponi izdevīgiem kāzu pirkumiem

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - ZIEMA 2012

 • Stila idejas modīgām līgavām un līgavaiņiem
 • 2012. gada kāzu kleitu tendences
 • KLEITAS - vairāk nekā 120 kāzu kleitu modeļi
 • Padomi, kā izvēlēties savai figūrai atbilstošu kāzu kleitas siluetu
 • "Pielaiko sapni!" - 4 topošās līgavas piedzīvo pārvērtības
 • Kāzu fotostāsti - 2011. gada pāri dalās savā pieredzē un emocijās
 • Cik izmaksās kāzas? Reālu kāzu izdevumu tāme
 • 30 praktiski padomi, kā samazināt kāzu izmaksas
 • Kāzu svinību vietas izvēle. Latvijas kāzu svinību vietu TOP10.
 • 100 jautājumi, ko noskaidrot izvēloties svinību vietu
 • Priekšrocības laulību reģistrācijai baznīcā un dzimtsarakstu nodaļā
 • 10 idejas kāzu dienas pieturvietām Kurzemē
 • Vīriešu bailes no laulībām. Konsultē ģimenes psihoterapeite A.Poiša
 • Atlaižu kuponi kāzu pakalpojumiem!

 

KĀZU ŽURNĀLS "PRECOS" - VASARA 2011

 • Meitenes pielaiko kāzu kleitas un izvēlas sev tīkamāko
 • Meistaru knifiņi make-up uzklāšanā
 • Krāsu spēles kāzu ielūgumos
 • Apakšveļas kolekcijas vasaras kāzu dienai un naktij
 • Četri dažādi kāzu noformējumi
 • Padomi vedējiem, lai kāzu diena būtu perfekta
 • Risinājumi pirmskāzu stresa mazināšanai
 • 10 idejas kāzu pieturvietām Vidzemē
 • 6 dažādu dzirkstošo vīnu tests
 • Jauns risinājums vīna pasniegšanai - vīna lete
 • Gardas uzkodas tavam kāzu galdam
 • Ziedi, gredzeni un, protams, KLEITAS, KLEITAS, KLEITAS...