FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Valērija un Valērijs

Kāzu fotogrāfs:

Dmitrijs Mokejevs

Šīs bija diezgan interesantas un netipiskas kāzas. Pirmkārt, ar to, ka tās tika svinētas ziemā.  Sniega praktiski nebija un diena arī bija īsa, tāpēc mēs devāmies fotogrāfēties uz Latvijas Nacionālo bibliotēku. Otrkārt, kāzu svinības notika viduslaiku stilā, vietā, kur no gaismas avota bija pārsvarā tikai sveces, kas ļoti sarežģīja fotografēšanas uzdevumu. Šeit ļoti palīdzēja mana asistente, kas restorānā palīdzēja piegaismot tos cilvēkus, kurus es biju fotografējis, lai fotogrāfijās parādītu šī pasākuma atmosfēru.

Ar pāri tikāmies jau vasarā pirmskāzu fotosesijā, kas notika Mangaļsalā. Toreiz mani ļoti pārsteidza un iepriecināja pāra, it īpaši līgavaiņa, sagatavotība fotosesijai. Pilnīgi viss bija pārdomāts līdz pēdējam sīkumam un sadalīts pa sižetiem: ko vēlas, kā vēlas, kādam apģērbam jābūt, manikīram, kādu aksesuāru paņemt līdzi šim vai citam sižetam un kas būtu vēl jānopērk. Tā mēs īsi pirms pašas fotosesijas braucām uz veikalu skatīties papildus aksesuārus.

Dmitrijs Mokejevs

Svinību laikā jaunais pāris sarīkoja viesiem pārsteigumu - bruņinieku cīņu par līgavu pašā Vecrīgas sirdī.