FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Elizabete un Kārlis

Kāzu datums:

19.09.2015

Kāzu fotogrāfs:

"Košumbildes", Arita Strode - Kļaviņa

Laulības ceremonijas vieta:

Rīgas Jaunā Svētās Ģertrūdes baznīca

Kāzu svinību vieta:

Restorāns "Restorācija"

Ielūgumi un dekoratīvie elementi:

Elli & Hugo

Kāzu torte:

Konditoreja "Briedīši"

Mūsu kāzu diena bija priekpilna, pilna viegluma, skaistuma un pozitīvu, dzirkstošu emociju. Saderinājāmies pašā maija nogalē un arī pie kāzu datuma izvēles nekavējāmies, jo ir taču tik skaisti būt jauniem, laimīgiem un precētiem! Kāzu dienas plānošanai bija atvēlēti tikai nedaudz vairāk kā trīs mēneši par ko apkārtējie - draugi, radi un paziņas -bija pārsteigti. Tomēr ar šiem trīs mēnešiem mums pilnīgi pietika, lai padarītu mūsu dienu brīnišķīgu.

Kāzu dienas rītā pucējāmies visi kopā - līgava, līgavainis un vedēji, mūsu Brīvības ielas dzīvoklī. Rītu pavadījām jautrā atmosfērā, bez stresa un saspringuma. Kāzu dienā mūsu vienīgais transports bija kājas un velosipēdi (jo arī ikdienā ar tiem pārvietojamies). Arī uz baznīcu devāmies kājām (apmēram 5 minūšu gājiens) un izbaudījām garāmbraucēju un gājēju uzmanību. Pēc laulību ceremonijas kopā ar viesiem devāmies uz Ziedoņdārzu, pa ceļam iegriežot pirmo deju (Kristīne Prauliņa - "Melns ar baltu") Artilērijas un Tērbatas ielas stūrī un izveidojot viens otram tetovējumus (nomazgājamus gan). Parkā bildējāmies un lecām uz vedēju sagādātā tandēma velosipēda un kopā ar viesiem (kuri arī bija aicināti ierasties ar velosipēdiem) devāmies aizraujošā izbraucienā pa Rīgas parkiem, piestājot Vērmanes dārzā, lai uzdejotu pie nejauši sastaptu muzikantu radītās mūzikas. 
   

Pēc velo izbrauciena ieradāmies restorānā "Restorācija", kur mūs sagaidīja viesi un, iespējams, visforšākais dīdžejs  pasaulē - Jānis Kozlovskis. Vakars pagāja nemanot, iegriežot ballīti, dziedot, smejoties, iesaistoties dažādās draugu un vedēju sagatavotās aktivitātēs. Ap pusnakti mēs - jaunais pāris - devāmies mājup, tāpat, ar kājām, nesdami līdzi lielu pušķi ar hēlija baloniem un gādīgi iesaiņotiem pāri palikušajiem gardās medus kūkas gabaliņiem. 
   

Atminoties šo dienu var teikt - Rīga ir perfekta vieta jestrai kāzu svinēšanai, dinamiska un skaista, laikapstākļi šajā septembra dienā bija lieliski (ne uz brīdi neienāca prātā doma par jaku), bet kāzu plānošanai nemaz nevajag miljonu un veselu gadu, lai gatavotos -vajag tikai aizrautību, entuziasmu un mīlestību - viss izdosies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
CITI KĀZU STĀSTI