FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Elīna un Māris

Kāzu datums:

14.07.2015

Kāzu fotogrāfs:

Nils Smelteris

Kāzu svinību vieta:

Villa "Anna"

Friziere:

Ginta Ezeriņa-Antone

Vizāžiste:

Elīna Štrodaha

Kāzu torte:

Sanita Austruma

Kāzu tērpi:

Naoss Natural linen

Pavisam slepeni, nevienam nezinot un klātesot tikai lieciniekiem, savu kopā būšanas piecgadi nolēmām atzīmēt, oficiāli saliekot punktiņus uz "i" .
Lai arī kāzas bija pavisam nelielas, ļoti šaurā lokā, gribējās, lai viss ir skaisti, tieši tā, kā manā sen izsapņotajā kāzu dienā. Diena bija brīnišķīga, laiks lutināja. Gatavojāmies un posāmies mums abiem ļoti īpašā vietā - mūsu svētnīcā, mūsu "baznīcā", vietā, kur jūtamies vislabāk, mūsu brīvdienu mājās. Svinīgā ceremonija notika otrdienas pēcpusdienā Tukuma dzimtsarakstu nodaļā. Pēc "Jā" vārda teikšanas vedēji bija sagatavojuši jaukus pārsteigumus Durbes pilī, kur dejojām pirmo valsi, rakstījām viens otram mīlestības vēstules un keramikas darbnīcā pagatavojām kopīgu trauciņu, Vēlāk devāmies uz Villu "Anna" Apšuciemā pie jūras, kur jūras viļņu šalkoņas pavadījumā mūs sagaidīja saksofonists - liels pārsteigums no vedējiem. Pēc brītiņa sekoja pārsteigums arī no vīra - izbrauciens ar laiviņu un noslēgumā foto sesija, sagaidot saulrietu.
Šī bija brīnišķīgākā diena mūsu ģimenei, ko īpašu padarīja mūsu brīnišķīgie vedēji.

Ar vasaras atmiņām sirdī,
Māris un Elīna Ērenfrīdi.