FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Dana un Mārcis

Kāzu datums:

12.09.2015

Kāzu fotogrāfs:

Edgars Zviedrāns

Laulības ceremonijas vieta:

Ventspils Livonijas ordeņa pils

Kāzu svinību vieta:

Viesu nams "Dekšņi"

Kāzu video:

Ints Žodziņš

Kāzu muzikanti:

Grupa "The Happy Team"

Kāzu torte:

Konditoreja "Kārumnieks"

Viss notiek tieši tā, kā tam jānotiek! Tā gribētos raksturot mūsu kāzu dienas datuma izvēli! 
Šī gada martā, sākot plānot kāzas, mums bija divi varianti - 5. vai 12. septembris. Nolēmām, ka sāksim nevis uzreiz ar datuma pieteikšanu dzimtsarakstu nodaļā, bet gan no otra gala - ar muzikantu un fotogrāfa saskaņošanu, jo uz savām kāzām gribējām tieši augstāk minēto fotogrāfu un mūziķus! Palaimējās, ka 5.septembris fotogrāfam bija jau aizņemts, jo šī diena pie mums Ventspilī bija ļoti rudenīga, auksta un lietaina. Ar bažām jau gaidījām, kāds būs mūsu 12.septembris! Un tas bija pasakains - valdīja kārtīga atvasara - saulīte mūs lutināja visas dienas garumā!

Laikam ne velti kā savu kāzu dominējošo krāsu bijām izvēlējušies saules dzelteno!

Plānojot lielo notikumu, vasara paskrēja nemanot un mūsu skaistā diena bija klāt! Lielu daļu kāzu dienas plānojām mēs paši, jo zinājām, ko vēlamies šajā dienā redzēt, kur pabūt, ko atcerēties un ko piedzīvot! Taču lielu paldies par mūsu kāzu dienas organizēšanu, protams, jāsaka mūsu mīļajiem vedējiem, vecākiem un krustvecākiem. 

Diena tiešām izvērtās ļoti sirsnīga, jautra un emocijām bagāta. Pēc ceremonijas devāmies uz skatu torni pie mola, kur tikāmies savā pirmajā randiņā tieši pirms pieciem gadiem. Tur parakstījām solījumu viens otram, kuru pēc tam ielikām pudelē. Pēc tam viesiem bijām sarūpējuši ekskursiju ar kuģīti "Hercogs Jēkabs", kuras laikā tiem bija uzdevums mūsu pudeli ar solījumu iemest jūrā. Kamēr viesi baudīja braucienu, mēs devāmies savā kāzu dienas foto sesijā! 

Vēlāk ar viesiem tikāmies jau viesu namā. Tā kā savās kāzās ļoti gribējām izbaudīt arī latviskās tradīcijas, bijām uzaicinājuši ventiņu stāstnieci un zāļu sievu Līgu Reiteri, kura viesu nama teritorijā mums novadīja patiesi sirsnīgu un aizkustinošu līdzināšanas rituālu.

Vēlāk jau ļāvāmies trakulīgām dejām, vedēju un mūsu pašu sarūpētajām atrakcijām un citiem pārsteigumiem. Un tā mūsu kāzu diena bija paskrējusi pavisam nemanot. 

Tagad abi, atskatoties uz mūsu lielo dienu, varam teikt: Jā, mēs savu kāzu dienu tik tiešām izbaudījām no visas sirds!