FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs (LKFA)

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Edīte un Kristaps

Kāzu datums:

04.07.2015

Kāzu fotogrāfs:

Pēteris Murāns

Kāzu norises vieta:

Saimniecība "Klajumi"

Kāzu muzikanti:

Folkloras kopa "Sovvaļnīki"

Dzīvē ir lietas, ko mēs plānojam, mērķtiecīgi uz tām tiecamies, piepildām, un ir lietas, kas nāk neplānoti, tā teikt - kā zibens no skaidrām debesīm. Mūsu kāzas mums pašiem bija rūpīgi plānotas, bet ģimenei tas bija pārsteigums! Var teikt, ka savas kāzas (ar mazām astītēm) noorganizējām paši - tā, lai tās būtu tieši tādas, kā mēs gribam. Ziniet - izdevās pat vēl labāk!

Jau agrā pavasarī bijām sākuši plānot ģimenes ekskursiju uz Latgali, meklēt apskates objektus, labāko vietu, kur nakšņot. Tādā rosīgā un radošā atmosfērā dzima ideja šī brauciena laikā apprecēties. Domāts - darīts! Visas mūsu ieceres brīnumainā kārtā bija iespējams īstenot - sestdienas pēcpusdienā lauku sētā svaigā gaisā sarakstīties, pēc tam izjāt ar zirgiem, viegli izballēties un kāzu nakti pavadīt neaprakstāmi romantiskā vietā! 

Lai ekskursija joprojām būtu ekskursija, nolēmām faktu par kāzām paturēt noslēpumā gan manai ģimenei, gan vīra vecākiem. Vien mana māsa ar draugu to zināja, jo mums taču bija vajadzīgi iepriekš sarunāti liecinieki! Izbraukājuši pirmās dienas skaistās vietas, braucām uz "Klajumiem", kur tad noslēpums nāca gaismā - es izlecu no mašīnas baltā kleitā, kas pirms tam tika saudzīgi slēpta bagāžniekā, vīriņš ātri uzvilka baltu kreklu un garās bikses - pārsteigums bija izdevies! Asaras caur smiekliem un smiekli caur asarām - tik emocionāli, negaidīti, skaisti, elpu aizraujoši tas bija! Vasaras saulīte mūs lutināja, zirgi bija paklausīgi, fotogrāfs nepārtraukti atkārtoja: "Ak, cik ekskluzīvi! Cik romantiski!" Muzikanti bija lieliski, vieta fantastiska!

Ne visiem un ne vienmēr kāzas ir smalki klātie galdi, tradīcijas, ballīte 3 dienu garumā. Var arī šādi - vienkārši, skaisti un pavisam noteikti atmiņā paliekoši.