FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Sanda un Vilnis

Kāzu datums:

15.05.2015

Kāzu fotogrāfs:

Andris Taškāns

Kāzu tematika:

Maijpuķīšu kāzas

Kāzu svinību vieta:

Viesu nams "Pļavnas"

Laulību ceremonijas vieta:

Krimuldas evanģēliski luteriskā baznīca

Vakara vadītājs:

DJ Bush

Kāzu auto:

Guntis Meiers

Vizāžiste:

Sandra Baltruņķe

Matu sakārtojums:

Ieva Raita

Kopš bildinājuma, kurš tika saņemts 2011. gadā novembrī, bija jāpaiet vairāk kā trīs gadiem, lai saprastu, ka mūsu baltais sapnis tiks izdzīvots tieši šī gada pavasarī – maijā; laikā, kad zied maijpuķītes...

Gatavoties mūsu baltajam sapnim sākām pagājušā gada augustā, bet laiks paskrēja nemanot un LIELĀ diena vēl vairāk.

15. maija rīts bija pasakains - spīdēja saulīte, blakus man bija tuvākie cilvēki (gatavošanās noritēja mammas, māsas un meitiņas kompānijā) un visas mēs tikām skaisti sapostas par ko parūpējās lieliskākās meistares - frizierīte Ieviņa un vizāžiste Sandra.

Kad pēdējā pūderota skāra manus vaigus, tas brīdis bija pienācis – bija jādodas tēta pavadībā uz Krimuldas baznīcu, kur mani jau gaidīja Vilnis, vedēji un pārējie kāzu viesi. 
Kad piebraucām pie baznīcas, skanot baznīcas zvaniem, bija jādodas iekšā. Pie durvīm mani jau gaidīja mana meitiņa, kurai bija uzticēts liels darbiņš – pavadīt mammu, ejot baznīcā. Līdzās, protams, bija arī pasaulē labākais tētis, bet pie altāra smaidīgs stāvēja mans mīļotais. Lai šis mirklis paliktu mūžīgi atmiņā – baznīcā nākšanas dziesma Christina Perri „A thousand years” tika izpildīta dzīvajā par ko parūpējās mūziķis Mārtiņš Jātnieks. 

Laulību ceremonija bija sirsnīga un jauka, to skaidroju ar to, ka laulājāmies pie mācītāja, kurš mūs arī izskoloja un bija mums jau kā tētis.Pēc laulību ceremonijas devāmies kāzu braucienā ar vedējiem, savukārt viesi uz viesu namu „Pļavnas”. Tā kā ceļa posms no baznīcas līdz viesu namam nebija īss, bija padomāts par interesantiem uzdevumiem.Vedēji mums bija sarūpējuši gan pārsteigumus Turaidā, gan Cēsu pilsdrupās un pateicoties skaistajām vietām, tapa arī ļoti skaista fotosesija.

Vakara daļa tika aizvadīta viesu namā un par jautrību garantēja DJ Agris. Pateicoties Agra idejām, izdevās arī realizēt neorģinālas kāzas jeb atkāpi no standarttradīcijām. Tas saistīts ar to, ka pati esmu ar pasākumiem uz „TU” un savā dzīves skaistākajā dienā gribējās tā, lai viss ir kā pārsteigums un nekas zināms. Mūsu lieliskajiem vedējiem – Sandrai un Gintam sadarbībā ar Agri tas izdevās!

Visiem tiem, kuriem lielais notikums tikai priekšā – iesaku izbaudīt kāzu gatavošanās laiku, nevis visu darīt aiz pienākuma sajūtas, tāpēc, ka to vajag! Jums šis gatavošanās laiks jāatstāj jūsu atmiņās kā patīkams laiks, jo pati kāzu diena ir kā mazs atskaites punktiņš. Ja jūtat, ka ar kaut ko netiekat galā – iesaistiet draugus vai lūdzat palīdzību speciālistiem!

Lai veicās!