FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Marta un Morics

Fotogrāfs: Edijs Dzalbs
Make-up un matu sakārtojums: Mārīte Alvatere
Kleita: kāzu salons “Fiore”
Svinību vieta: Ungurmuiža
Dekorējām paši

Mūsu kāzas tika svinētas ģimenes lokā, klātesot pašiem mīļākajiem un tuvākajiem. Neskatoties uz nelielo viesu skaitu, dienas gaitā sapratām, ka esam saņēmuši un piedzīvojuši tik daudz uzmanības, aktivitātes un visa pārējā, ka vakarā bija sajūta, ka esam noorganizējuši pasākumu nevis 24, bet vairāk kā 50 viesiem.

Savas kāzas jau no paša sākuma biju iztēlojusies “vintage” stilā, kas man ir tuvs un ļoti uzrunā, tāpēc ļoti priecājos, ka arī manam līgavainim nebija iebildumu pret kāzām tieši šādā stilā.

Viens no lielākajiem plusiem bija mūsu izraudzītā kāzu svinību vieta - Ungurmuiža. Šī ir patiesi debešķīgi skaista vieta, kas apbur ar savu īpašo auru. Piedzīvot šajā vietā kāzu rītu, gatavojoties ceremonijai, bija pasakaini, bet visspēcīgākās emocijas mani pārņēma brīdī, kad pie tēta rokas devos pretī savam līgavainim (nu jau vīram!), kas mani gaidīja pie senatnīgā tējas namiņa, - gāju un gribēju skaļi spiegt un kliegt aiz mirkļa skaistuma sajūsmas, kas mani pēkšņi bija pārņēmusi. Ungurmuiža ir vieta, kas kāzu dienā mums uzbūra neaizmirstamu sajūtu, un šī sajūta nekur nav zudusi arī tagad. Novērtējam un saprotam, cik svarīga loma kāzu veiksmīgā norisē ir vietai, kur tās tiek svinētas, un varu teikt, ka tieši Ungurmuižā es piedzīvoju savas sapņu kāzas.

Mums patika viss… mums patiesi abiem patika viss, ko šajā dienā pieredzējām - visur, kur raudzījāmies, viss bija skaisti, dabiski, mīlestībā radīts. Kāzas dekorējām paši, nebija uzaicināti profesionāļi, bet beigu beigās skats bija vēl labāks, vismaz priekš mums pašiem noteikti.

Jāsaka, ka diena pagāja ļoti ātri - tā bija piepildīta ar dažādām kāzu tradīcijām, un nemanot bija piezadzies jau vakars. Labākais ir tas, ka lai cik ātri būtu pagājusi kāzu diena, tā bija tik skaista un īpašiem mirkļiem piepildīta, ka vēl tagad, apsēžoties un pakavējoties atmiņās, atceramies ik smaržu, ik brīdi, ko izdzīvojām tanī dienā.

Gribu piebilst un novēlēt, - meitenes, ja jums dzīvē ir šī iespēja precēties, izbaudiet brīdi, ka esiet savā skaistajā kāzu tērpā. Es savā kāzu kleitā biju ļoti laimīga! Ar savu veclaicīgās noskaņās darināto kleitu es būtu varējusi kaut gulēt iet… Izbaudiet!