FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Monika un AlvilsSavas ilgi gaidītās kāzas svinējām šovasar, 17. jūnijā. Šī ir mūsu nu jau divpadsmitā kopīgā vasara, un mūsu kāzu dienā mums kā pārim apritēja precīzi 12,5 gadu kopābūšanas jubileja. 

Par pāri kļuvām kādā ziemas vakarā slidotavā, kad abi bijām vien 15 gadus veci. 17. janvāris ir mūsu īpašais datums, tāpēc arī kāzu dienai izvēlējāmies tieši 17. datumu. Zinājām, ka precēsimies vasarā, jo esam vasaras mīļi. Jūnijs, mūsuprāt, bija atbilstošs mēnesis - tas ir maģiski skaistais laiks tieši pirms Jāņiem, kad vasara ir tikko ieskrējusies un priecē mūs ar ziedošajām pļavām. 

Sākotnēji mūsu mazais sapnis bija precēties jūras krastā. Izbraukājām vietas, un šķita, ka esam jau noskatījuši īsto vietu. Mans sapnis bija par boho stila kāzām brūnos un terakotas toņos, un arī vīram šī ideja patika. Pati esmu fotogrāfe, biju jau vizuāli iztēlojusies, kā viss izskatīsies, kur kas stāvēs, kādās krāsās kam jābūt. Tomēr beigās mūsu kāzu dekoratore piemeklēja mums citu īpašu vietu, ko bija lolojusi kādam konkrētam pārim. Kādu dienu viņa mani uzrunāja: “Monika, zinu, ka vēlējāties pie jūras, bet mana vieta - tas ir par jums, tikai aizbrauciet apskatiet.” Un viņai bija taisnība! Kad aizbraucām un ieraudzījām tās krāsas, sajutām šajā vietā valdošo intīmo gaisotni, ieraudzījām mazo saliņu, kuru apskalo čalojoša upīte, kuras rāmais plūdums atbalsojas oranžajās klintīs… jā, tajā brīdī sapratām pavisam skaidri, - šī vieta ir kā radīta mums un tieši šeit vēlamies teikt savu jāvārdu. 

Ticiet vai nē, pēdējos 3 gadus biju pētījusi laikapstākļus tieši 17. jūnijā, un katru gadu šis datums bija pagājis bez lietus. Laikapstākļiem mūsu kāzās bija liela loma, jo bijām nolēmuši laulību ceremoniju rīkot ārā zem klajas debess un iztikt bez plāna B, jo šajā vietā nekādu saprātīgu plānu B pat īsti nevarētu realizēt. 

Un patiešām, jūnijs iesākās ar izteikti karstu, tveicīgu laiku, līdzi nesot lielu sausumu. No dienas uz dienu lietus bija parādība, kuru visi gaidīja, bet no kuras nebija ne miņas, ne ziņas. Katru brīdi klausījāmies prognozes, un te pēkšņi tiek ziņots, ka tieši sākot ar mūsu datumu (17.jūniju) Latvijā beidzot līšot, zibeņošot, dārdēšot pērkons. Man uz brīdi uznāca neliela panika, tomēr ticēju un intuitīvi jutu - nē, manās kāzās lietus nebūs. Pienākot mūsu dienai, rīts iesākās ar sauli, diena bija dūmakaina, mierīga un karsta ar +28 grādiem, bet no solītajām lietusgāzēm ne miņas. Turklāt pateicoties tam, ka diena bija apmākusies un bez spilgtas saules, mūsu krāsu toņu gamma izcēlās fantastiski. Labāk nemaz nevarējām velēties! 

Paldies visiem, kas palīdzēja tapt mūsu dienai:

Deko/ ziedi: Zane Seisuma - Zanei uzticējos pilnībā, viņa lieliski zināja manu gaumi un mūsu idejas sakrita precīzi.
Papīrlietas: Anna Kande - Lieliska sadarbība ar Annu. Man bija ideja, ko viņa to realizēja par visiem 100%.
Fotogrāfe: Krista Bumbiere - Noķēra katru skaistāko mirkli, ko tagad vienmēr varēsim atsaukt atmiņā.
Videogrāfi: Lazdafilms - Sandis un viņa sieviņa Elīna ķēra video kadrus, šis sirsnīgais pāris ir īstajā vietā un jau labu laiku pirms kāzām zināju, ka tieši viņi iemūžinās mūsu dienu.
Kāzu kleita: Salons Fiore, mana sapņu kleita. Pirmā ko uzvilku, un visi raudājām. Salonā jutos kā svētkos.
Uzvalks līgavainim: Pal Joey (UK) & Mans drēbju skapis - Ja vien jūs zinātu, cik bija grūti atrast šos toņus. 
Make-up/mati: Adele Erta - Kā tāda fejiņa Adele mani apčubināja kāzu rītā, nekā lieka, dabīgi un skaisti.
Svinību vieta: Vaives dzirnavas - Omulīgas telpas ar savu šarmu un ūdens tuvumu. Senās akmens sienas rada autentisku izskatu un sveču gaismās tur ir maģiski.
Ēdinātāji: CATA, Cēsis - Lielisks serviss, viss kā runāts, ļoti gardi un ļoti, ļoti atsaucīga komanda, prieks sadarboties.
Kūka: Eklers, Sigulda - Garda, gaisīga kūka, tādu kā vēlējāmies. Parādīju idejas un konditores mums izveidoja burvīgu kūku. Iepriekš bijām arī uz degustāciju.
Kāzu muzikanti/ vakara vadītājs: Grupa 'Easy Jar & Artūrs Mednis - Šie džeki jūsu vakaru pacels lieliskos deju ritmos, viens no grupas mūziķiem ir arī vakara vadītājs, līdz ar ko divi vienā. Ballīte bija tik laba, ka džeki palika līdz kādiem 5 no rīta, un beigās vēl kļuvām par foršiem paziņām. 
Deju Horeogrāfija: Kateryna Kostiuchenko - Mums bija divas dejas. Klasiskā un jutekliskā Bachata. Kateryina mums izveidoja lielisku horeogrāfiju un palīdzēja apgūt dejas.
Čellisti svinību vietā: Čells Kāzām (Markuss Skraucis & Kristaps Laucis) - Paldies puišiem, kas radīja maģisku noskaņu ceremonijas vietā, ļoti talantīgi puiši.