FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Lāsma un Gints

Kāzu fotogrāfe:

Kitija Jurčika

Līgavas pušķis:

Ziedu salons "Puķe" Siguldā

Laulības reģistrācija:

Ogres dzimtsarakstu nodaļa


Bijām ar vīru plānojuši šogad rīkot lielas kāzas. Muiža, viesi, svinības, šampaniešu piramīda, dziesmas un dejas līdz rīta gaismai, bet par pārsteigumu uzzinājām, ka gaidām otro bērniņu, tādēļ nolēmām, ka šogad tikai sarakstīsies. Laulību reģistrējām Ogres dzimtsarakstu nodaļā 2023.gada 6.jūnijā, klātesot mūsu vedējiem. Tur ir ļoti skaistas, modernas telpas ar skatu uz mežu. Apkārtne ir ideāla vieta skaistu bilžu iemūžināšanai - pagalmā industriāla stila kāpnes, ēkas priekšā skaista aleja ar koka jumtu, blakus priežu mežs.

Kāzu dienā biju astotajā grūtniecības mēnesī, tāpēc atrast līgavas kleitu, kas būtu netradicionāla, moderna un puncim draudzīga bija īsts izaicinājums. Pasūtīju to no asos.com.

Lai kopējam izskatam piešķirtu odziņu, abi vīru nolēmām savu vizuālo tēlu papildināt ar Dr.Martens apaviem.

Savas īpašās dienas make-up uzticēju veidot mīļajai Lindai Liepiņai (@linda_liepina_makeup), ar kuru jau iepriekš esam sastrādājušās dažādu modes skašu un fotosesiju ietvaros. Linda ir ļoti talantīga  meistarīte, kas uzreiz saprata, ko vēlos un realizēja to izcili.