FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Jana un Edijs

Kāzu fotogrāfe:

Liliāna Legzdiņa

Svinību vieta:

Jaunpils pils / Barona kāzas

Kāzu kleita:

Sherbon Clothing

Make-up, frizūra:

Krista Zvirgzdiņa

Rotas:

Spring Wind

Kāzu dekorācijas:

Podi un podi

.

“Saderinājušies jau pailgu laiciņu, mēs izvēlējāmies aiziet uz savām kāzām un nosvinēt - Barona kāzām 7. gadsimtus senā viduslaiku pilī. Tādas varbūt sākotnēji nebija mūsu iecerētās sapņu kāzas, bet tās noteikti par tādām izvērtās.

Ilgi nedomājot un negaidot, pieteicāmies, jo uzrunāja bagātīgais piedāvājums un tas, ka principā nekas pašiem nav jādara. Nenoliegšu - gatavošanās laikā bija uztraukums un nedaudz šaubas par to, kā beigās viss izskatīsies un izvērtīsies. Taču, jau pirmskāzu sazināšanās laikā ar organizatori, jutu, ka varu uzticēties un viss būs ļoti skaisti un pārdomāti. 

Kāzu dienā viss izvērtās fantastiski, viss bija pārdomāts līdz sīkākajai niansei. Ļoti sirsnīga attieksme no visiem pils darbiniekiem un pasākuma organizēšanā iesaistītajiem. Mēs visu dienu varējām veltīt viens otram nedalītu uzmanību un neiespringt par sīkumiem, bet ļauties sajūtām. Pat nebija neviena lieta, kuru vēlētos "izņemt" no dienas plāna. Nebija ne par daudz ne par maz. Bija laiks gan atvilkt elpu, gan pasēdēt un vienkārši izbaudīt skaisto apkārtni zirga pajūgā. Ekskursijas laikā iepazīt senās viduslaiku pils vēsturi un izsmieties. Nobaudīt izcili gardas un bagātīgas vakariņas skaistas mūzikas pavadījumā, arī padejot. Vakara noslēgumā sajust tādu mīļumu un sirsnīgumu no pils cilvēkiem bija vislabākais noslēgums dienai. Visas dienas laikā noķert daudz 'vaaou' momentus un to visu izbaudīt kopā ar otro pusīti un vedējiem. Tieši šādu kāzu dienu es vienmēr biju vēlējusies. Viss bija tieši tā kā mums patīk. Es nezinu vai mēs paši būtu varējuši noorganizēt vēl labāk.”

Jana un Edijs