FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Santa un Mārtiņš

Santas un Mārtiņa stāsts aizsākās 2007. gada 12. oktobrī. Zīmīgs ir arī viņu kāzu dienas datums – tieši pēc 12 gadiem, rudenīgā, skaistā un vējainā 12. oktobra dienā, viņi viens otram teica JĀ.

Kāzu fotogrāfs:

Edgars Pohevičs

Kāzu datums:

12.10.2019

Kāzu svinību vieta:

Jūrnieka Ligzda

Kāzu kleita:

Nelli Fashion, veidota pēc individuāla pasūtījuma

Kāzu uzvalks:

KOKOS

Rokassprādze un auskari līgavai:

Meimelin

Matu sprādze:

Hairstyles by Christine

Matu sakārtojums:

Iveta Stase

Ziedi un dekorācijas:

Sapņu Pietura

Dūmu sveces:

Dumusveces.lv



Santa un Mārtiņš: “Savu Jā vārdu viens otram teicām atpūtas kompleksā Jūrnieka Ligzda. Laikapstākļi tajā dienā nelutināja, izskatījās, ka būs ne tikai stipri vējaina, bet arī lietaina diena. Baidījāmies, ka varētu tikt traucēta pasākuma pilnvērtīga izdošanās. Tomēr dienas vidū mūs priecēja saules stari, laikapstākļi kļuva par brīnišķīgu efektu mūsu kāzu bildēs.

Jau sākotnēji zinājām – mūsu kāzās nebūs nekā no klasiskā, ierastā un zināmā. Zinājām, ka vēlamies kaut ko citādāku. Jau kāzu plānošanas sākumposmā mums bija skaidras dažas nianses, ko noteikti vēlējāmies iekļaut mūsu kāzu dienā. Tie bija krāsu salikumi, kurus vēlējāmies kā pamatu visam citam – melns ar zeltu. Šai krāsu tematikai bija jābūt ne tikai mūsu apģērbos, bet arī pārējos kāzu dienas aksesuāros un dekorācijās.

Ļoti detalizētu krāsu salikumu un visu ziedu kompozīciju izplānošanu palīdzēja profesionāli cilvēki – floriste Evija Apermane un viņas radošā komanda no “Sapņu Pieturas”. Jau no paša sākumu sajutām, ka varam pilnībā uzticēties Evijai un viņas radošumam, jo Evija uzreiz uztvēra visas mūsu netipiskās vēlmes.

Par kāzu bilžu iemūžināšanu parūpējās kāzu fotogrāfs Edgars Pohevičs. Rezultāts pārsniedza mūsu gaidīto – bildes izdevās neaprakstāmi skaistas. Arī pie mums Liepājas pusē ir dažādi savas jomas profesionāļi, kuriem var uzticēties un būt drošs, ka cerības attaisnosies vēl vairāk nekā plānots.

Mūsu kāzas izdevās par fantastiski skaistu notikumu. Gluži kā pasaka, kas joprojām liek smaidīt ne tikai mums, bet arī mūsu viesiem."