FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Signija un Jānis

Kāzu datums:

05.07.2014

Kāzu fotogrāfs:

Mārcis Baltskars

Svinību vieta:

Mežotnes pils

Kāzu rīkotājs:

Dace Miezīte, "Kāzu Aģentūra"

Motobraucējs Jānis Vinters un Signija Ogriņa 05.07.2014. vienoja sirdis un dzīves mīļā laulību ceremonijā paši savā draudzē – Sesavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Svinības tika caurvītas krāsainiem notikumiem visas dienas garumā un turpinājās Mežotnes pilī.

Skaistā lauku baznīciņa, gluži kā radīta Jāņa un Signijas kāzām, tika piepildīta ar mīlestības pilnām jūtām tuvāko cilvēku lokā. Brauciens no ceremonijas līdz svinību vietai tika mērots gan ar moci, gan karieti. Pēc kopīgajām pieturvietām ar viesiem, notika pāra individuāla fotosesija kopā ar dēlu Artūru.

Vakara svinību vadītāji bija Baiba Sipeniece-Gavare un Valters Krauze, kuri pārsteidza ne vien ar jautrību, bet arī patiesi sirsnīgu un ģimenisku gaisotni. Viesi kopīgi dejoja, dziedāja un stāstīja jautrus stāstus par Signiju un Jāni. Pirmā deja tika dejota pie pašu iedziedātas dziesmas.

Nākamā diena ritēja, baudot mūziku un dažādas aktivitātes. Īpašs pārsteigums bija Vara Vētras dziesmas un dzejoļi, kas bija kā rīta meditācija upes krastā. Vēlāk viesus priecēja Raimonda Ozola vijoļspēle, kuru īpaši iecienījis ir Jānis Vinters.

Kāzu ceļojums izraudzīts sevišķi oriģināls – Signija un Jānis dosies braucienā ar laivām pa Latvijas upēm.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
CITI KĀZU STĀSTI