FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Anna un Gatis

Ne vienmēr dzīve dod vieglākos ceļus. Annas un Gata kopīgais ceļš sākās ar mazu viltību, kas gan bija tīra patiesība un no sirds.

Kāzu fotogrāfs:

Artis Supe

Kāzu datums:

09.09.2019Kādas nakts vidū Strēlnieku laukumā bija apstājies Annas auto. Tas nedarbojās. Par laimi, Gatis ir auto fanāts, un tieši tobrīd viņš bija netālu. Pienācis klāt, aplūkoja Annas auto un tieši tā sākās abu kopīgās dzīves brauciens. Sekoja izbrauciens uz laukiem, tur, kur miers un klusums pavada, kur ir tikai viņi abi.

Anna un Gatis ir visai atšķirīgi savos raksturos. Ja viens ir pilnīgs miers, tad otrs spridzina. Iespējams, ka tieši Annas impulsivitāte un nemiers apvienojumā ar Gata mieru un intraverto personību ir atslēga uz laimīgu kopdzīvi. “Es jūtos kā Gata mazā princese, tik neaizsargāta, bet tajā pašā laikā tik pasargāta un laimes piepildīta. Viņš sniedz mieru un drošības sajūtu,” stāsta Anna.

Anna un Gatis: “Kāzas vēlējāmies vienkāršas. Tādas, kas raksturotu mūs un mūsu kaislības. Mums abiem patīk lauki, daba, dzīvnieki, – tas arī bija noteicošais kāzu tematikā. Atskatoties saprotam, ka izvēle visnotaļ bija lieliska! Rudens, zemes krāsas, ražas svētki bija izcils savienojums septembra kāzām tepat līdzās pie pašu mājām Daugavas krastā.

Kāzu plānošanu sākām, protams, ar datumu. To nebija viegli izvēlēties. Taču zvaigznes salikās tā, ka skaists datums, izcils laiks un rudens garša bija jūtama, kas arī bija galvenie priekšnosacījumi. Šoreiz paši secinām, ka datums bija visa noteicošais, pārējais tika lieliski pakārtots.

Svinību vieta nebija tālu jāmeklē. Jaunā, skaistā ēka, kas celta pavisam nesen, bija izcili piemērota mūsu stāstam. Mums bija svarīga šī vienkāršība, kas reizē ir arī izcils savienojums visam skaistajam, kas dzīvē top!

Mūsu labākais lēmums, viennozīmīgi, bija mūsu lieliskā kāzu dizaina radītāja Eva Kudrjavceva un fotogrāfs Artis Supe! Mūsu vīzija par izvēlēto stilu sakrita visās jomās. Šie cilvēki uzreiz uztvēra mūsu domu lidojumu, pieliekot savu redzējumu šim stāstam.”

Kāzu ceremonija vieta: Salas Krasti 
Kāzu fotosesijas vieta: atpūtas komplekss Turbas un kukurūzas lauks Ogresgalā
Svinību vieta: viesu nams Ievu Līcis
Līgavas kleita: Dace Šīmane-Kalnozola 
Līgavas kleitas audums: Lace to Love
Līgavaiņa uzvalks: Mans drēbju skapis
Kāzu torte: Velga Zagorska
Ēdinātāji: Chat Restaurant šefpavārs Māris Kārkliņš
Trauku noma: Patīk dzīvot
Kāzu dizains: Eva Deko
Vakara vadītājs: Andris Krauja
Kāzu video: Kārlis Ezermalis
Kāzu muzikanti: CountrySide Band Latvia
Kāzu rīts: kempings Ezīša Midziņa