FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Dita un Mārtiņš

(6)
Kāzu datums:

05.07.2013

Svinību vieta:

viesu nams "Bille"

No visām pasaules vietām, mākoņu malām, paradīzes stūriem un nostūriem, kur savas dzīves laikā esmu bijusi un vēl tikai būšu – esmu pārliecināta, ka šī diena bija skaistākā vieta un laiks, kur iespējams nokļūt. Tā sniedzās tālāk par sapņiem, ...ar tās saldo garšu un maigo smaržu siltu sirdi un pilnu krūti dzīvošu visu Mūsu mūžu. Jau kopš "Reiz sen senos laikos..." esmu lolojusi savu "...ilgi un laimīgi". Pastāsti, ko, kā, kāpēc gribēji... ieceres, sapņus..., spilgtākos iespaidus.

Mūsu atbildība šajā dienā aprobežojās ar to, ka bija jāsarunā ar Viņu - tur augšā, lai dod mums saulainu laiku un, patiesi, mēs visi kopā un katrs atsevišķi, savus pienākumus izdarījām perfekti. Man patiess un neviltots prieks par to, cik lieliski kāzu organizētāju komanda spēja īstenot manus sapņus.

Līdz šim mūs aizvadījušas visas varavīksnes krāsas, taču neviena nav reibusi kā baltā! Pretī gredzeniem devāmies pa rožlapiņu ceļu, mūsu ģimeņu un draugu prieka asaru raudzīti. Viņu rokās, gavilējot vēdeklīšiem un svētku bantēm, varēja sadzirdēt taureņu dejas. Vijoļu orķestris rotaļājās vienā melodijā ar vēju – vieglā un gaisīgā. Nezinu, kas tobrīd man kutināja vairāk – šai sajūtu buķetei nav iespējams nošķirt vienu un lielāko sastāvdaļu, jo katrs sīkums pastiprināja katru nieku un katrs nieks – katru prieku!

Tētis mani izdeva pie vīra pusceļā uz altāri - apmēram tur, kur pirmo reizi ar Mārtiņu sadevāmies rokās – teju pusi manas dzīves atpakaļ. Lai gan kāzu scenārijs netika veidots pēc tradīcijām, šis žests simboliski Mums nozīmēja daudz. Patiesībā it viss Mums nozīmēja daudz! Katra nianse tika simtreiz izsapņota pirms tā tika skaļi izteikta. Viss izskatījās un bija pat vēl labāk, kā ar gara acīm šajā dienā biju raudzījusies jau kopš mazotnes. Brīvdabas ceremonija, maigi toņi, stīginstrumenti, taureņi, vēdeklīši – viss bija nevainojami un lieliski.

Ja kāds apgalvo, ka pēc kāzām nekas nemainās – viņš sevi maldina. Šī diena ir nozīmīgi svētki – ģimenes dzimšanas diena, kas aizvien turpina augt un pilnveidoties, tādēļ parūpējaties, lai Jūsu ģimenes pirmie mirkļi būtu brīnumskaisti!

Komentāri
 • flashuks 11.05.2014 20:12
  Sveikas, rīkošu āzas 19.07. arī Bille gribēju uzzināt kaut ko vairāk par galdiem un pārējām lietām, vai ēdiens bija pietiekoši? un utt priecāšos ja varētu uzrakstīt vēstuliti. p.s. ļoti skaistas bildes! Kurā pusē pucējies šobrīd meklēju arī make up un frizieri no Cēsu puses
 • Olifant 17.02.2014 10:55
  SVeika! Mīļā Ditiņ,lūdzu padalies pieredzē,kā tu organizēji savas kāzas,jo arī ļoti gribu svinēt "Billē" ar ceremoniju brīvajā dabā,taču nezinu,kā lai pareizāk rīkotos. Man ir tāds jautājums - Piemēram kur lai iesniedzu dokumentus (kurā DzN), lai varētu pasūtīt ceremoniju Billē, un tad arī tāds jautājums,vai vispirms ir jārezervē svinīu vieta,un tad jāmeklē reģistrētāju kurš brauks,vai vispirms ir jāiesniedz dokumenti DzN un jāvienojas ar reģistrētāju,un tad jāmeklē vieta,to gan nevaru saprast :( Ļoti ceru uz palīdzību!
 • ditaell 19.02.2014 13:57
  Olifant... nu tad tā.. vispirms, mēģiniet tikt pie viesu nama, jo tā ir lielākā problēma! Mēs Billi izvēlējāmies, jo tas ir liels viesu nams, un vasaras karstumā nav tik silts. Bet vis ir jādara operatīvi, jāsaskaņo gan viesu nams, gan DzN, varētu pat teikt, ka tas jādara vienā laikā, lai gan DzN var vieglāk pielāgoties. Mums bija izbraukuma ceremonija Mālpils muižā, (Billē tikai viesības) un sarakstīja mūs Mālpils muižas dzimstrakstu nodaļas vadītāja. ja kādi jautājumi, vari droši man rakstīt privāti
 • Sancha1221 23.02.2014 12:32
  Sveika, ka var uzrakstit Tev privati Diraell? :)
 • Sanchene 26.03.2014 11:44
  Sveika Dita!Izlasot aprakstu un skatoties bildes pilnīgi vēders sažņaudzās. Tik skaisti visu aprakstīji. Mēs arī svinēsim savu skaisto dienu viesu namā Bille un es labprāt arī gribētu ar Tevi parunāt privāti. atraksti lūdzu uz sanchene7@inbox.lv Paldies, ļoti gaidīšu, jo padomi man noderētu :) :) :) piem. Kur jūs pasūtījāt apaļos galdus ar visiem krēsliem? :)
 • Sancha1221 29.03.2014 20:57
  Man ari ir tads pats jautajums ka Sanchenei, jo ari mes svinesim Bille :)
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
CITI KĀZU STĀSTI