FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Dita un Mārtiņš

Kāzu datums:

05.07.2013

Svinību vieta:

viesu nams "Bille"

No visām pasaules vietām, mākoņu malām, paradīzes stūriem un nostūriem, kur savas dzīves laikā esmu bijusi un vēl tikai būšu – esmu pārliecināta, ka šī diena bija skaistākā vieta un laiks, kur iespējams nokļūt. Tā sniedzās tālāk par sapņiem, ...ar tās saldo garšu un maigo smaržu siltu sirdi un pilnu krūti dzīvošu visu Mūsu mūžu. Jau kopš "Reiz sen senos laikos..." esmu lolojusi savu "...ilgi un laimīgi". Pastāsti, ko, kā, kāpēc gribēji... ieceres, sapņus..., spilgtākos iespaidus.

Mūsu atbildība šajā dienā aprobežojās ar to, ka bija jāsarunā ar Viņu - tur augšā, lai dod mums saulainu laiku un, patiesi, mēs visi kopā un katrs atsevišķi, savus pienākumus izdarījām perfekti. Man patiess un neviltots prieks par to, cik lieliski kāzu organizētāju komanda spēja īstenot manus sapņus.

Līdz šim mūs aizvadījušas visas varavīksnes krāsas, taču neviena nav reibusi kā baltā! Pretī gredzeniem devāmies pa rožlapiņu ceļu, mūsu ģimeņu un draugu prieka asaru raudzīti. Viņu rokās, gavilējot vēdeklīšiem un svētku bantēm, varēja sadzirdēt taureņu dejas. Vijoļu orķestris rotaļājās vienā melodijā ar vēju – vieglā un gaisīgā. Nezinu, kas tobrīd man kutināja vairāk – šai sajūtu buķetei nav iespējams nošķirt vienu un lielāko sastāvdaļu, jo katrs sīkums pastiprināja katru nieku un katrs nieks – katru prieku!

Tētis mani izdeva pie vīra pusceļā uz altāri - apmēram tur, kur pirmo reizi ar Mārtiņu sadevāmies rokās – teju pusi manas dzīves atpakaļ. Lai gan kāzu scenārijs netika veidots pēc tradīcijām, šis žests simboliski Mums nozīmēja daudz. Patiesībā it viss Mums nozīmēja daudz! Katra nianse tika simtreiz izsapņota pirms tā tika skaļi izteikta. Viss izskatījās un bija pat vēl labāk, kā ar gara acīm šajā dienā biju raudzījusies jau kopš mazotnes. Brīvdabas ceremonija, maigi toņi, stīginstrumenti, taureņi, vēdeklīši – viss bija nevainojami un lieliski.

Ja kāds apgalvo, ka pēc kāzām nekas nemainās – viņš sevi maldina. Šī diena ir nozīmīgi svētki – ģimenes dzimšanas diena, kas aizvien turpina augt un pilnveidoties, tādēļ parūpējaties, lai Jūsu ģimenes pirmie mirkļi būtu brīnumskaisti!