FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs (LKFA)

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Nataļja un Sergejs

Kāzu datums:

20.07.2013

Kāzu fotogrāfs:

Dmitrijs Mokejevs

Svinību vieta:

viesu nams „Mežbrenči”

Love is...

Es esmu no tiem cilvēkiem, kas uzskata, ka apprecēties nav māksla, māksla ir saglabāt tas jūtas un cienīt viens otru, neskatoties uz apstākļiem un nodzīvotiem gadiem. Ar savu vīru esam kopā jau gandrīz sešus gadus, bet tā nu sanācis, ka kāzas nosvinējām tikai šogad 20. jūlijā. Tā teikt, pārbaudīts pāris ar gadiem un visādām dzīves situācijām.

Šis gads ir īpašs, sākot ar bildinājumu Jaungada naktī un kāzu sagatavošanu, beidzot ar pašām kāzām, kas notika 20. jūlijā un tagad ar tām atmiņām, sajūtām un bildēm, ar kurām gribētos ar jums padalīties.

Protams, no paša sākuma vajadzēja atrisināt jautājumu ar kāzu datumu, viesu sarakstu, viesu namu un tematiku. Mēs visu darījām kopā un mēģinājām visu darīt saviem spēkiem.

Ar tematiku tikām skaidrībā uzreiz, tas bija populārās 90. gadu košļenes „Love is”, kuru man bērnība bija nereāli liela kolekcija. Tad uzreiz sagatavojām viesu skaitu un ķērāmies pie ielūgumu sagatavošanas.

Ar datumu bija gan interesants stāsts, mēs palūdzām savai draudzenei, kas zina astroloģiju, paskatīties labāko dienu jauna etapa sākumam piemērotam tieši mums, jūlijā vai augustā. Un tā ieteica datumus no 20. jūlija līdz 15. augustam. Mēs izvēlējāmies 20. jūliju, ja salikt datumu un mēnesi kopā 20.07., sanāk mūsu attiecību sākums – 2007. gads.

Nākamais etaps bija ceremonijas vietas izvēle un viesu namu meklēšana.

Ceremoniju gribējām tieši jūras krastā, kas ir mūsu mīļākā vieta, gribējām būt tuvāk dabai, aizskrienot no pelēkās pilsētas, trokšņiem un pilsētas steigas. Tas mums arī sanāca. Uz ofisa krēsliem pa Vanšu tiltu. =)

Bet ar viesu namu meklēšanu mums palīdzēja portāls Precos.lv, ar savu viesu namu sarakstu un portāla apmeklētāju atsauksmēm. Mēs palikām pie viesu nama „Mežbrenči” Ķekavas novada un ne minūti neesam nožēlojuši savu izvēli.

Kad tikām skaidrībā ar organizēšanas jautājumiem sākām strādāt pie noformējuma. Piemēram, mēs paši taisījām burtus „LOVE” no putuplasta, burtus „FOREVER”, stabus uzrakstu „Церемония”, lai viesi viegli atrod ceremoniju vietu, kas notika Liepupes pagastā, jūras krastā.  Paši arī meklējām un krāsojām arku, meklējām krēslus un pārvalkus, pirkām sarkanu paklāju, taisījām foto rāmīšus sirsniņas veidā, ko dāvinājām viesiem un kas bija kā vārda zīmīte uz galda. Mums viss ir izdevies un kopīgais darbs vēl vairāk mūs vienoja.

Starp citu, laicīgi mēs arī padomājām par vakara vadītāju, kas pie mums bija – Andrejs Veselovs. Fotogrāfs – izcils Dmitrijs Mokejevs un video operators – Jurijs Dolgorukijs. Foto, video un vakara vadītājs – tās ir svarīgas personas Jūsu svētkos un lai tiktu pie labākajiem, tie jāsarunā laicīgi!

Pašā kāzu dienā mēs bijām Minhauzena muzejā, kur palaidām baložus, keramikas darbnīca, kur sataisījām sev atmiņai keramikas trauku ar mūsu rokas nospiedumiem, kāzu datumu un iniciāļiem.

Un pašā vakara noslēgumā laidām ar viesiem gaisa laternas un ēdām torti. Šī diena bija fantastiska, un mēs vienmēr to atcerēsimies ar smaidu.