FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs (LKFA)

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Helēna un Jānis

Kāzu datums:

13.07.2013

Svinību vieta:

viesu nams "Brūveri"

Mūsu stāsts sākās pirms pieciem gadiem 13.jūlijā, kad kāda meitene pieņēma pareizo lēmumu un devās satikt puisi, kas smaidīdams to sagaidīja, lai kopā pavadītu dienu gleznainajā Kuldīgā vairs nekā draugi, bet nu jau vairāk...pirmie piedzīvojumi, pirmie smaidi, pirmais skūpsts. Pēc četriem gadiem šis pats puisis, jūrai skalojoties pie kājām un ar zvaigžņotu debesi virs galvas, taujā par sapņiem un vēlmēm, kas tiek izteiktas krītošajām zvaigznēm, lai mirkli vēlāk sniegtu gredzenu ar visbrīnišķīgāko jautājumu: „Vai būsi mana uz mūžu?”

Kāzām gatavojāmies gadu, lai 2013. gada 13. jūlijā sagaidītu un pavadītu laimīgāko, saulaināko un lieliskāko dienu mūsu mūžā. Jāvārdu teicām Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā sirsnīgā ceremonijā. Rīta stress pārgāja mirklī, kad līgavainim pie rokas devos iekšā baznīcā. Tas bija pilnīgas harmonijas un laimes mirklis.

Diena bija silta un saulīte mūs lutināja. Jau apgredzenoti devāmies uz pikniku dārzā, kur saņēmām bučas, smaidus un laba vēlējumus. Kā nesot ziņu par bagātu ģimeni, pār mūsu galvām, mums un visiem citiem par izbrīnu, galanti pārlaidās stārķis.

Dienai turpinoties, devāmies ceļojumā mums diviem vien, kas bija pilns pārsteigumu, sirsnības un emociju. Jūra, viļņi, apskāvieni un skūpsti. Vakarā viesi mūs sagaidīja viesu namā, kur atrakcijas, jautrība un svinības turpinājās līdz septiņiem rītā. Pēc kāzām dzirdējām, ka tik smaidīgs pāris nav redzēts. Ko lai saka – mēs bijām laimīgi un tāpēc starojām. Laimes asaras pataupījām divvientulības mirkļiem, kad viens otra skavās sapratām – „Jā, tas ir noticis. Esam vīrs un sieva. Viens vesels mūžīgi.”