FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs (LKFA)

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Arisa un Aigars

Kāzu datums:

20.07.2013

Kāzu fotogrāfs:

Guntis Sosins

Svinību vieta:

viesu nams "Aļņi"

Sen senos laikos piedzima pasaulē divi visai atšķirīgi cilvēciņi. Puisītis un meitenīte. Viņiem vecāki jau tad šūpulī ielika prieku, laimi, veselību, un lai vienmēr būtu laimīgi, un veseli – miesā un garā.

Gāja gadi, nāca dzīves gudrības, sāka iet skolā, pabeidza skolu, devās tālajā Pasaulē nopelnīt pirmo Dālderi. Uzsāka savas darba gaitas.

Tad pienāca gads, kad sirds no priekiem salecās, kad Aigars un Arisa iepazinās. Iepazinās viņi mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, kurā valda visvisādi portāli. Un tad, sakot Paldies, notika brīnums, kurā viņi satikās un sāka komunicēt un domāt arvien biežāk viens pa otru, jo bija gana labi iepazinuši viens otru.

Tad pienāca tā diena, kad Aigars un Arisa satikās. Satikās ilgi plānojot šo laiku, jo Arisa šajā laikā dzīvoja Londonā. Tad Arisa ieradās Rīgā, un viņi satikās Rīgas Lidostā. Un Viņi saprata, ka Londona un Rīga nav nemaz liels šķērslis lielai Mīlestībai.

Gāja laiks, un viņi kļuva pavisam tuvi viens otram, ka diena un nakts, ko pavadīja atsevišķi, likās velkas kā gadi, kā mūžība. Un Aigars pieņēma lēmumu bildināt Arisu:).

Nāca 2013. gada 14. maijs, kad Arisa nolaidās atkal Rīgas lidostā no Londonas. Jo Arisa izmantoja savu atvaļinājumu, kuru paredzēja pavadīt kopā ar Aigaru. Arisu jau sagaidīja mīļotais vīrietis Aigars. Un devās mājās, ka Arisa nenojauta, ka mājās gaida Bildinājums.

Tad nu 14. maija nakts pusē Aigars bildināja Arisu, skaisti un cēli. Un Arisa teica vārdu Jā.

Bija 15.maija rīts 2013. gadā, un abi jau devās Dzimtsarakstu nodaļas virzienā, Zemgaļu ielā.

Un tā piereģistrējot savu vēlmi doties laulībā, tika reģistrēts, ka tas būs 20.jūlijs plkst. 11.30 Dzimtsarakstu nodaļā. Un tad abi sāka gatavoties lielam notikumam. Abi nolēma, ka svinību vietai jābūt tuvu pietuvinātam dabas un zaļuma vietai. Tad izvēlējāmies Viesu namu Aļņi Ikšķilē. Un, kad Viesu nams bija rezervēts, sākām gatavot ielūgumus, kuros tiks pieminēti tie cilvēki, kurus patiešām vēlamies redzēt savās kāzās. Mūsu kāzu viesu saraksts tika veidots no Manas ģimenes, māsas, brālis, un Vīra tuvākie, un tad nolēmām par draugiem, tikai tiem, kas ir bijuši ar Mums priekos un visvisādos svētkos.

Tad izdomājām, ka Mūsu kāzu krāsa būs Oranža un ka Mums vēl vajag atbilstošu noskaņu – un tas būs Taurenis. Jā, izvēlējāmies tieši šādu salikumu, jo pirmais lidojamais objekts, ko sastapām, kad bijām kopā, bija Taurenis, un spilgti Oranžsarkana krāsā.

Tad, turpinot gatavošanos, izlēmām, ka katram viesim dāvināsim Medus burciņu, ar Mūsu kāzu Logo Arisa un Aigars - Mīlējot un saudzējot. Katrs saņēma daļu no Mūsu sirds siltuma. Tad pašiem tuvākiem dāvinājām Pledus, lai ziemā, kad auksti, sildās ar Mūsu mīlestību un domām par skaisto dienu.

Tad izlēmām arī par Mūsu Fotogrāfu, un izvēle ilgi nebija jāmeklē, jo bijām daudz portfolio izskatījuši un salīdzinājām ar to, ko Mēs vēlējāmies. Šis darbiņš nebija viegls, jo vienam cena, otram tas un šitas, un vēl prasības tādas ,ka liekas ka Samanta Foksas kāzas fotogrāfēs, tādēļ man kā Līgavai un Līgavainim bija svarīgi būt kontaktam, un atsaucībai ne tikai, kā saka, kas maksā, tas pasūta mūziku, bet tas, lai Mēs būtu pārliecināti, ka Fotogrāfs būs tas pats labākais. Un izvēlējāmies Gunti Sosinu, kurš izpildīja mūsu vēlmes, un izveidoja jauku un īpašu noskaņu Mūsu kāzām. Guntis Sosins bija visur, bija mūsu kaprīzes izpildītājs, un ar viņu tiešām bija viegli un ērti, nekautrējāmies, nebija sajūta, ko teiks, ko iebildīs, un vispār, vai viņš mūs sāks bīdīt. Nē. Viņš iedrošināja un ieteica, uzklausīja vēlmes un idejas iedeva. Jo negribējās kaut kādas standarta bildes, tagad pa labi, tagad pa kreisi, viss, ko fotogrāfs izveidoja, tiešām bija raksturīgs Fotogrāfam ar vieglu smaidu, ar labu humora izjūtu, un to ka, beigās esot, viņam sanāca apmēram 18 stundas fotogrāfēt. Nu tad jāsaka, izturība un dzelzs nervi. Jo neteiktu, ka Mūsu viesi nebūtu no kaprīziem:) Guntis Sosins izveidoja Mūsu īsto un vienīgo dzīves stāstu uz visiem 100%. Un bildes vienmēr atgādinās par skaisto dienu un momentiem, ko dāvāja Mums fotogrāfs.

Tad izvēle bija video, konsultējoties ar Fotogrāfu Gunti Sosinu, sapratām, ka video meistaram jābūt ar savu rozīnīti, un Mēs piekritām, ka Mārtiņš būs Mūsu video meistars:) Un nekļūdījāmies. Viss ir tieši tā, kā bija iecerēts:)

Tad nāca laiks Mūziku izvēlēties, un šaubas nebija, izvēlējāmies Ediju. Dj Edijs:)

Tad Mēs nolēmām vakara vadītāju ņemt Helēnu Vasiļevsku, un šaubas nebija nekādas, jo Mēs ar Helēnu Vasiļevsku bijām vienā vakarā, kad man bija Dzimšanas diena, kad viņa bija izvēlēta pa Vakara vadītāju. Un izvēle bija laba. Un Helēna paveica neiespējamo, novadīja Mūsu kāzu dienu kā no Pasakas Princese un Princis. Tieši un skaidri viņa Mūs sajuta un izveidoja vienas garas dienas Pasaku, jo visur, kur Mēs bijām, Mūs aizkustināja līdz asarām. Un ieteiktu ikvienam izmantot šādu pasakainu cilvēku, jo viss bija tieši tā, kā vēlējāmies:) Protams, vakara vadītājam ir liela nozīme, un Mūsu izvēle bija Helēna Vasiļevska, jo šajā jomā viņa jau darbojas gadus desmitus. Un Bez šaubām Mēs esam tikai ieguvēji. Jo viss izdevās un izdosies ar turpmāk.

Mūsu kāzu torte bija lieliska, jo lielisks cilvēks cepa ar savu mīlestību un sirds siltumu, un tā Mums bija Baiba Liepkalne. Mmmm, cik garda bija Torte. Ļoti garšīga:) Vēl tagad sajūtu Tortes garšu un to skaisto noformējumu, kur bija Taurentiņi Oranžā krāsā. Un Torte bija 2 stāvos, viens stāvs biskvīta, otra siera kūka.

Mēs vēl paciemojāmies pie Podniekiem Ogrē pie Sproģu ģimenes, kur Mēs izveidojām savu īpašo vāzi, ar saviem vārdiem un vēlmēm nākotnē. Paldies Viņiem par tik foršu pavadītu 1stundu un 30 minūtes.

Un, protams, Lielu Lielais Paldies sakām draugiem, radiem un tuvajiem. Un Visiem, kas Mūsu dienu, padarīja pa īpašu, neaprakstāmu un vienreizēju:)

Tieši un skaidri ir jāizjūt ikkatrs brīdis, ko esat kopā savā kāzu dienā.

Esam laimīgi un iesakām visiem laimi, prieku, saticību.