FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Evita un Gatis

Kāzu datums:

21.07.2012

Svinību vieta:

vasarnīca Vecāķos

Foto:

Dmitrijs Mokejevs

Mēs iepazināmies kā kursabiedri Latvijas Mākslas Akdēmijā un pēc pusotra gada jau gatvojāmies mūsu kāzām. Zinot, ka Gatim patīk jokus dzīt, sākumā mūsu kursabiedri domāja, ka tas ir kārtējais Gata jociņš. Bet, nē, viss bija ļoti nopietni.

Mūsu kāzu diena notika 2012. gada 21. jūlija brīnumaini lietainajā dienā. Ceremonija notika Anglikāņu baznīcā Rīgā. Ceremonija bija skaista, atmiņā paliekoša ar gredzenu aizripošanu un Gata skaļo JĀ.

Pēc tam mēs devāmies uz Kuģniecības muzeju, ko kā pārsteigumu mums bija sagatavojušu mūsu superīgie vedēji Edijs un Elīna, un tur mēs dejojām mūsu pirmo valsi, kuram bijām cītīgi gatavojušies.

Nākamais pārsteigums no vedējiem bija zirgu izjāde līdz jūrai, kas bija ļoti neaizmirstama mūsu kāzu dienas sastāvdaļa. Līdz jūrai mēs tā arī netikām, jo, kolīdz bijām sākuši izjādi, sāka ļoti stipri līt lietus. Apstājāmies zem kokiem, lai patvertos no lietus, es varēju arī paglābties zem lietussarga, cik nu varēju, bet Gatim nācās kārtīgi izmirkt, jo viņa zirgam bija bail no lietussarga. Sapratām, ka līdz jūrai netiksim, devāmies uz mūsu galveno kāzu norises vietu vasarnīcu Vecāķos, kura atradās pāris ielas tālāk. Ieradāmies kārtīgi salijuši, Gatis jo īpaši, bet šo problēmu ātri atrisinājām ar celtniecības fēna palīdzību. :)

Bijām izvēlējušies kāzas svinēt Vasarnīcā, jo tā ir mums ļoti īpaša un mīļa vieta, šeit Gatis arī mani bildināja.
Mums abiem arī ļoti patīk jūra, kura tur ir pavisam tuvu - ielas galā. Bijām paši uzmeistarojuši tādu kā siltumnīcas tipa celtni un griestus izrotājuši ar daudz, daudz mazām lampiņām, kas izskatījās tiešām pasakaini.

Mūsu mīļie radi un draugi bija mums sagatavojuši dažādus pārbaudījumus - tā sauktos vārtus. Bija arī spēles un ļoti izdevies bija "Lielais iepazīšanās stāsts" (tas bija stāsts, kuru mēs sarakstijām, kā mēs ar visiem viesiem esam kļuvuši par draugiem un radiem, un vedējmāte šo stāstu bija pārvērtusi jautrā iepazīšanās aktivitātē).

Vakaru noslēdza, varētu teikt, stilizēta mičošana. Dārzs bija izrotāts ar daudz lāpām, visi viesi dziedāja dziesmu "Tikai tā!", mums tika iedotas dzīves un mīlestības krāsas, no kurām izveidojām mūsu mīlestības simbolu. 

Šī diena bija patiešām neaizmirstama, skaista un jautra, pateicoties mūsu vedējiem, radiem un draugiem, kā arī lietum. Visus šos jaukos brīžus iemūžināja mūsu fotogrāfs Dmitrijs Mokejevs.