FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Anastasija un Raimonds

Kāzu datums:

15.09.2012

Kāzu fotogrāfs:

Romans Dermans

Svinību vieta:

ģimenes drauga īpašums

Raimonds un Anastasija ir pazīstami jau no 12 gadu vecuma. 8 gadu laikā, pavadot laiku vienā kompānijā, viņi kļuva par draugiem un varēja viens otru labi iepazīt.

Anastasija pat nenojauta, ka Raimondam ir simpātijas pret viņu, bet ar laiku kļuva redzams, ka uz Raimondu var paļauties, gūt atbalstu un būt mīlētai.

Raimonds ir īsts romantiķis - viņam ir svarīgas pat mazākās detaļas! Vienu dienu, satiekot Anastasiju pēc darba, viņš gatavoja lielu pārsteigumu.

Raimonds palūdza Anastasijai aizsiet acis un kāpt viņa mašīnā. Anastasija nojauta, ka būs kāds pārsteigums, bet nebija ne jausmas, kas tieši. Varēja tikai pazīt pēc sajūtām, ka viņi brauc uz jūru. Atbraucot uz Jūrmalu, viņš pavadīja viņu līdz krastam un tur noņēma aizsegu - viņu priekšā bija uzklāts galds pašā Jūrmalas vidū! Sveces, torte un šampanietis! Raimonds bildināja Anastasiju, un viņas atbilde bija Jā! Šis stāsts turpinājās šī gada 15.septembrī, kad viņi nosvinēja skaistas kāzas.

Un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi mūžīgi mūžos!