FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs (LKFA)

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Līga un Lauris

Kāzu datums:

21.07.2012

Svinību vieta:

viesu māja "Andrupenes muiža"

Viss sākās tālajā 2009. gada piektdienas naktī no 4. uz 5. decembri! Aukstajā ziemas vakarā Līga, daiļava ar garajām kājām un apburošo smaidu, kopā ar savām draudzenēm sildījās un lustējas naktsklubā Latgale.

Dejojot un dziedot Līga nemaz nenojauta, ka drīz satiks kādu, kas kļūs par viņas vienīgo un neatkārtojamo Lauri.

Paralēli notikumiem naktsklubā, Lauris, šmuks(smuks) un brīvs puisis, drauga pierunāts, mēro tālo ceļu no Aglonas uz Rēzekni, lai uzspēlētu boulingu. Mājupceļā kāds savāds spēks liek Laurim iegriezties naktsklubā, kur pilnā sparā lustējas Līga ar draudzenēm.

Līga, kas pieradusi pie puišu uzmanības, nevar samierināties, ka tāds simpātisks puisis nepievērš viņai uzmanību, un nolemj spert pirmo soli pati.

Ejot garām Laurim, Līga iekniebj Laurim sānā un uzsmaida tā, ka Lauris saprot: „Itū izdeveibu as navaru palaist garom! Taida mārga!”

Pēc pāris minūtēm Lauris jau uzrunā Līgu, bet viss nav tik vienkārši kā liekas. Seko deja un lūgums pierakstīt telefona numuru uz rokas, bet nekā. Līga tikai pieklājīgi stādās priekšā un, cerot, ka jaunsatiktais puisis viņu uzmeklēs, atvadās.

Tas bija neaizmirstams vakars un sākums jaunai dzīvei...

Laurim Līga neiziet no galvas, tāpēc viņš uzmaklē Līgu draugiem.lv. Pēc mēnēša seko pirmais randiņš, kura laikā kopīgi tiek apēsts viņu kopdzīves pirmais spagetti makarons...

Un jau pēc diviem gadiem Andrupenes katoļu draudzes baznīcā devām viens otram savu "Jā" vārdu - mīlēt, cienīt un lolot viens otru otru līdz mūža galam.

Kā jau īstiem latgaliešiem kāzas ilga gandrīz nedēļu, un kāzu viesu izteiciens ”Vot itja DA - vot itja kozis” mums atmiņā paliks mūžam!!!