FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Jūlija un Pāvels

Kāzu datums:

08.09.2012

Svinību vieta:

viesu nams "Abzaļi"

Mūsu mīlestības stāsts aizsākās pirms 5 gadiem. Bijām kolēģi un VIŅŠ mani apbūra. Jau pēc 1 mēneša uzsākām kopdzīvi divatā. Un š.g. 14.februārī tiku bildināta. Protams, uzreiz atbildēju ar „JĀ” vārdu.

Kāzas nolēmām rīkot septembrī, lai nebūtu tik karsti un lai uz mūsu svētkiem tiktu draugi un radi no ārzemēm. Gatavošanās kāzām bija ļoti interesanta. Mēs to tiešām izbaudījām.

Tātad... Kāzas notika 2012.gada 8.septembrī. Laulības reģistrācija bija Rīgā, Ziemeļu Dzimtsarakstu nodaļā, Rūpniecības ielā. Fotosesiju rīkojām Mangaļsalā. Gribētos piebilst, ka Mangaļsalas molā todien bija īsta vētra... Pat līdz pašam molam tikt nevarēja, jo ceļš līdz tam bija zem ūdens... Toties bildes sanāca vienkārši burvīgas! Meitenes, kas tikai plāno savas kāzas – silti iesaku neņemt viesu baru uz JŪSU foto sesiju! Izbaudiet to divatā – nenožēlosiet! Kā arī iesaku sagatavot rekvizītus foto sesijai – tas padarīs kāzu bildes unikālas, spilgtas un interesantas!

Kāzu bankets notika viesu namā Abzaļi, Kadagā. Ļoti skaista vieta! Lieliska alternatīva kāzām pilīs. Augstākās klases apkalpošana un visgaršīgākais ēdiens!

Kāzu diena pagāja nemanāmi... Bet palika pasakainas atmiņas, kas atspoguļojas bildēs...