FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jūlija un Pāvels

(1)
Kāzu datums:

08.09.2012

Svinību vieta:

viesu nams "Abzaļi"

Mūsu mīlestības stāsts aizsākās pirms 5 gadiem. Bijām kolēģi un VIŅŠ mani apbūra. Jau pēc 1 mēneša uzsākām kopdzīvi divatā. Un š.g. 14.februārī tiku bildināta. Protams, uzreiz atbildēju ar „JĀ” vārdu.

Kāzas nolēmām rīkot septembrī, lai nebūtu tik karsti un lai uz mūsu svētkiem tiktu draugi un radi no ārzemēm. Gatavošanās kāzām bija ļoti interesanta. Mēs to tiešām izbaudījām.

Tātad... Kāzas notika 2012.gada 8.septembrī. Laulības reģistrācija bija Rīgā, Ziemeļu Dzimtsarakstu nodaļā, Rūpniecības ielā. Fotosesiju rīkojām Mangaļsalā. Gribētos piebilst, ka Mangaļsalas molā todien bija īsta vētra... Pat līdz pašam molam tikt nevarēja, jo ceļš līdz tam bija zem ūdens... Toties bildes sanāca vienkārši burvīgas! Meitenes, kas tikai plāno savas kāzas – silti iesaku neņemt viesu baru uz JŪSU foto sesiju! Izbaudiet to divatā – nenožēlosiet! Kā arī iesaku sagatavot rekvizītus foto sesijai – tas padarīs kāzu bildes unikālas, spilgtas un interesantas!

Kāzu bankets notika viesu namā Abzaļi, Kadagā. Ļoti skaista vieta! Lieliska alternatīva kāzām pilīs. Augstākās klases apkalpošana un visgaršīgākais ēdiens!

Kāzu diena pagāja nemanāmi... Bet palika pasakainas atmiņas, kas atspoguļojas bildēs...

Komentāri
  • ratoncita 20.07.2013 23:44
    Sveika, vai drīkst uzzināt, kur tiki pie tik jautra dekora tortei? P.S. fantastiskas kāzas pēc bildēm spriežot bijušas! :)
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
CITI KĀZU STĀSTI