FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs (LKFA)

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Linda un Jānis

Kāzu datums:

11.08.2012

Kāzu fotogrāfs:

Zane Plauka Smukā

Svinību vieta:

viesu nams "Svelmes"

Kāzas svinējām 2012.gada vienā no aukstākajām šīs vasaras dienām - 11. augustā. Taču tas nemazināja mūsu laimi un prieku par mums tik nozīmīgo dienu, kad savienojām savas sirdis. Laulību ceremonija notika Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā. Tā kā ceremonija bija vien 15:30, tad rīts izvērsās ļoti garš un gaidu mokpilns. Rīts iesākās ap 7:00, kad ar ģimeni izrotājām mājas pagalmu ar meijām un saulespuķēm, kas bija kāzu motīvs. Ap 9:00 klāt bija friziere un make-up meistarītes, kas saposa mani, vedējmāti un visus pārējos ģimenes locekļus. Ap 11:00 pie manis ieradās mūsu fantastiskais video operators Dzintars Rudzītis, savukārt pie līgavaiņa mūsu šarmantā fotogrāfe Zane Plauka Smukā, kas mūsu dienu iemūžināja.

Plkst. 14:00 klāt bija līgavainis un vedējtēvs. Diena beidzot sākās. Jau pēc 20 minūtēm mēs satikāmies, mēs viens otru ieraudzījām un beidzot mēs vairs nebijām izšķirami. Tā laime viens otru ieraugot, tās dzirksteles, kas bija mūsu acīs, nekad nav iespējams aizmirst!

Pēc sarakstīšanās mūsu ceļš veda uz Pilsrundāli, uz mūsu mīļāko vietu - Rundāles pili, kur kopīgi dejojām savu pirmo valsi pie Danas Glover dziesmas "It is you". Valsis izdevās fantastisks, pazuda mūsu 55 viesi un likās, ka zālē paliekam tikai mēs divi. Fantastiskā deja, prieks un mīlestība otra acīs. Pēc dejas ar viesiem kopīgi devāmies uz Piknika laukumu, kur ar viesiem malkojām šampanieti, cienājāmies ar sagatavotām uzkodām. Rundāles pilī tapa kopbilde, bildes ar viesiem un smieklu jūra mūsu fotosesijā.

Pēc Rundāles pils devāmies uz viesu namu "Svelmes", kur mūs jau gaidīja bagātīgi klāts galds, galds vai lūza no ēdiena. Ēdiena klāsts bija dažāds, līdz ar to bija apmierināti gan veģetārieši, gan paši mazākie kāzu viesi. Vienīgā nelaime, viesiem ēdiens bija par "rūgtu", ko mums ik pa laikam nācās saldināt, taču to mēs labprāt. Viesu namā sekoja iepazīšanās spēle, dažādas atrakcijas, dejas. Līgavas zagšanas mēģinājumi un daudzas citas izdarības, kas dienas gaitu tik ļoti paātrināja, ka pat nepamanījām, ka laiks mičošanai.

Mičošana mums bija ārā, vedēji bija izveidojuši fantastisku mazu sirsniņu no svecītēm, galvā tika likta aube un hūte - nu mēs bijām vīrs un sieva. Fantastiskā torte no "Ciemakukuļa", kur tortei bija četri stāvi un katrs stāvs ar citādu garšu - biezpiena, jogurta, šokolādes un augļu garšām, tā teikt, katrai gaumei sava. Pēc mičošanas danči un jautrība sita augstu vilni! Ap 3:00 mūs lika gulēt, tā teikt, lai vedēji un viesi mazliet atslābst un ļaujas atpūtai bez mums. Nākamajā rītā bija dzirdami daudzi stāsti, kas tika tika sastrādāti. Otrā diena izvērsās par fantastiski jautru dienu, beidzot arī parādījās saulīte, un otrā diena beidzās pie līgavas vecākiem mājās piknikā vien ap 23:00.

Divas fantastiski pavadītas dienas. Divas fantastiski pavadītas dienas, kas pienāca tik ātri un paskrēja vēl ātrāk. Gatavojāmies savai dienai 9 mēnešus, rūpīgi atliekot naudu, laicīgi izdarot pirkumus un rezervācijas, izdevās ietaupīt daudz naudas. Ļoti daudz darījām paši - kāzu ielūgumus, galda kartes, viesiem dāvanas (saulespuķu sēkliņas tilla maisiņā), amatiem medaļas (koka ripiņās iededzinājām amatus), kā arī daudz, daudz citus darbus. Viss tika novērtēts, katrs sīkums piešķīra vēl lielāku mājīguma sajūtu.