FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Maija un Jānis

(7)
Kāzu datums:

14.08.2012

Kāzu fotogrāfs:

Romualds Ignatjevs

Svinību vieta:

viesu nams "Aizvēji"

Kāzas svinējām 2012.gada 14.augustā otrdienā.  Laulību ceremonija notika Saulkrastu novada Dzimtsarakstu nodaļā, kāzu svinības turpinājām viesu namā „Aizvēji” Saulkrastos. Kāzas svinējām vienu dienu, šaurā ģimenes un draugu lokā, viesu skaits ar fotogrāfu bija 34.

Mūsu kāzu diena bija ļoti draudzīgā un intīmā gaisotnē, bez samākslotības. Saule, jūra, smiltis, kāpas... balta kleita, melns uzvalks un saulaino gerberu pušķis, un šapmanieša glāzes abiem rokās – tāds bija mūsu kāzu motīvs.

Diena sākās Rīgā, kur līgava tika sapucēta un vedējmāte ar līgavas māsu nedaudz pamocīja līgavaini, pirms viņs tika klāt līgaviņai. Pa ceļam uz dzimtsarakstu nodaļu piestājām pie diviem tiltiem, kur metām vainadziņus un atvadījāmies no sliktajiem ieradumiem. Ceremonija ļoti patika – skaista, romantiska un intīma, turpinājām ar šampanieti un kopbildēm un devāmies uzlikt atslēgu slēdzeni. Tālāk jaunais pāris devās fotosesijā pie jūras un citviet.

Viesu namā galds bija klāts bagātīgi, un viss bija ļoti gards, kas mums bija viens no svarīgākajiem aspektiem. Iepazīšanās spēle un tad sekoja pirmā deja. Pēc tam sākās ballīte ... un vienā mirklī pazūd līgavainis! Tas tik bija nummurs – kad visi radi metās ārā no viesu nama, lai neļautu aizvest līgavaini. Pēc tam mēs turējāmies cieši kopā. Daži jaunā pāra pārbaudījumi, un sekoja pastaiga uz jūru, kur pārsteigums viesiem – uguņošana. Pēc uguņošanas laidām sapņus un vēlēšanās ar laternām jūrā. Pa dienu bija liels vējš un bija jau domas visu atcelt, bet tiklīdz nonācām pie jūras – vēja vispār nebija, un viss bija fantastiski.

Atnākot viesu namā, mūs jau gaidīja 3 stāvu torte, ko cepa līgavas tante. Garda un viegla torte ar zemenēm un mellenēm. Tad sapulcējās brīvās meitenes un puiši uz pušķa un prievītes mešanu. Tā arī lēnītēm noslēdzās svinības, un jaunais pāris tika aizvizināts uz nakstmājām „Laučakmens” viesu mājā, kur bija sagatavots jaunlaulāto numuriņš.

Vēl joprojām skatāmies fotogrāfijas un cenšamies atcerēties mūsu balto dienu, kas prieka miglā tīta atmiņā.

Visas kāzu izmaksas apmaksājām paši. Kāzu kleitu sūtījām no interneta veikala, kāzu uzvalks jau bija iegātāts iepriekš Amerikā. Ziedi kāzās bija krāsainas gerberas un kā pateicība viesiem – izsūtīsim izdrukātas foto un CD ar fotogrāfijām. Mūsu kāzu fotogrāfs bija Romualds Ignatjevs. Ielūgumus gatavojām paši, kā arī daudzas citas lietas gādājām un veidojām paši, kas visu dienu padarīja intīmāku un īpašāku.

Komentāri
 • mumiņa 11.10.2012 16:02
  Ļoti, ļoti skaista kleita!!! Ja nav noslēpums kur tieši internetā pasūtīji?
 • MaziiC 12.10.2012 19:07
  Paldies :)) pasūtīju šeit - www.tidebuy.com ;)
 • mumiņa 15.10.2012 11:29
  Paldies!
 • pukuzirnitis 12.03.2013 16:11
  Sveika,saki ludzu vai tu kleitu nepardod:) ??
 • MaziiC 19.03.2013 22:23
  Sveika! Nē, esmu izlēmusi kleitu paturēt :)
 • Brown_eyes 26.11.2013 12:26
  Sveika! Vai vari pakomentēt savu pieredzi ar kleitas iegādi šajā mājaslapā? Vai nebija kādu problēmu? Vai nenācās pāršūt izmēru? Varbūt ir kāds padoms:) Paldies!
 • MaziiC 26.11.2013 21:33
  Sveika, jau dažos forumos rakstīju par kleitas iegādi ;) http://www.precos.lv/forum/?bid=5907&pid=4037943 Droši raksti privāti, ja ir kādi konkrēti jautājumi ;)
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
CITI KĀZU STĀSTI