FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Alise un Nauris – „ Alise Brīnumzemē” tematika

Kāzu fotogrāfs:

Rolfs Vendiņš

Kāzu rīkotājs:

Kāzu Aģentūra

Kāzu kleita:

Ingrida Bridal

Kāzu mūziķi:

Johneys Band

Kāzu video:

Elvis Lācis

Alise un Nauris ir skaists un interesants pāris, kurš iepazinās Jaungada svinībās, pirmajā randiņā devās uz citu valsti, savukārt bildinājumu Nauris Alisei izteica viņas vecāku 30tajā kāzu Jubilejā. 

Sākot plānot kāzas, Alise un Nauris devās uz „Kāzu Aģentūru”, kuras pakalpojumus bija izmantojuši viņu draugi. Draugu kāzās pārim patika svinību vieta, atmosfēra, aģentūras sagatavotās aktivitātes, kuras vadīja jautrs vakara vadītājs un dzīvās mūzikas grupa, kura spēlēja tik kvalitatīvi, ka varēja gan izdejoties, gan sajusties kā koncertā.

Sākot plānot kāzas bija skaidrs, ka Jūrmala ir vieta, kur būt tuvu Rīgai un vienlaicīgi pie dabas. Tāpēc piemērota viesa Alises un Naura kāzu viesu skaitam bija restorāns „Laivas” Lielupes krastā. Kopā ar kāzu plānotājām Sandru Ādamsoni un Daci Miezīti, tika izvēlēts vakara vadītājs Valters Krauze un dzīvās mūzikas grupa „Johneys band”. 

Alisei bērnībā patika grāmata „Alise Brīnumzemē”, un arī šobrīd Alise saka: „šķiet, ka joprojām dzīvoju savā paralēlajā pasaulē, kuru saucu par Brīnumzemi”. Ņemot vērā šīs pasakas vēsturisko un arī mūsdienās būtisko nozīmi – tieši šī pasaka tika izvēlēta par kāzu tēmu.

Jāuzsver, ka izvēloties kāzu tēmu mēs radījām paši savu vizuālo pasaku, neietekmējoties no internetā pieejamajiem šīs kāzu tēmas noformējumiem. Ik detaļa, sākot ar ielūgumiem un beidzot ar kāzu torti, bija tematiski noformēta. Alise un Nauris vēlējās, lai kāzu noformējums ir elegants, mūsdienīgs un tik skaists kā pasakā.

Kāzu koordinatore Dace Miezīte: „Alise ir ārkārtīgi skaista sieviete. Lai uzsvērtu Alises dabisko burvību, iekšējo mirdzumu, enerģiju un sievišķību mēs ieteicām modes dizaineri Ingrīdu Vaivodi no „Ingrida Bridal”, kura radīja tieši Alisei piemērotu kāzu kleitu”.