FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Agnese un Michel

Kāzu datums:

06.08.2011

Svinību vieta:

Rundāles pils Baltā zāle

Gatavoties kāzu dienai sākām 10 mēnešus pirms pašām kāzām, ko svinējām 2011.gada 6.augustā. Ceremonija notika Sv. Jāņa baznīcā Rīgā (ar šampanieša glāzi pēc ceremonijas baznīcas pagalmā), kur pie altāra devos vectēva pavadībā. Svinības notika Rundāles pils Baltajā zālē. Mičošana ārā pie pils sveču gaismā. Dejas Rundāles pilī (pirmajai dejai bijām izvēlējušies Frankie Valli dziesmu „Can’t Take My Eyes Off You”). Fotografēšanās Rundāles pils dārzā – mums gāja ļoti jautri.

Līgavas kleitu pasūtīju Amerikā un atvedu uz Latviju. Maiklam Amerikā nopirkām smokingu un arī to atvedām uz Latviju. Pie smokinga Maiklam bija Latvijas karoga, Amerikas karoga un puķu piespraude.

Maiklam ļoti patika latviešu tradīcijas – kāpa uz šķīvja, turēdams mani rokās. Tad skaitījām lauskas, lai zinātu, cik bērnu mums būs. Patika arī mičošana. Savukārt Es biju sajūsmā par līgavas māsu zilajām kleitām, kas uz Rundāles pils dārza fona izskatījās fantastiski. Ļoti patika arī veclaicīgais auto un simtiem rožu ziedlapiņu, kas tika sviestas gaisā uz pils kāpnēm.

Kā īpašu gardumu no sava kāzu galda atceramies kāzu torti. Liene Tomsone no „Kūkotavas” mums sagādāja visgardāko kūku! Vēl šodien mūsu viesi atceras, cik tā bija garda. Kūka bija 4 stāvos ar baltām rozēm pa vidu. Fantastiski! Šovasar iesim pie Lienes uz „Kūkotavu” cerībā dabūt vēl kādu gabaliņu no mūsu kūkas. Domājot par viesiem, bijām sagādājuši konfektes „Rudzupuķe”, kas caurspīdīgā maisiņā bija piestiprinātas pie katra viesa sēdvietas Rundāles pils zālē.

Mēs bijām vēl ļoti pacilāti, medusmēnesī dodoties uz Grieķijas Santorini salu... Šīs īpašās sajūtas tieši pēc kāzām ir tikai vienreiz dzīvē, un tās ir jāizbauda.

Pāriem, kas tikai gatavojas kāzām, no savas pieredzes varam ieteikt atrast labu kāzu plānotāju. Mēs bijām laimīgākais pāris, jo mums palīdzēja Inese Saulāja. Tāpat iesakām sarīkot vakariņas ar tuvākajiem ģimenes locekļiem un draugiem iepriekšējā vakarā pirms kāzām. Amerikā tās sauc par „izmēģinājuma vakariņām” (rehearsal dinner). Tās ļoti satuvināja mūsu viesus.