FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Zane un Kaspars

Kāzu datums:

16.09.2011

Svinību vieta:

viesu nams "Jūrnieku ligzda"

Kāzas svinējām 2011.gada 16.septembrī. Laulību ceremonijai izvēlējāmies Sv.Jāzepa katoļu baznīcu Liepājā, svinības turpinājās viesnīcā „Jūrnieka Ligzda”. Kā īpašo kāzu akcentu bijām izvēlējušies ābolu - tāpēc ka rudens un tāpēc ka zaļš. Līgavainis bija tērpies melnā klasiskā uzvalkā ar tauriņu, savukārt līgavai bija speciāli šūta kleita ar ziedu un pērļu motīviem.

Gatavojoties kāzām īpaši piedomājām par saviem viesiem - svarīgi ir piešķirt katram ciemiņam īpašu lomu. Mēs bijām katram sagatavojuši nozīmītes, pēc kurām viesi tika sagrupēti un iepazīstināti – „smukās Zanes draudzenes”, „smukie Kaspara draugi”, „tālākais viesis”, „gudrās galvas” (vīrieši labākajos gados), „profesori” (mani abi opīši), „medmāsiņas”, „dančmeistari” (trīs labākie dejotāji), „jauks viesis”, „jauka viešņa” (viesu otrās pusītes), „visu redzu, visu dzirdu”, „man patīk dziedāt” utt. Interesanti bija tas, ka visas nozīmītes bija piestiprinātas katra viesa krēsla pārvalkam, tāpēc šī atrakcija sākās ar satraucošu un sajūsmas pilnu meklēšanu, - kāda nozīmīte būs sagādāta man?! Ar šo nozīmīti panācām divus efektus – aktivitāte viesiem un piemiņa no kāzām.
 
Kas attiecas uz kāzu izmaksām, ietaupījām uz viesu nama īri (vasaras mēnešos cena ir dubultā), uz galda karšu, ielūgumu izgatavošanas izmaksām (taisījām tos paši), uz gredzenu iegādi (gredzenus pasūtījām, bet zelts mums bija mantojumā), kā arī uz kāzu auto īri (izmantojām līgavaiņa tēva mašīnu).