FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Annija un Jānis

Neskatoties uz to, ka Annijas un Jāņa dzīvesvietas atradās visnotaļ tuvu, kā arī bija kopīgas paziņas, tomēr viens otru nebija satikuši. Līdz kādam pasākumam, kur Jānis ieraudzīja Anniju, un vairāku gadu garumā centās iekarot Annijas simpātijas. Lēnām sāka uzplaukt abpusējas un skaistas jūtas, līdz Jānis Anniju bildināja. Gadu pēc bildināšanas pieteicās abu meitiņa Emma. Vēl vienu gadu vēlāk, jau esot trijatā, pāris svinēja savas kāzas.

Kāzu fotogrāfs:

Vilnis Slūka

Kāzu datums:

22.07.2017Kā jūs viens otru raksturotu?

Jānis: Annija ir ļoti mērķtiecīga, atklāta un nosvērta. Viņas hobiji ir zīmēšana, apģērbu dizains un fitness.
Annija: Jāni raksturotu kā izpalīdzīgu un prasmīgu, viņam patīk moto braukšana, hokejs (līdzi just), ik pa laikam mašīnu skrūvēšana.
Annija un Jānis: mūsu kopīgie hobiji ir snovošana, ceļošana un meitiņas audzināšana.

Pastāsti par spilgtākajām bildinājuma brīža atmiņām!

Annija: Jānis mani bildināja Valentīndienā, Dānijā pie Oro salas. Tā mums jau līdz tai dienai bija ļoti mīļa vieta. Devāmies kopīgā braucienā uz Oro salu. Es pat neko nenojautu! Pēkšņi Jānis izkāpa no mašīnas un satraukts devās uz blakussēdētāja pusi, nometāss uz ceļa un jautāja tieši: “Annija, vai kļūsi par manu sievu?”

Vēlāk atklājies, ka Jānis bija iecerējis meiteni bildināt ceļojuma laikā Eifeļtornī, bet nedaudz mainījies maršruts un līdz ar to arī plāni. Laika nebija daudz, jo jau pēc dažām dienām Annijai bija biļetes ceļam uz Latviju, atlika improvizēt un tas Jānim lieliski izdevies.

Kāds bija gatavošanās posms kāzām?

Kāzas sākām plānot jau gadu iepriekš, lai varētu dabūt iecerēto vietu un mūziķus. Patīkamās sajūtas radās no tā, ka iecere kā puzle pa vienam gabaliņam sāka veidot jau jaušamu koptēlu – tika atrasta piemērotākā dekorētāja, vieta, mūziķi, vedēji. Sarežģītākais visā procesā sākās tad, kad jau bija atrasti darītāji un vajadzēja katram atbildēt uz dažādiem precizējošiem jautājumiem par lietām, kas pašiem pat nebija ienākušas galvā – tas radīja apjukumu.

Paši izdomājām kāzu tematiku, atradām piemērotāko vietu, mūziķus, dekorētāju, vienojāmies ar mācītāju par ceremoniju, sarūpējām kāzu tērpus un aksesuārus, iestudējām kopīgu deju ar vedējiem.

Jūsu kāzu tematika bija country stils. Kāpēc šāda izvēle?

Gribējās, lai kāzas ir īpašas, jautras un ar lauku gaisotni. Apģērbs jau pats par sevi viesiem ļāva atbrīvoties no oficiālā stīvuma, ļāva lēkt un priecāties. Pie tematikas mums bija kovboju cepures, zābaki, un, protams, vieta, kas izdekorēta atbilstoši tematikai. Ziedi bija saulespuķes un lauku puķes – arī krāsas – dzeltena un tirkīzzila. Savukārt ēdienkarti veidojām visnotaļ vienkāršu un tradicionālu, lai viesi būtu labi paēduši.


Kura ir jūsu mīļākā kāzu dienas fotogrāfija?

Fotosesija pļavā saulrietā. Tas bija mirklis, kad dabas maģija un pašu sajūtas vienojās kopīgā dziesmā.


Noteikti ir arī kāds emocionālākais brīdis, kas visvairāk palicis atmiņā?

Kāzu laikā bija daudz emocionālu brīžu. Kā pirmais bija ceļš pie altāra, arī mičošana, kad katrs teica savu vēlējumu un ugunskurā meta dzintara pulveri, kas maģiski dzirksteļoja, radot maģisku noskaņojumu.

Ko iesakāt citiem pāriem, kas tikai tagad gatavojas savām kāzām?

Svarīgi, lai viesi jūtas brīvi, tad pasākums izdosies! Mūsu gadījumā tematikas izvēle, lauku sētas atmosfēra un bufetes tipa galds radīja brīvu un priecīgu noskaņojumu. Atcerieties, ka fotogrāfijas un video atkal un atkal ļaus niansēti izbaudīt mūža lielo notikumu!

Lai kāzas izdotos, ir vajadzīgi savi īstie vedēji! Un nevaram neminēt lieliskos vedējus Mārtiņu un Līgu, kuru pienesums bija izšķirošs. Ja komandai atrodas īstie cilvēki, kuri dara savu darbu ar mīlestību, tad noteikti viss izdosies.

Kas jūsu kāzās bija tas atšķirīgais, kas, iespējams, nav citu pāru kāzās?

Takā mēs ar Jāni nezinājām, kas ir mičošana un mūsu vedēji arī tā līdz galam nesaprata, tad viņi mums šo mičošanu padarīja par pasaku, kurā bija karalis un karaliene, kurā bija patiesas aizkustinājuma un prieka asaras.

Kāzu ceremonijas vieta –  Salas Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā baznīca
Kāzu fotosesijas vietaZirgzandales un viesu nams Mežsētas
Svinību vieta – viesu nams Mežsētas
Kleita līgavai –  kāzu salons Jūlija
Uzvalks līgavainim – H&M
Kāzu torteKūkas gardas
Dekorācijas – Anete Kalderauska Lizdika (Pīlādzīt)
Kāzu auto – no Annijas tēta
Kāzu organizators – jaunais pāris un viņu vedēji
Mūzika –  Eels of the Sixties
Dziesma pirmajam valsim – Brad Paisley She`s everithing