FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Linda un LenardsŠis būs stāsts par pāri, kam Vecgada vakars vienmēr saistīsies ar kādu skaistu solījumu, kas dots viens otram – solījumu kļūt par vīru un sievu! Linda un Lenards saderinājās tieši gadu mijā, maģiskajā laikā, kad līdz Jaunā gada atnākšanai bija palikusi vien stunda. Kā jau visas Jaunā gada apņemšanās, arī šī tika godam pildīta un pāris šovasar apprecējās.

Kāzu video:

Grand Media

Kāzu datums:

29.07.2017

Kāzu ceremonija:

kapela uz saliņas pie Bruknas muižas

Svinību vieta:

Galleria Riga, restorāns D'arte

Grims un frizūra:

Signe Konrade

Lindai un Lenardam kāzu rīkošana izvērtās kā laimīgu apstākļu sakritība. Pāris vairākkārt bija apmeklējis koncertu Uzcel savu baznīcu Bruknas muižas dārzā, kas izceļas ar savu estētisko pusi un īpašo atmosfēru. Kādā no reizēm, kuras laikā bija notikusi liktenīgā iepazīšanās ar priesteri un Bruknas Kalna svētību kopienas vadītāju Andreju Mediņu, viņš smejoties esot teicis, ka pāri salaulās. “Pagāja vairāki mēneši un zvanījām viņam par šo piedāvājumu – ka patiesi to vēlamies,” atceras Linda un Lenards. 

“Kāzām bijām izvēlējušies 29. jūliju un cerējām, ka laikapstākļi mūs lutinās un mēs varēsim salaulāties kapelā uz saliņas, kas atrodas pie Bruknas muižas,” par kāzu plānošanu stāsta pāris. Kā otrs variants (sliktu laikapstākļu gadījumā) tika paredzēts baznīca, kas Bruknā tiek celta par ziedojumiem. Pirms ceremonijas valdīja liels uztraukums par organizatorisko pusi, jo izdekorēta bija baznīca, bet skaidrās debesis liecināja, ka Lindai un Lenardam būs iespēja piepildīt sapni un laulāties uz saliņas. Tā arī notika! Neskatoties uz to, ka visa nedēļa bija lietaina un drūma, kāzu dienā spīdēja spoža saulīte visas dienas garumā.

Labu laiku iepriekš bija nolemts, ka līgava līdz altārim jās uz ponija, bet, tā kā kāzu dienā neiztikt bez pārsteigumiem, ponijam bija savainota kāja un nebija vēlama papildu slodze. Rezultātā līgavas kleitu palīdzēja nest viņas krustmeita, kas šo mirkli padarīja vēl īpašāku. Laulību ceremonija izvērtās par īstu emociju jūru ar smiekliem un prieka asarām gan pašam pārim, gan viņu viesiem. 

Tālāk jau ceļš visus veda uz Rīgu, kur Galleria Riga terasē – restorānā D’arte – norisinājās kāzu svinības, par ko īpašu pateicību laimīgi precētais pāris saka direktoram Sergejam Tenkalukam. Šampanieša piramīda laistījās saulē, visi izbaudīja silto vasaras dienu ar aukstiem dzērieniem un uzkodām. Sākotnēji Lindai un Lenardam esot bijušas bažas, ka citi apmeklētāji, kas atradās aiz rezervētajiem galdiņiem, varētu traucēt vai arī, ka svinētāji traucēs citiem restorāna apmeklētājiem, bet rezultātā svinības izvērtās vēl jaukākas, kā cerēts. “Komplimenti un smaidi, ko saņēmām no svešiem cilvēkiem, dāvāja ļoti pozitīvas emocijas!” svinības ar sajūsmu atceras Linda un Lenards.

Jautāti par ieteikumiem tiem pāriem, kas vēl tikai grasās precēties un šobrīd iegrimuši kāzu plānošanas procesā, Linda un Lenards dod padomu šajā skaistajā dienā visu uztvert viegli! “Daudziem pāriem kāzu diena tiek saplānota pa stundai vai pat minūtei, kas rada lieku stresu, jo vienmēr ir aizkavēšanās vai arī kaut kas neizdodas, kā plānots. Mūsu kāzu dienā netika izpildīts neviens no punktiem, kas bija iekļauts aptuvenajā plānā. Pilnīgi neviens, bet kāzas bija labākas nekā jebkad varētu vēlēties! Tā, piemēram, divus mēnešus pirmo deju mums mācīja dejotājs Rolands Šteinbergs, bet kāzu dienā sapratām, ka ar līgavas kleitu nav iespējams izpildīt visus soļus. Tika nolemts, ka līgava dejos otrajā kleitā, kaut tā nav pieņemts. Kad vajadzēja vienoties, kur un cikos tiks dejota pirmā deja, atklājām, ka mūzika nemaz nav paņemta līdzi. Tā bija zīme, ka nemaz nevajag. Pāris stundas pēc kleitu nomainīšanas, līgavas otrā kleita saplīsa. Arī tas bija nieks, jo no tā tika izveidotas sacensības, kuram izdosies to salabot. Viesi varēja pierādīt savu radošo pusi rāvējslēdzēja labošanā. Visu tradicionālo uzrunu un tostu vietā viesi stāvēja rindā, lai veltītu mums labus vārdus vai gremdētos atmiņās par kopīgiem piedzīvojumiem. Visa mūsu kāzu diena bija mierīga un ļoti, ļoti skaista, jo nesatraucāmies par sīkumiem un plāniem. To juta arī mūsu viesi – visi izbaudīja šo skaistāko dienu mūsu mūžā!” savos kāzu dienas piedzīvojumos dalās smaidīgais un vienmēr optimistiskais pāris.