FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs (LKFA)

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Dita un Rihards

Autors:Kristīne Pelle

Radošais un dabu mīlošais pāris Dita un Rihards savas attiecības uzsāka ļoti pakāpeniski. Abi viens otru ievēroja jau skolas laikā, bet apprecējās piecus gadus vēlāk. Pāris gan atzīst, ka jau agrā attiecību posmā zinājuši, ka kāzas noteikti būs.

Kāzu fotogrāfs:

Dārta Veismane

Svinību vieta:

Nītaures dzirnavas

Kāzu datums:

06.08.2014.

Jaunie ļoti daudz iesaistījušies kāzu plānošanā, jo abiem bija skaidri zināms, ka noteikti negrib standarta kāzas, bet kaut ko īpašu un tādu, kas asociētos tieši ar viņiem. Tā kā Ditas darbs ir saistīts ar pasākumu dekorēšanu, tad meitenei bija priekšstats par to, kas nepieciešams, lai realizētu visu iecerēto. Pāris gribēja noorganizēt vienkāršas, bet elegantas svinības. Tā kā pašiem galva bija ideju pilna un vēlme, lai viss izdotos – milzīga, tad aktīva dalība plānošanas procesos šķita pilnīgi pašsaprotama. Līgava piemin, ka viņas draudzene ļoti palīdzējusi ar grafiskās identitātes radīšanu.

Par kāzu tēmu jaunieši izvēlējās tieši dabas tēmu, kura, kā pati līgava norāda, šobrīd ir ļoti aktuāla, bet tāda tā nav bijusi pāris gadus iepriekš, un tieši tāpēc abiem tā šķitusi ārkārtīgi neierasta un oriģināla. Tā kā mežs un daba abiem vienmēr bijusi tuva, tad likās tikai loģiski to izvirzīt par savu kāzu tēmu. Idejas attīstīšanas procesā abiem ļoti iepaticies brieža siluets, kas simbolizē mieru, harmoniju, grāciju un dzīvību. Brieža tēlu varēja saskatīt gan kāzu ielūgumos, gan dekorācijās, kāzu ģērbonī u.c. 

Šis pāris izceļas arī ar līgavas kleitas unikalitāti. Jaunā sieva stāsta, ka savas lielās dienas kleitu esot uzskicējusi jau labu laiku iepriekš. Tērps sastāvēja no divām daļām – mini kleitas un svārkiem. Dita arī norāda uz to, ka, netipiski kāzu kleitai, lielākā auduma daļa bijusi pelēkā nevis ierasti baltajā krāsā, kuru lieliski papildināja violetie akcenti. Jauniešu radošā pieeja svinībām izpaudās arī kāzu ielūgumu izveides procesā, jo tie tika iesaiņoti kastītēs, kurās ieklātas no pašu meža lasītas sūnas. 

Ditai un Rihardam, tāpat kā lielākajai daļai pāru, svarīgi bija tas, lai atmiņām no šīs īpašās dienas paliktu daudz skaistu bilžu. Šī iemesla dēļ, precinieku fotosesijas notika dažādās vietās – briežu dārzā, pieturā, kas atradās mežā, Dzelzceļa muzejā un pat Daugavas ūdeņos. Visspilgtāk abu atmiņās palicis tieši briežu dārzs un pietura mežā, kur Cherry Picking meitenes esot uzbūrušas īstu meža pasaku.

Runājot par spilgtākajiem mirkļiem, kas saglabājušies atmiņās no abu lielās dienas, pāris min fotosesiju ar briežiem, iepriekš minēto pārsteiguma pieturu mežā, kuru preciniekiem noorganizēja vedējpāris un vecāku rakstītās vēstules. Jaunie rakstījuši vēstules arī viens otram, ielikuši tās vīna pudelē, kuru turpat ierakuši un pirmajā kāzu gadadienā arī veiksmīgi atraduši.

Nobeigumā laulātie vēršas arī pie citiem pāriem, kas gatavojas mīt precinieku taku, sakot: “Precieties, jo precēties ir skaisti!”

Kāzu tērpi: Uzvalks no “Sunset suits”, kleita - līgavas ideja, kuru palīdzēja realizēt Ieva Janelsiņa
Mūzika: Ceremonijas laikā saksofons, svinībās – Tvīda orķestris
Dekorācijas: Cherry Picking DEKO