FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Anna un Aldis

Autors:Kristīne Pelle

Šoreiz stāsts ir par diviem cilvēkiem, kas ilgu laiku pat iedomāties nevarēja, ka viņu draudzība kļūs par ko nopietnāku un kādu dienu abi apprecēsies, bet, kā pati līgava saka: “Dievam patīk sagādāt pārsteigumus!” Anna un Aldis draudzējušies pusgadu līdz saderinājās un vēl pēc pusgada sekoja kāzas.

Kāzu fotogrāfs:

Raimonds Birkenfelds un Long Story Short

Kāzu datums:

05.09.2015.

Ceļu uz mērķi jeb plānošanas procesu pāris izbaudīja tikpat ļoti kā pašu mērķi – kāzu dienu. Precinieki daudz darīja un organizēja paši, tomēr vakara gaitu atstāja vedējpāra un draugu pārziņā, kā rezultātā neiztikta bez pārsteigumiem. Lai arī Annai un Aldim nebija kāzu tēmas, toties viņiem bija atjautīgs un sirsnīgs sauklis: “Vienmēr kokā!”, kas tika attēlots gan kāzu ielūgumos, dāvaniņās, balvās, gan arī iegravēts pāra gredzenos. Jāpiebilst, ka atraktīvie laulātie savā kāzu dienā arī pamanījās uzkāpt kokā.

Jaunajam pārim īpašs ir arī stāsts par izvēlēto svinību vietu – šķūni. Anna un Aldis bija iepriekš izdomājuši, ka grib sekot līdzi modei un nosvinēt savas kāzas kārtīgā latviešu šķūnī, taču nekur tuvumā šādas vietas nebija. Līgava atminējās, ka bērnībā pie kristīgās nometnes atradies šķūnis, kurā meitene lēkusi pa siena gubām un laidusies ar tarzanku. Tā nu abi nolēma sameklēt šo brīnumaino vietu, kas arī izdevās. Ar ģimenes un draugu palīdzību jaunais pāris sagrāba sienu, izlīdzināja grīdu, ievilka elektrību un kopā ar dekoratori pārvērta šo šķūni par sapņu svinību vietu. 

Kāzu plānošanas gaitā neesot izpalikuši arī nelieli sarežģījumi, bet Anna stāsta, ka šīs šķietamās problēmas vienmēr abus aizvedušas līdz vēl labākam risinājumam, tāpēc uz kāzu plānošanas beigām abi pat mazliet priecājušies par visu, kas kaut kādā ziņā nogājis greizi, jo zinājuši, ka Dievam priekš viņiem padomā ir kas labāks.

Lietus un negaiss pāra kāzu dienā traucās abiem pa priekšu un dzinās pakaļ, bet tā arī tam neizdevās mīlniekus noķert. Mirkli pirms precēto ierašanās svinību vietā, kāzu viesi bažījās, ka jaunos sagaidīs kārtīgā gāzienā, taču abiem ierodoties, vienīgais, kas krita no gaisa, bija rožlapiņas un rīsi.

Annai ar Aldi ir grūti izdalīt kādus īpašus mirkļus, kas būtu palikuši atmiņā vairāk par citiem, bet paši pirmie prātā ienāk pretēja rakstura notikumi – emocionālā ceremonija baznīcā un mazā, krāsaino dūmu ballīte pludmalē.

Jautāti par to, ko pozitīvais pāris novēlētu citiem precēties gatavajiem, viņi runā par gatavošanās procesa izbaudīšanu tikpat lielā mērā, kā pašas kāzu dienas izbaudīšanu. 

Kāzu video redzams šeit.

Kāzu filmētāji: Long Story Short
Svinību vieta: šķūnis Saraiķos
Dekoratore: Ieva Ekmane
Kāzu kleita: kāzu salons “Bonni”
Mūzika: ceremonijas laikā spēlēja čellistu duets – Pēteris un Agate Ozoliņi