FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs (LKFA)

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Sintija un Anrijs

Autors:Kristīne Pelle

Sintija ir viena no tām sievietēm, kas jau maza būdama izsapņoja savas princešu kāzas, un nu bija pienācis laiks savus sapņus piepildīt. Šis sirsnīgais un aktīvais pāris saderinājās skaistā vasaras dienā, un tā sākās viņu kāzu stāsts…

Kāzu datums:

4.08.2016.

Kāzu fotogrāfs:

Uldis Lapiņš

Svinību vieta:

viesu nams Bēršas

Kāzu kleita:

salons Gimeneja

Kāzu torte:

Mājas kūkas

Tā kā Sintijai patīk plānošana, pāris nolēma iztikt bez kāzu rīkotāja un visu kāzu plānošanas procesu paveica paši. Sintija gan atzīst, ka plānošanas procesā ir grūti visu atcerēties, jo darāmo lietu ir daudz – ielūgumi, tērpi, rotaļas, dekorācijas, apgaismojums, transports u.c.

Pirmais, kas abiem bija skaidrs, – kāzas notiks Siguldā, jo tieši šo pilsētu viņi uzskata par skaistāko Latvijā. Tāpat līgavas lielā vēlēšanās bijusi salaulāties tieši Siguldas luterāņu baznīcā. Viesu nama atrašana pārim arī neprasīja daudz laika, jo pirmā atrastā vieta izrādījās īstā. Kāzas tika svinētas viesu namā “Bēršas.”

Sintija stāsta, ka aizkustinošs un skaists bijis kāzu kleitas iegādāšanās process. Viņa apgalvo, ka ir taisnība runām par to, ka mirklī, kad uzvelc īsto kleitu, tu to sapratīsi. Sintijas gadījumā tā bijusi kāzu salona “Gimeneja” kleita gaiši rozā tonī. Uzvelkot šo kleitu, viņa patiešām jutusies kā princese.

Kā īstenam latvietim, līgavainim viena no svarīgākajām kāzu sastāvdaļām bija tieši ēdināšana. Pāris stāsta, ka šai ziņā viņiem izdevusies lieliska sadarbība ar viesu nama “Bēršas” darbiniekiem, kuri ieteikuši labus profesionāļus, kā rezultātā abi izvēlējušies “Reiņa trases” komandu. Ar savu izvēli jaunlaulātie ir ļoti apmierināti – augstas klases serviss, lieliski ēdieni un visi viesi paēduši. 

Anrijs un Sintija ļoti priecājas arī par muzikantu izvēli, kas radījuši tādu balli, ka dejoja visi, sākot ar maziem bērniem un beidzot ar vecmāmiņām. Dejas ilga līdz rīta gaismai ar vien nelielu pārtraukumu mičošanas laikā. Tāpat muzikanti nodrošinājuši viesiem pāris izklaides brīdī, kad jaunais pāris ar vedējiem devās jaunlaulāto izbraukumā.

Abi aicina izbaudīt šo dienu un neuztraukties par sīkumiem vai lietām, kuras nespējat ietekmēt. Galu galā, svarīgākais ir nevis tērps vai dekorācijas, bet gan tuvie cilvēki, kas ir jums līdzās un vēl laimi mūža garumā!

Anrijs un Sintija arī vēlas pateikt milzīgu paldies saviem fantastiskajiem vedējiem, kas palīdzējuši šo dienu padarīt maģisku un neaizmirstamu!

Muzikanti: “Tandēms Trijatā”
Gredzeni: juvilieris Arnis Kotins