FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk
Filtrs

Fotogrāfs / LKFVA

Fotogrāfs

Gadalaiks

Vide

Reģions

Marita un Kaspars

Autors:Kristīne Pelle

Šis ir stāsts par diviem brīnišķīgiem cilvēkiem, kuri piekrita dalīties ar mums savā lielajā notikumā. Marita un Kaspars savas kāzas radīja īpaši personiskas, maksimāli daudz darbiņu paveicot paši, piemēram, dienas gaitas plānošanu, ielūgumu un dekorāciju izveidi, kā arī baznīcas un viesu nama pušķošanu.

Kāzu datums:

31.07.2015.

Kāzu fotogrāfs:

Jānis Konons

Kāzu muzikanti:

Valters&Valters

Svinību vieta:

Mežvidi

Marita un Kaspars atzīmē, ka galveno uzsvaru kāzu plānošanā lika tieši uz savas skaistās dienas iemūžināšanu, izklaides un tradīcijas novirzot otrajā plānā. Šodien, vairāk nekā gadu pēc laulāšanās, abi atzīst, ka šis lēmums ir bijis pareizs. Izveidotās fotogrāfijas un video pārim ir lielākā vērtība, kas dienu no dienas ļauj atgriezties šai nozīmīgajā dienā.

Jaunais pāris viens otru redzēja tikai pie altāra, jo gatavošanās procesā katrs uzturējās savā viesnīcas numuriņā netālu no baznīcas. Piepildot senu līgavas sapni, ceremonijas fona mūzikai pāris izvēlējās stīgu duetu „Da Capo”.

Runājot par tradīcijām, jaunie izceļ, ka vienīgā tradīcija, ko patiešām vēlējušies savās kāzās, ir kāpšana uz šķīvja. Šodien šim mirklim ir milzīga simboliskā nozīme jaunā pāra ģimenē, jo Kaspars uz šķīvja uzlēcis divreiz un nu jau 10 mēnešus viņu ģimenē aug fantastiski dvīņu puikas.

Marita stāsta, ka viņu kāzās aktīvi iesaistījies liktenis. Lai arī sākumā šķitis, ka daudz lietu noiet greizi, vēlāk izrādījās, ka šīs neveiksmes noveda pie labāka risinājuma. Piemēram, pārim nācās mainīt kāzu datumu no 17. jūlija uz 31. jūliju. Jāpiebilst, ka visu 17. jūliju lija stiprs lietus, savukārt 31. jūlijā laikapstākļi noskaidrojās tieši pirms kāzu ceremonijas, un, pateicoties rīta lietusgāzēm, bija iespēja uzņemt lieliskas fotogrāfijas. Maritai un Kasparam arī nācās mainīt īrēto mašīnu pret kāda kāzu viesa braucamo, kurš izrādījies krietni ērtāks un tika iedots bez maksas. Aizkustinošs mirklis pārim gadījās arī pirmā valša laikā, kuru laika trūkuma dēļ nesanāca iestudēt. Rezultātā vakara vadītājs Ainārs Ančevskis un mūziķi „Valters&Valters” izvēlējās dziesmu jaunā pāra vietā. Deja sanāca īpaši sirsnīga un patiesa. Maritai un Kasparam nebija savas dziesmas, bet tagad par to kļuvis „Bet Bet” izpildītais skaņdarbs „Pieklauvē”. Marita apstiprina, ka šis bijis viens no svinību skaistākajiem mirkļiem.

Jaunais pāris no sirds pateicas ikvienam, kas ar viņiem bija kopā abu jaunās ģimenes dzimšanas dienā! Marita vēl piebilst, ka viss, kas sākumā var šķist kā mazās traģēdijas, vēlāk kļūst par nebūtiskiem sīkumiem, jo visam pāri stāv mīlestība un siltās emocijas, kas pavada ik uz soļa.

Video operators: Dzintars Rudzītis
Make-up un frizūra: Elīna Ivickaite
Kleita: Inga Ezergale
Uzvalks: Mans drēbju skapis
Ceremonija: Rīgas Sv. Pāvila ev. lut. baznīca
Kāzu torte: „Yvette”
Vakara vadītājs: Ainārs Ančevskis