FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Martandi

Martandi

profesionāli bārmeņi
Rīga, visa Latvija
+371 27422333
welcome@martandi.com

Kāzas ir mīlestības svētki, kad divi cilvēki ir izlēmuši viens otram teikt „jāvārdu”. Citiem šis ceļš ir garāks, citiem īsāks, bet mērķis ir viens – palikt kopā uz mūžu. Tas nozīmē, ka šī diena jaunajam pārim, viņu radiem un draugiem ir svarīgākā viņu dzīvē.

Tieši tāpēc Martandi ir profesionāla komanda, kas nodrošinās Jūsu kāzās augstākā līmeņa viesmīlības servisu. Jūsu viesi tiks aprūpēti tā, ka tie jutīsies atbrīvoti un laimīgi. Mūsu komandas – bārmeņu, to palīgu un viesmīļu galvenais uzstādījums ir radīt sajūtu, kad katrs viesis kārtīgi atpūtīsies Jūsu dienā jau ar pirmajiem mirkļiem, ierodoties svinību vietā. Turklāt, baudot interesantus, dažādiem garšaugiem un augļu sulām bagātus kokteiļus, šī diena būs tāda, kad katrs viesis vēlēsies, lai tā nekad nebeidzas.

Kā teicis viens populārs Latvija Nacionālā teātra aktieris, profesionāls kāzu vadītājs – ja Jūs izvēlēsieties Martandi komandu savām kāzām, esiet droši, ka kāzas par 50% jau ir izdevušās. Martandi komandas darbs ir koncentrēts uz tā rūpīgu izpildi un vairāk nekā 10 gadu pieredze izbraukuma pasākumos, it sevišķi kāzas ir mūsu aicinājums.

Esam komanda, kas ierodas Jūsu kāzās, lai padarītu tās patiešām neaizmirstamas, jo esam profesionāļi un šis darbs ir  mūsu sirds lieta.

 

Video
  • MARTANDI
  • Martandi Bartenders Tandem
  • MARTANDI
  • Martandi Bartenders Tandem
Kartē