FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Martandi

Martandi

profesionāli bārmeņi
Rīga, visa Latvija
+371 27422333
welcome@martandi.com

Kāzas ir mīlestības svētki, kad divi cilvēki ir izlēmuši viens otram teikt „jāvārdu”. Citiem šis ceļš ir garāks, citiem īsāks, bet mērķis ir viens – palikt kopā uz mūžu. Tas nozīmē, ka šī diena jaunajam pārim, viņu radiem un draugiem ir svarīgākā dzīvē. Tieši tāpēc Martandi ir profesionāla komanda, kas nodrošinās Jūsu kāzās augstākā līmeņa viesmīlības servisu. Jūsu viesi būs aprūpēti, atbrīvoti un laimīgi. Mūsu komandas – bārmeņu, to palīgu un viesmīļu – galvenais uzstādījums ir radīt sajūtu, kas ļauj katram viesim labi atpūsties Jūsu dienā jau ar pirmajiem mirkļiem, ierodoties svinību vietā.

Arvien svarīgāku lomu Martandi komandā ieņem pasākuma „hosts” jeb namatēvs. Īpaši labsirdīgs darbinieks, kurš aprūpēs katru viesi individuāli – sagaidīs ierodamies svinību vietā,  ieteiks piemērotākos dzērienus, kā arī daudzas citas „mazās” lietas, kas bieži vien ir pat ļoti svarīgas. Hosts ir kā savienojošais elements starp viesiem, bāru, jauno pāri, vedējiem, vakara vadītāju. Bieži vien šis cilvēks ir starpnieks starp kūtru vakara sākumu un pavisam jautru tā turpinājumu.

Martandi profesionālie bārmeņi izstrādās tieši Jūsu kāzām piemērotu dzērienu karti, ņemot vērā Jūsu vēlmes. Martandi ir pilna servisa apkalpošanas aģentūra, kas parūpēsies par dzērienu iepirkšanu, loģistiku, sagatavošanu un citām ar to saistītām lietām.

Martandi bārmeņu šovs ir koncentrēts un piesātināts enerģijas lādiņš, kas lieliski noderēs viesu uzmundrināšanai pēc garas dienas, piemēram, pēc mičošanas vai pēc kāzu tortes. Mēs piedāvājam gan individuālu, gan tandēma priekšnesumu, ko izpilda tādi godalgotie bārmeņi kā Ivars Rutkovskis, Mārtiņš Rozenvalds, Deniss Trifanovs un citi. Ivars un Mārtiņš ir pašreizējie Eiropas čempioni tandēma disciplīnā, savukārt Deniss turpina pārsteigt pasauli ar savu sniegumu. Šobrīd Deniss pasaules flairinga asociācijas (WFA) reitingā atrodas starp top5 pasaules labākajiem flair bārmeņiem. Martandi nodrošina pilnīgi visu šova vajadzībām.

Kārtīgas kāzas nav iedomājamas bez kārtīga bāra. Martandi piedāvā profesionālas kāzu bāra mēbeles, kas ļauj uzbūvēt augstas klases bāru jebkurā vietā, neatkarīgi no apstākļiem. Bāri ir speciāli radīti, lai tādos svarīgos pasākumos kā kāzas bārmeņi ar smaidu, viegli un skaisti spētu pagatavot un pasniegt gardos dzērienus. Šādas mēbeles nodrošina vizuāli un estētiski baudāmu kopiespaidu, kā arī ievērojami uzlabo pakalpojuma sniegšanas kvalitāti un ātrumu.

Kā teicis viens populārs Latvija Nacionālā teātra aktieris, profesionāls kāzu vadītājs - ja Jūs izvēlēsieties Martandi komandu savām kāzām, esiet droši, ka kāzas par 50% ir izdevušās. Martandi komandas darbs ir koncentrēts uz tā rūpīgu izpildi un vairāk nekā 10 gadu pieredze izbraukuma pasākumos, it sevišķi kāzas, ir mūsu aicinājums. Esam komanda, kas ierodas Jūsu kāzās, lai padarītu tās patiešām neaizmirstamas, jo esam profesionāļi un šis darbs ir  mūsu sirds lieta.

VIDEO
  • Martandi Bartenders Tandem
  • Amazing Flair promo 2014
  • Martandi komandai pievienojas Deniss Trifanovs
  • Martandi Bartenders Tandem
  • Amazing Flair promo 2014
  • Martandi komandai pievienojas Deniss Trifanovs
Kartē