FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Rosenwald & Co

ekskluzīvi, ar rokām darināti apavi, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, kā arī vīriešu aksesuāri
Jāņa iela 5, Centra rajons, Rīga, LV-1050
+371 22077789 Mājas lapa / Facebook / Instagram
Darba laiks
P. 11-19
O. 11-19
T. 11-19
C. 11-19
P. 11-19
S. -
Sv. -
Jāņa iela 5, Centra rajons, Rīga, LV-1050

+371 22077789

Darba laiks
P. 11-19
O. 11-19
T. 11-19
C. 11-19
P. 11-19
S. -
Sv. -
Pakalpojuma apraksts

Rosenwald & Co

Mūsu apavi ir klasisko apavu modeļu apvienojums ar modernajām tendencēm. Visi apavi tiek izgatavoti mazā ģimenes ražošanas uzņēmumā Itālijā. Uzņēmuma pamatā ir kurpnieka, kurš mācijās un strādāja pie leģendārā Stefano Vemera, saknes.

Piecu gadu laikā mēs esam izstrādājuši unikālu ortopēdisko liesti, lai spētu izgatavot apavu modeļus, kas palielina komforta līmeni, nodilumizturību un pozitīvi ietekmētu jūsu veselību. Pieņemam arī individuālos pasūtījumus un esam gatavi īstenot Jūsu drosmīgākās idejas.

Kvalitāte, komforts un apavu mākslas tradīciju ievērošana ir mūsu uzņēmuma pamats.

Modeļi pieejami veikalā. Izmēri 39-47 EU

Rosenwald & CO CUSTOM MADE (MTO)

Tie ir apavi, kas ir izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma, izmantojot mūsu lakonisko un ortopēdisko liesti. Individuāli veidotie apavi dod lielisku iespēju izvēlēties atbilstošāko katras pēdas izmēram un vajadzībām.

Rosenwald & Co CUSTOM MADE ļauj Jums iegūt ērtus un unikālus apavus par ievērojami zemākām cenām nekā Bespoke gadījumā.

Izgatavosim Oxford, Derby, Loafers, Monks vai jebkuru citu klasisko apavu modeli. Mēs esam gatavi īstenot jūsu pārdrošākās idejas, ņemot vērā visas individuālās īpašības.

CUSTOM MADE (VTM) ir labs kompromiss starp gataviem apaviem un Bespoke. Jūs varat pasūtīt savu apavu pāri mūsu veikalā – ateljē Jāņa ielā 5.

Rosenwald & Co CUSTOM MADE – tas ir komforts, unikalitāte un statuss.

Rosenwald & Co BESPOKE

Tie ir apavi, kas ir roku darbs, kur tiek ņemtas vērā jūsu vēlmes un individuālās pēdas īpašības.

Mēs garantējam, ka Jūsu apavu pāris būs ne tikai skaists un ērts, bet arī kalpos ļoti ilgu laiku. Apavu pāra izveide sākas ar liestes izgatavošanu pēc Jūsu pēdas izmēriem. Pēc tam Jūs izvēlaties materiālu, krāsu un modeli. Piedāvājam vairāk nekā 1000 dažādu materiālu un plašu dizaina variantu klāstu.

Lai sasniegtu maksimālu komfortu, mērīšanas laikā varat pielāgot liesti un modeli. Viena apavu pāra izveide prasa vismaz 70 darba stundas, jo BESPOKE ir modeļi, kurus mēs izveidojam, sākot no nulles. Tas ir laiks, kas nepieciešams, lai izveidotu patiesi kvalitatīvus apavus.

Viena apavu pāra izgatavošana var aizņemt apmēram trīs mēnešus.

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha