FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis

skaista vieta laulību ceremonijai 37 metru augstumā
Akadēmijas iela 1, Jelgava, LV-3001
+371 63005445, +371 63005447 Mājas lapa
Akadēmijas iela 1, Jelgava, LV-3001

+371 63005445
+371 63005447

Pakalpojuma apraksts

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa stiklotais skatu laukums 37 metrus virs zemes būs piemērota vieta romantiskai laulību ceremonijai līdz 50 cilvēkiem.

Šeit līdz 20.gadsimta vidum bija skaistākais luterāņu dievnams Zemgalē, no kura līdz mūsdienām saglabājies tikai tornis. Piedzīvojot vērienīgu rekonstrukciju, tornis šodien ir plašs, moderns kultūrvēsturisks objekts Jelgavas pilsētas centrā ar skaistām izstāžu zālēm, ekspozīcijām, restorānu un stiklotu skatu laukumu torņa 9.stāvā. 

Laulību ceremonijas iespējams organizēt sadarbībā ar Jelgavas, Dobeles, Ozolnieku uz citām dzimtsarakstu nodaļām vai citiem jūsu izvēlētiem laulību ceremoniju vadītājiem.

Torņa pulkstenis ar četrām ciparnīcām pilnās stundās plkst.12.00, 15.00 un 18.00 var iezvanīt jūsu kāzu ceremonijas sākumu ar stundu sitieniem un īpašu melodiju. 

Skatu laukuma nomas maksa laulību ceremonijai 25 EUR par 30 minūtēm (maksimālais nomas laiks līdz divām stundām).  

Nokļūšanai augšējos stāvos darbojas moderns lifts. 

Papildu pakalpojumi:  

  • Tematiskās programmas jaunlaulātajiem – mīlestības ziepju vārīšana, stipras dižģimenes pamatu likšana ar dabas veltēm, īpašās kāzu ķistas veidošana un citas nodarbības;
  • Pirmais valsis torņa 9.stāvā uz stiklotā skatu laukuma platformas; 
  • Kāzu fotosesijas vieta torņa skatu laukumā vai pie pulksteņa ciparnīcām torņa 8. stāvā;
  • Šampanieša un uzkodu galds;
  • Torņa tuvumā atrodas pieci tilti, kā arī piestātne, no kuras iespējams doties izbraucienos ar kuģīšiem pa Driksas un Lielupes upēm, kā arī citas kāzu pieturvietas jūsu īpašajai dienai Jelgavā.

Video

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis
Pirmā deja "Rāmi, rāmi"

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha