FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Melngalvju nams

cēla un prestiža vieta Jūsu kāzu ceremonijai
SIA "Rīgas nami”, Rātslaukums 7, Rīga, LV-1050
+371 67043678 Mājas lapa / Facebook / Instagram
SIA "Rīgas nami”, Rātslaukums 7, Rīga, LV-1050

+371 67043678

Pakalpojuma apraksts

Melngalvju nams

Saki savu JĀ Melngalvju namā!

Ko no kāzām sagaida jaunlaulātie un viņu viesi? Patiesas, iedvesmojošas emocijas un neizdzēšamas atmiņas, kas vēl ilgi atgādinās par vienu no dzīves vissvarīgākajiem notikumiem! To visu un vēl daudz vairāk spēj nodrošināt Melngalvju nams – viena no krāšņākajām kāzu norises vietām Rīgā, kas jau gandrīz 700 gadus priecē un sajūsmina rīdziniekus un pilsētas viesus!

Piedāvājumā:

  • Lībekas zāle laulību ceremonijai 80 līdz 100 viesiem.
  • Svētku zāle laulību ceremonijai un/vai kāzu svinībām līdz 250 viesiem.
  • Svinīga kāzu fotosesija ar savu fotogrāfu 85 EUR/stundā.
     

Iespēja laulību zvērestus teikt Rīgas krāšņākajā zālē, kurā jaunais pāris un svinību viesi izbaudīs patiesi karalisku atmosfēru. 

Nodrošinām nepieciešamo aprīkojumu – sākot ar krēsliem un iekārtojumu, beidzot ar laulību kanceli. Ziemas un rudens mēnešos pēc ceremonijas šampanieti aicinām baudīt turpat blakus Lībekas zālē, bet vasarā un pavasarī – uz terases ar skatu uz Rātslaukumu. Laulību ceremonijas pievienotā vērtība ir majestātiskais flīģelis Stainway&Sons, kas, nonākot īstajās rokās, spēj atskaņot brīnišķīgas, romantiskas melodijas. Nodrošināsim arī laipnu viesu sagaidīšanu skaistos vēsturiskajos tērpos.

Izklaides kāzu viesiem

Piedāvājam aizraujošas ekskursijas gida pavadībā, kurš ģērbies vēsturiskajā tērpā. Viesiem būs iespēja iepazīt ne vien greznās zāles, bet arī Vēsturiskos kabinetus un Viduslaiku pagrabus. Mūsu īpašais piedāvājums – Melnā mora ceļojums vedīs aizraujošā piedzīvojumā cauri Melngalvju namam, ļaujot izzināt leģendām apvīto Melngalvju brālības stāstu. Godājot Melngalvju tradīcijas, ikviens “ceļotājs” tiks aicināts nobaudīt glāzi upeņu balzama un īpaši piemeklētu gardu trifeli.

Aizvien biežāk kāzu viesu vidū ir ne vien Latvijas iedzīvotāji, bet arī viesi no ārvalstīm, un katrs priecāsies iepazīt vienu no Rīgas greznākajiem namiem. Nodrošināsim stāstījumu latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā.

Viesu ekskursijas pa namu iespējams organizēt paralēli jaunā pāra fotosesijai, kā arī pēc laulību ceremonijas, kamēr jaunais pāris dodas savās īpašās dienas gaitās.

Video

Melngalvju nams

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha