FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ārpus laika

Ārpus laika

laulību ceremoniju vieta
“Kairosa”, Salaspils pagasts, Salaspils novads, LV–5015
+371 26543234
Ilze.berzina@terasesmebeles.lv

Ārpus laika ir mierpilnu sajūtu vieta mežā, kur nesteidzīgi izbaudīt vienu no dzīves nozīmīgākajiem brīžiem. Dabā katrs augs un koks ir unikāls, tāpat kā mīlestība, kas savedusi kopā laulājamos. Parka dīķis ir kā divas pusītes, kas zem romantiskā tiltiņa saplūst kopā.

Vietas nosaukums Ārpus laika ietver tā galveno ideju – ļauties sajūtām, aizmirstot par laika esamību un izbaudot brīdi ārpus pašu pieņemtajiem rāmjiem. Šajā vidē iederēsies līgava gan ar basām kājām un pļavas ziedu vainagu galvā, gan rotājusies pērlēs, jo Ārpus laika ir sakopts parks ar puķu dobēm un mežs savā formu un augu daudzveidībā, kurā var smelties gan ozolu stiprumu, gan meklēt papardes ziedu.

Ārpus laika ir unikāla vieta ar savu apaļo māju arhitektūru, kurai neatradīsiet analogu.

Pie mums jaunajam pārim ir izvēles iespējas ceremonijas vietai – tā var būt uz salas, lielajā terasē, pļavā vai meža ielokā. 

Uz salas, unikālajā koka lapenē, kas izvietota parka vidū, fotogrāfam paveras neierobežotas iespējas iemūžināt šo svarīgo brīdi uz meža, pļavas vai lauka fona. Tur arī ir iespējams patverties lietus laikā, ērti izvietojot ap 40 krēsliem.

Lielajā terasē (200m2) krēslos ērti jutīsies 100 viesi. Tur būs iespēja brīnišķīgai ceremonijai jebkādos laika apstākļos.

Pasākuma laikā viesiem ir pieejami dažādi šūpuļtīkli un piekaramie krēsli, kur nesteidzīgi pavadīt laiku pirms un pēc ceremonijas. Ārpus laika ir ideāla vieta jaunā pāra un viesu fotosesijai.

Pēc ceremonijas vai, kamēr jaunais pāris fotografējas, piedāvājam cienasta galdu.

Priecāsimies sarīkot Jūsu vienas dienas kāzas.

Kāzu ceremoniju un fotosesiju bildes skatiet šeit!

Kartē