FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Likteņdārzs

kāzas Latvijas sirdī
„Likteņdārzs”, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV-5113
+371 2549****Parādīt Mājas lapa / Twitter / Facebook / Instagram
„Likteņdārzs”, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV-5113

+371 2549****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Likteņdārzs

Arvien vairāk jauno pāru Latvijā savā kāzu dienā izvēlas būt Likteņdārzā, lai šajā īpašajā brīdī paveiktu ko labu un paliekošu. Tā top Latvijas Likteņdārzs un jaunas ģimenes.

Likteņdārzs atrodas īpašā vietā – netālu no Daugavas dzelmē paslēptajam Staburagam un Kokneses pilsdrupām. Dārza izcilā ainavas arhitektūra vedina uz skaistām un romantiskām pastaigām. Likteņdārzs ir vieta, kur ne tikai vajag laulāties un sākt rakstīt savas ģimenes vēsturi, bet tā ir arī iespēja dot savu ieguldījumu un ierakstīt savus vārdus tautas kopīgi veidotajā dāvanā Latvijai.

Likteņdārzā ir daudz skaistu un simbolisku vietu. Jauno Latvijas arhitektu projektētā skatu terase pašā Daugavas krastā būs piemērota nelielām kāzām, bet lielākām - Likteņdārza centrālā daļa, amfiteātris vai ziedu pļava pie Sirdsakmens Daugavas krastā. Zīmīgi, ka tieši Likteņdārzā, Daugavas krastā pretim senajai Kokneses baznīcai atrodas Sirdsakmens. Leģenda vēsta – ja kāzu dienā jaunlaulātie, pieskaroties Sirdsakmenim, nosauks savus vārdus, to mīlestība kļūs vēl stiprāka.

Uz Likteņdārza amfiteātri ved ābeļu aleja – ceļš, kas jānoklāj ar vairāk nekā 100 000 bruģakmeņiem. Lai ceļš uz Latvijas dzimšanas dienas saulrieta sagaidīšanas vietu būtu īpašs, jaunie pāri un kāzu viesi uz katra bruģakmens ir aicināti iegravēt savus vārdus.

Par citām iespējām un kāzu rīkošanu Likteņdārzā varat uzzināt, sazinoties ar Kokneses Fondu pa tālruni 25495544.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha