FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cēsu pils

laulību ceremoniju vieta
Pils laukums 9, Cēsis, LV-4101
+371 27878549 Mājas lapa / Facebook
Pils laukums 9, Cēsis, LV-4101

+371 27878549

Pakalpojuma apraksts

Cēsu pils

Cēsu pils aicina rīkot laulību ceremoniju Jaunās pils Lielajā salonā vai pils dārzā.

Atjaunotās Cēsu Jaunās pils Lielais salons ar vieglajiem un graciozajiem rožu rakstiem uz salona sienām, plašumu, krāšņo pils dārza ainavu aiz logiem un grāfa Karla Gustava fon Zīversa klātbūtnes elpu, padarīs jūsu laulības ceremoniju īpaši svinīgu un neaizmirstamu.

Nomas maksa – 285,00 EUR

Pils dārzam ir īpaša simboliska nozīme. Tas ir kā tilts starp pagātni un nākotni, kur Livonijas pils varenie mūri stāsta pagātnes notikumus, bet Jaunās pils elegantais vieglums liecina par mūsdienu izsmalcinātību.

Lai arī kuru gadalaiku izvēlēsieties par savējo, jums nebūs nepieciešamas dekorācijas:

Pavasarī pils dārzs ir kā oāze pilsētas sirdī ar maigo zaļumu, pieneņu dzeltenumu un putnu nebeidzamo līksmi,

Vasarā liepziedu smaržas un koku paēna sniegs vēsu veldzi saules nogurdinātiem, lai pēc „jā” vārda teikšanas varētu iemalkot atspirdzinošu šampanieša glāzi.

Rudenī, kad majestātiskie koki birdina košas lapu vēstules, zeltītas takas iezīmējas kā ceļazīmes, solot jaunajam pārim bagātu mūžu.

Viduslaiku stilā veidotā nojume lieliski papildina ainavu, kā arī noderēs par drošu patvērumu mūsu mainīgajos laika apstākļos. Varam ieteikt pārbaudītus cienasta sarūpētājus vai papildināt pasākumu ar kādu no mūsu programmām.

Nomas maksa (bez telts īres)- 100,00 EUR/h
katra nākamā stunda – 50,00 EUR

Nomas maksa (ar telts īri) – 120,00 EUR/h
katra nākamā stunda – 60,00 EUR/h

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha