FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Īpaša kāzu programma Liepājas 17.-19.gs. interjera muzejā “Hoijeres kundzes viesu namā”

Kungu iela 24, Liepāja, LV-3401
+371 2957****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Kungu iela 24, Liepāja, LV-3401

+371 2957****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Īpaša kāzu programma Liepājas 17.-19.gs. interjera muzejā “Hoijeres kundzes viesu namā”

Liepājas 17.-19. gadsimta interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams” piedāvā jaunlaulātajiem un kāzu viesiem īpašu kāzu norises izklaides programmu, kas balstīta Holandes un Eiropas 17./18.gadsimta gredzenu mīšanas tradīcijās.

Pasākuma programma jaunlaulātajiem un kāzu svinību viesiem piedāvā interaktīvā veidā iepazīties gan ar Liepājas interjera muzeja tapšanas pirmsākumiem un Hoijeru dzimtas stāstu, gan izzināt holandiešu Zelta laikmeta precību tradīcijas un veidus kā laulību saites kāzu dienā tikušas simboliskā veidā stiprinātas.

Holandiešu 17./18. gadsimta kāzu norises tradīcijas bijušas saistītas ar vairākiem, simboliskas nozīmes paradumiem – sākot no cimdu vai tradicionālo holandiešu, daiļi apgleznoto koka tupeļu dāvināšanu iecerētajai meitenei, līdz pat vēlējumu koka veidošanai no kāzu viesu puses, kāzu lādītes pasniegšanai un jaunās līgavas lutināšanai ar cukurotām mandelēm.

Atbilstošas ieceres un vēlmju gadījumā arī svinīgā kāzu ceremonija var tikt organizēta Hoijeres vai Stenderu ģimenes vēsturisko interjeru telpās, papildus plānojot kāzu fotosesiju vai mielastu pirmā stāva “Hoijeres krogā”, vai otrā stāva “Stenderu konditorejā”.

Plašāku informāciju par Liepājas 17.-19. gadsimta interjera muzeja “Hoijeres kundzes viesu nama” kāzu programmas piedāvājumu, izcenojumiem un iespējamajiem rezervāciju datumiem iespējams iegūt, zvanot pa tālr. +371 29570855 vai rakstot interjeramuzejs@liepaja.lv.

Hoijere aicina svinēt kāzas viņas namā! 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha