FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

ROCKET BEAN ROASTERY

lielākā specialty kafijas grauzdētava un kafijas veikals Baltijas valstīs
Miera iela 29/31, Rīga, LV-1001
+371 2021****Parādīt , +371 2548****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Darba laiks
P. 8-21
O. 8-21
T. 8-21
C. 8-21
P. 8-21
S. 9-21
Sv. 9-21
Miera iela 29/31, Rīga, LV-1001

+371 2021****Parādīt

+371 2548****Parādīt

Darba laiks
P. 8-21
O. 8-21
T. 8-21
C. 8-21
P. 8-21
S. 9-21
Sv. 9-21
Pakalpojuma apraksts

ROCKET BEAN ROASTERY

Kafija, uzkodas – svētki!

Katrs no jums mums ir ļoti svarīgs, tādēļ gaidām jūs pie mums pa vienam, pa diviem vai lielākos pulkos. Mums pat ir atsevišķa telpa, kurā varam uzņemt līdz pat 80 atpūsties gribētāju – paēdināsim un padzirdīsim, bet, ja esi izvēlējies citu vietu, kur gribi atpūsties, tas ir fantastiski – mēs atbrauksim pie tevis ciemos un nodrošināsim visu nepieciešamo, lai Tava atpūta būtu pilnvērtīga – Tev ne par ko nebūs jāuztraucas! Izdomā, kādu vēlies redzēt savu galdu, un mēs to realizēsim!  

Viena no skaistākajām ikdienas baudām ir ēdiens, un mēs tai pieejam ļoti rūpīgi un atbildīgi. Mūsu ēdienkarte ir mainīga, jo mums ir svarīgi sekot līdzi sezonālo produktu pieejamībai. Mēs atbalstām mūsu zemniekus un organiskās saimniecības, tāpēc varam garantēt, ka viss ir skaists, svaigs un gards. Neaizmirsīsim faktu, ka Michelin zvaigžņoto restorānu pieredze mūsu šefpavāram Artūram Taškānam dod iespēju Tevi ieraut gan latviskā, gan pasaules garšas kārpiņu ekstāzē!

VECMEITU BALLĪTĒM, KĀZU PIETURVIETA, DĀVANAS KĀZU VIESIEM

KAFIJAS DEGUSTĀCIJA JEB CUPPING
Rekomendējamais viesu skaits līdz 20 personām

Cupping – tā ir atraktīva kafijas degustācija jebkuram. Iedomājies – kafijas ražošanas pamatā ir neskaitāmas degustācijas, kuru laikā tiekam līdz grauzdēšanas receptei un neatkārtojamai kafijas garšas un smaržas buķetei. Kafijas meistars jeb barista iemācīs Tev atšķirt tikko grauzdētu kafiju no veikala plauktos atrodamās, mums zināmo zīmolu kafijas. Cupping laikā, degustējot dažādas kafijas, mēs iepazīsim to garšu un smaržu nianses.

 • vada Latvijas labākie kafijas meistari
 • atraktīva – izzinoša kafijas degustācija
 • tiek degustēta Rocket Bean grauzdētā kafija
 • neparedz espresso dzērienu baudīšanu
   

KAFIJAS GRAUZDĒŠANAS MEISTARKLASE
Rekomendējamais viesu skaits līdz 60 personām

Tu grauzdēsi kafiju, jo Tev būs jāiekāpj grauzdētāja čībās. Sekojot līdzi grauzdēšanas procesam, Tu uzzināsi, kā mazā, zaļā pupiņa kļūst par aromātiem bagāto un gardo brūno pupiņu, jo mēs izmantojam pasaulē jaunākās un labākās grauzdēšanas iekārtas. Protams, iefasēsim to visu kafijai paredzētajos iepakojumos, lai būtu labi padarīta darba sajūta. Tu uzzināsi visu par mums, jo “Rocket Bean” no Tevis neslēps neko.

 • iespēja iejusties kafijas grauzdētāja čībās
 • viesi aktīvi iepazīstas ar ražošanas procesiem
 • fasē kafiju
 • neliela degustācija
 • saņem līdzi pašu viesu fasētas 200 g kafijas paciņas (ar iespēju tās personalizēt ar kāzu tematiku)
   

KAFIJAS BRŪVĒŠANAS MEISTAKLASE
Rekomendējamais viesu skaits 4 - 8 personas

Vai zini, kas ir Chemex vai Aeropress kafijas brūvēšanas metodes? Tev ir visas iespējas to uzzināt, jo pie mums, nokomplektējot viesu grupu līdz 10 personām, vari brūvēt kafiju pats baristas vadībā. Kafijas brūvēšanas aromātiskākā daļa ir Tevis paša brūvētās kafijas baudīšana! Mmm…

 • vada Latvijas labākie kafijas meistari
 • kopā ar viesiem tiek brūvēta kafija
 • Chemex, Aeropress, V60 brūvrīkos
 • pie viena brūvrīka darbojas 2 viesi

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha