FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Domu pietura

vīna darītava, degustācijas, kāzu pieturvieta
Raiņa iela 19, Madona, LV-4801
+371 2929****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Raiņa iela 19, Madona, LV-4801

+371 2929****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Domu pietura

Domu pieturā mājas apstākļos tiek ražots ogu un augļu vīns, un piedāvātas to degustācijas.

Domu pietura ir neliels ģimenes uzņēmums, kas darbību uzsācis 2012. gadā. Uzņēmums piedāvā vīna degustācijas – vasarā līdz 65 cilvēku lielas grupas tiek uzņemtas āra teltī, kura iekārtota kafejnīcas stilā, līdz 25 cilvēku grupas ir iespēja uzņemt arī oriģināli iekārtotajā šķūnī, savukārt ziemā uzņēmums degustācijas siltos apstākļos var nodrošināt līdz 15 cilvēku lielām grupām. Gādājot par īpašu noskaņu un muzikālo noformējumu, Domu pietura kļuvusi par skaistu pieturu arī jaunajiem pāriem un/vai kāzu viesiem. Ikdienā ikvienam interesentam, saskaņojot pieteikumu, piemājas veikaliņā iespējams iegādāties saražoto produkciju. Vien atsevišķos gadījumos un svētku reizēs uzņēmums piedalās gadatirgos vai gatavo skaistas dāvanas – vīna pudeles īpašā noformējumā.

Latvijā vairāk iecienīti ir pussaldie vīni, tāpēc šobrīd vīna balonos pamatā tiek raudzēti upeņu, rabarberu, jāņogu, ķiršu, melleņu, cidoniju un dzērveņu pussaldie vīni. Bet īpašs gandarījums ir par pussauso vīnogu vīnu, kuru izdodas noraudzēt no pašu audzētām vīnogām. 

Piedāvājumā:

  • Mājas vīnu degustācijas programma (upeņu, rabarberu, jāņogu, ķiršu, cidoniju, melleņu, dzērveņu un vīnogu pussaldie vīni)
  • Sarunas par vīnu un padomi tā gatavošanā
  • Vīnu tirdziņš
     

Apmeklējumu lūgums iepriekš pieteikt 29296045 (Astra Riekstiņa) vai 26395710 (Ilze Riekstiņa).

Video

Vīna darītava Domu pieturā

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha