FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Aizupes bioloģiskā saimniecība

ābolu konfektes, garda maize un citi lauku labumi, ekskursijas
Irbītes, Bērzaunes pagasts, Madonas novads
+371 2937****Parādīt
Irbītes, Bērzaunes pagasts, Madonas novads

+371 2937****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Aizupes bioloģiskā saimniecība

Bioloģiskā saimniecība Aizupes nodarbojas ar garšaugu, dārzeņu un augļu audzēšanu, kā arī veic to pārstrādi. Katrai saimniecei var noderēt Aizupju garšvielu vai dārzeņu žāvētā produkcija. Popularitāti guvuši ceriņkrāsas skābētie kāposti un malkas krāsnī ceptā lauku maize. Saimniecības firmas produkts ir saldās ābolu konfektes Gardumiņš, kuras pagatavotas no ābolu miltiem, burkānu sīrupa un šokolādes.

Arvien lielāku popularitāti iemanto Aizupes ceptā mājas maize. Saimnieces Silvijas Garbovskas vadībā tiek cepta tumšā rudzu maize, saldskābmaize un dažādu veidu baltmaizes, dažkārt pircēji tiek palutināti ar mājas speķa raušiem. Maize tiek raudzēta senlaicīgās koka abrās, katrs kukulītis ar rokām izveidots, bet cepšana notiek kārtīgās malkas krāsnīs.

Piedāvājums:

  • Bioloģiskās saimniecības Aizupes degustācijas programma ar stāstu par produktu tapšanu un pielietojumu (kaltētie dārzeņi, ābolu konfektes, maize u.c.)
  • Produkcijas iegāde
  • Grupu (no 10 pers.) ēdināšana - pikniks (saimniece iesaka nobaudīt dārzeņu kotletes, štovētos kāpostus, maizes zupu u.c. vietējos produktus)
     

Ekskursijai iepriekš jāpiesakās pa telefonu 29372796 (saimniece Silvija Garbovska)

 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha