FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Karošu darbnīca Līgatnē

kāzu pieturvieta, meistardarbnīca
Sporta iela 22, Augšlīgatne, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
+371 2652****Parādīt , +371 2860****Parādīt Mājas lapa
Sporta iela 22, Augšlīgatne, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads

+371 2652****Parādīt

+371 2860****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Karošu darbnīca Līgatnē

Latvijas viena no galvenajām bagātībām ir mežs. Tur, kur aug koki, ir arī prasmīgi meistari, kas māk pagatavot visdažādākās koka lietas no dažādiem Latvijā sastopamiem kokiem. Jūs ieraudzīsiet izstrādājumus no bērza, ozola, oša, ābeles, plūmes, ķirša, gobas, kadiķa, ceriņa u.c.

Karošu darbnīcā Jūs varēsiet vērot, kā no vienkārša, varbūt pat šķietami nevērtīga koka gabala top skaisti un praktiski sadzīves priekšmeti – karotes, pannas lāpstiņas, sviesta nazīši, virtuves dēlīši un citas sadzīvē nepieciešamas lietas. Šeit arī tiek gatavoti vietējie suvenīri no koka – magnētiņi, piekariņi un citi Līgatnes suvenīri. Visi priekšmeti tiek gatavoti roku darbā.

Darbnīcā darbojās tikai divi meistari, kuri labprāt ar smaidu sagaida un pavada ekskursantus. Meistari piedāvā izglītojošu un praktisku ekskursiju, kurā ik viens var uzzināt daudz par koku būtību, piedalīties koku karošu sagataves sagatavošanā, kā arī  savu roku iemēģināt karošu grebšanā, pulēšanā u.c.

Ekskursijas grupām ar iepriekšēju pieteikšanos. Diena un laiks pēc vienošanās.

Ekskursija sāksies ar saimnieka stāstījumu par karošu darbnīcu, tad sekos kopīga izejmateriāla sagatavošana ar nelielu zināšanu pārbaudi par dažādiem kokiem. Nākamais etaps – karotes sagataves izgatavošana darbnīcā ar aktīvu līdzdarbošanos, kuras laikā Jūs tiksiet iepazīstināti ar karošu gatavošanas noslēpumiem. Ekskursijas noslēgumā dosimies uz izstādes telpu, kurā varēsiet gan apskatīt, gan arī iegādāties koka izstrādājumus no vairāk nekā 17 koku veidiem.

Ekskursijas ilgums: aptuveni 1 stunda.

Ir iespējams arī pasūtīt gravējumu – gan iegravēt logo, kādu novēlējumu vai pāra iniciāļus.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha