FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Raunas viduslaiku pilsdrupas ar skatu torni

kāzu pieturvieta, skaista vieta fotosesijai
Rauna, Raunas novads
+371 2011****Parādīt
Rauna, Raunas novads

+371 2011****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Raunas viduslaiku pilsdrupas ar skatu torni

Iespaidīgā celtne būvēta 14.gadsimtā, kuras drupas ir saglabājušās līdz pat mūsdienām un ir vienas no apjomīgākajām un labāk saglabātajām pilsdrupām Latvijā.

Apmeklētāji ne vien var sajust vēsturisko elpu, atrodoties pils teritorijā, bet arī baudīt Raunas ainavu vairāku desmitu metru augstumā, ko piedāvā uzbūvētais skatu tornis pils galvenajā ēkā. Vēsturiskais piemineklis mūsdienīgos fotoattēlus atklās pavisam citā diapazonā.

Pils pakājē ir brīva vieta, parkam līdzīgs laukums, lai realizētu savas veidotās vai sev vēlamās aktivitātes. Ja nevēlaties mīdīt zālīti, tad netālu atrodas arī brīvdabas estrāde.

Pilsdrupu apskate un skatu torņa apmeklējums ir bez ieejas maksas. Skatu torņa atslēgu var saņemt Raunas novada tūrisma informācijas centrā tā darbalaikos. Kā arī papildu informācijai iespēja sazināties ar Raunas TIC pa tālruni 20113881 vai, rakstot uz raunatic@gmail.com.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha