FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

DUDU brīvdabas smēde

brīvdabas smēde izklaides pasākumiem
"Dārznieki", Salacgrīvas novads, Liepupes pagasts, LV-4022
+371 2514****Parādīt Mājas lapa / Facebook
"Dārznieki", Salacgrīvas novads, Liepupes pagasts, LV-4022

+371 2514****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

DUDU brīvdabas smēde

Dzelzs karsēšana ēzē, sakaitēta metāla kalšana un konkrētu priekšmetu izgatavošana, liekas kaut kas sens un aizmirsts? DUDU ligzdas brīvdabas smēde ļaus Tev pašam izbaudīt kalšanas rituālu, un izkalt savu pirmo naglu.

Lai nākamās dzīves līkloči izdotos viegli, noteikti jāiebrauc pie kalēja laimi izkalt! Kāda tā būs, būs atkarīga no jums, bet pie kalēja iespējams izkalt dažādas lietas, lai kāzu dienu atcerētos vēl ilgi.

Kāzu rīkotājiem piedāvājam līgavai un līgavainim pie kalēja Gata Pīpkalēja iziet dažādus pārbaudījumus.

Kāzām – kalšanas rituāls (Laimes naglu kalšana vai mezgla siešana. Putnu būra likšana) – 45 eur/~1-1,5h. Scenāriju parasti izrunājam ar vedējiem pirms pasākuma. Iespējama arī specifisku lietu kalšana.

Individuāliem pāriem jeb divām personām – 25 eur/~1-1,5h. Kalšana notiek uz vietas Salacgrīvas novadā. Ja jābrauc pie kāda, tad cenas individuāli.

Izbraukums ar piedalīšanos pasākumā – 35 eur/h + transporta izdevumi (tiek atrunāti individuāli). Minimālais ir 4h stundas pasākumā. Visu dienu no pl. 10:00 līdz 18:00 ir 250 eur + transporta izdevumi (tiek atrunāti atsevišķi). Cenā iekļauta 4 h iekraušanās/izkraušanās. Pasākuma dalībniekiem tiek piedāvāti gan cimdi, gan darba brilles drošākai kalšanai.

Foto: www.smede.lv

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha