FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Zelmas maiznīca

no grauda līdz maizei - lieliska kāzu pieturvieta
“Jaunpuriņi-2“, Lielvārdes pagasts, Lielvārdes novads, LV-5070
+371 2618****Parādīt Facebook
“Jaunpuriņi-2“, Lielvārdes pagasts, Lielvārdes novads, LV-5070

+371 2618****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Zelmas maiznīca

Ligita Lastmane ir malkas krāsnī ceptas un  koka muldiņās ar dabīgu ieraugu raudzētas maizes cepēja un popularizētāja, zīmola  ZELMAS MAIZNĪCA saimniece.

Tūristus pie sevis aicina kopš 2015. gada oktobra. Optimālais grupas lielums ir 10 līdz 30 cilvēki, bet iespējamas arī citas variācijas. Viesi ZELMAS MAIZNĪCĀ tiek iepazīstināti ar maizes cepšanas tehnoloģiju un veido savus klaipiņus līdzņemšanai uz mājām. Tieks stāstīts arī par dažādiem interesantiem notikumiem Lielvārdē, kas risinājušies gan senākā, gan ne tik senā pagātnē, ja tūristi vēlas saimnieces vīrs Juris Lastmanis var pavadīt grupu viņu transportā pa apkārtni kā gids.

Pieredzējušās maizes cepējas – Ligitas aizraujošais stāsts No grauda līdz maizei iepazīstinās ar maizes gatavošanas un cepšanas procesu. 

Ikvienam ir iespēja piedalīties 2 stundu garā maizes tapšanas procesā, praktiski iesaistoties maizes gatavošanā. Un beigās izveidoto maizes klaipu ņemt līdzi.

Maizes tapšanas procesu iespējams piemērot dažādām mērķauditorijām, kā arī dažādiem svētkiem, godiem vai pasākumiem.

Izzinošo un izklaidējošo procesu ērti būs baudīt grupām līdz 30 personām.

Ir vieta piknikam gan zem klajas debess, gan ugunskura namiņā.

Darba laiks: Iepriekš piesakoties.

 

Video

Zelmas maiznīca

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha