FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Baltu rotas

meistarklases, radot rotu, kas mūžam atgādinās par šīs dienas sajūtām!
Siguldas pils komplekss, Pils iela 16, Sigulda
+371 2929****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Siguldas pils komplekss, Pils iela 16, Sigulda

+371 2929****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Baltu rotas

Jūsu lielajā dienā īpašas meistarklases, radot rotu, kas mūžam atgādinās par šīs dienas sajūtām!

Uzņemsim Jūs abus gan tikai kopā ar vedējiem, gan visu plašo kāzu viesu saimi, pielāgojot meistarklašu aktivitātes Jūsu vēlmēm un viesu skaitam.

Izgatavojiet atslēgu piekariņus ar latviešu zīmēm vai Jums nozīmīgiem simboliem, iniciāļiem. Aktivitāte piemērota 2-6 personām, arī bērniem no 5 gadu vecuma, ilgums apmēram 30 min. Izmaksas: 10 eur bronzas piekariņš, 20 eur sudraba.

Ja ir kupla viesu saime vai maz laika, piedāvājam izgatavot Siguldas simbola vai senas saules atslēgu piekariņu ar senu presi. Ilgums: 3min vienam, piemērots arī bērniem. Izmaksas: 2 eur bronzas, 20 eur sudraba. Iespēja iepriekš izveidot formu ar Jūsu īpašo dizainu, kāzu datumu un simboliku, lai katrs viesies iegūtu īpašo atslēgu piekariņu no šīs dienas.

Mūsu pieredzējušā meistara vadībā uzpiniet paši savus sudraba Nameja gredzenus vai kulonus/aproces. Namejs ir īpaša leģendāra latviešu rota, kuras vijumi simbolizē ne vien vēsturi, bet arī vienotību cieši kopā. Meistarklase būs aizraujošs piedzīvojums, ko ilgi atcerēties. Piemērota 2-4 personām, ilgums apmēram 2-3 stundas. Izmaksas: 180 EUR diviem, 320 eur četriem.

Meistarklases piedāvājam papildināt ar īpašām Jums gatavotām vietējām uzkodām un tēju, kafiju. Uzkodu piedāvājums pieejams gan diviem cilvēkiem, gan plašam viesu pulkam.

Meistarklašu norisi piedāvājam iespējams skaistākajā vietā Siguldā, Pils kvartālā ar skatu uz Pilsdrupām.

Pieteikšanās: 
ieva@balturotas.lv 
29295142 

 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha